top of page

Last Epoch Çiftlik Nasıl Yağmalanır?

Yapınız için son ekipmanı bulmakta zorlanıyor musunuz? Last Epoch'ta çiftlik yağmalarını nasıl hedefleyebileceğinizi burada bulabilirsiniz.Ekipman için çiftçilik her ARPG'nin kalbinde yer alır ve Last Epoch da bir istisna değildir. Oyunun muhteşem işçilik sistemine rağmen, oyuncuların Benzersiz ve Set öğelerini düşürmek istiyorlarsa, hatta kendi Efsanevi donanımlarını yapmak istiyorlarsa daha da fazla zaman harcamaları gerekecek.


Neyse ki çiftliğe özel teçhizatı hedeflemek mümkün. Bu yöntem daha sonra kullanılamayacak, ancak buna ulaşmak için mutlaka Last Epoch'un uzun hikaye modunu geçmeniz gerekmiyor. Yapınız için mükemmel bir ganimet parçası elde etmek için can atıyorsanız, bunun için nasıl çalışabileceğinizi burada bulabilirsiniz.


Çiftlik Ekipmanı Nasıl Hedeflenir?Çiftlik ekipmanlarını hedeflemek için Last Epoch'un yöntemsel olarak oluşturulmuş oyun sonu olan Monolith of Fates'e dalmanız gerekir . Monolith'in içinde kampanyadaki olaylara dayalı alternatif gerçeklikleri temsil eden zaman çizelgeleri vardır. Oynanış açısından bunlar, Echoes'un ana temasını veya biyomunu veya aslında öğütmeniz gereken haritaları belirler. Bu üst düzey bir aktivitedir, bu yüzden denemeden önce iyi oluşturulmuş bir karakter getirdiğinizden emin olun.


Zaman çizelgelerinde benzersiz görevler, düşman türleri ve hatta harita parçaları bulunur, ancak burada dikkat etmeniz gereken şey ödüllerdir. Her zaman çizelgesinin kendine ait ödül seti vardır ve belirli ekipmanı düşüren Yankıları seçerek bunlar için çiftçilik yapabilirsiniz. Hedef tarım sürecinin tamamı aşağıdaki adımlarla özetlenebilir:


  1. Bir Monolith zaman çizelgesi seçin.

  2. Zaman çizelgesi sabitlenene kadar Yankıları öğütün.

  3. Zaman çizelgesini tekrar çalıştırın veya farklı bir tane seçin.


Bir zaman çizelgesine başlamadan önce hangilerinin ne tür ganimet düşürdüğünü bilmek önemlidir. Örneğin, Benzersiz yaylar için çiftçilik yapmak istiyorsanız, Çalınan Mızrak ve Kara Güneş monolitlerini yapın, çünkü oradan düşen tüm Benzersiz ve Set öğeleri yay ve ok kılıfıdır.


Yolsuzluk ve Güçlendirilmiş MonolitlerBir zaman çizelgesinde ilerledikçe Shade of Orobyss'li bir Echo ile karşılaşabilirsiniz. Bu Echo'yu tamamlamak, zaman çizelgesinin Yolsuzluk sayacını artıracak, tüm karşılaşmaların zorluğunu artıracak, aynı zamanda ödüllerin kalitesini de artıracaktır. Çiftlik ekipmanlarını daha iyi hedeflemek için, işleri karakteriniz için çok zorlayıcı hale getirmeden mümkün olduğunca fazla Yolsuzluk elde etmeyi hedeflemelisiniz.


Daha sonra, daha da büyük ödüller ve zorluklar için Son Dönem'de Güçlendirilmiş Monolitlerin kilidini açabilirsiniz . Bunlar, 100 Corruption ile başlayan normal monolitlerin daha sert versiyonlarıdır. Ayrıca Yolsuzluk sınırı da yoktur; bu, ganimet elde etme şansını artırmak için karakterinizi daha da ileriye taşıyabileceğiniz anlamına gelir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page