top of page

Komik Red Dead Redemption 2 Klip Öne Çıkıyor Şimdiye Kadarki En Kolay Efsanevi Panter Dövüşü

Red Dead Redemption 2'de efsanevi bir panteri avlamaya çalışan bir oyuncunun karşılaşması pek de beklendiği gibi gitmez.

Bir Red Dead Redemption 2 oyuncusu, yırtıcı hayvanı avlarken efsanevi bir panterle komik ve beklenmedik bir karşılaşma yaşadı. Red Dead Redemption 2'de efsanevi hayvanları avlamak söz konusu olduğunda karşılaşmalar genellikle adrenalin uyandırıcı oluyor ancak bu oyuncunun panterle mücadelesi pek de beklendiği gibi gitmedi.

Red Dead Redemption 2, 2018'e damgasını vurdu ve mevcut en popüler aksiyon macera oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Çıktığı günden bu yana iyi hazırlanmış hikayesine ek olarak inanılmaz gerçekçiliğiyle de övgü toplayan oyun, oyunun gerçekçiliğini bir üst seviyeye taşıyan en ilginç özelliklerden biri de Red Dead Redemption 2'nin avlanma mekanikleri. Oyuncular Red Dead Redemption 2'de saatlerce avlanarak vakit geçirebilirler ve bu, kendilerini oyuna ve dünyaya kaptırmanın eğlenceli bir yoludur. Oyuncuların avlayabileceği çeşitli efsanevi hayvanlar vardır ve efsanevi panter en çok arananlardan biridir. Ancak bir oyuncunun efsanevi panteri avlama girişimi muhtemelen umduğu gibi sonuçlanmadı.


Efsanevi Panter Avı Planlandığı Gibi Gitmiyor


Affectionate_Hat_778 olarak bilinen bir Reddit kullanıcısı, resmi Red Dead Redemption alt dizisinde avlanma başarısızlıklarının bir klibini paylaştı ve iki NPC'nin, oyuncu bir şans bile bulamadan panteri öldürdüğünü gösterdi. Red Dead Redemption 2'de bir panter avlamak genellikle kolay bir iş değildir, ancak iki NPC, oyuncu için tüm işi yapmaya başlar.Affectionate_Hat_778, beklenmedik karşılaşma hakkında iyi bir mizah anlayışına sahipti ve deneyimin inanılmaz derecede korkutucu olduğunu söyleyerek şaka yapıyordu. Red Dead Redemption 2'de oyunun gerçekçiliğine katkıda bulunan birçok harika NPC var , ancak bir oyuncunun efsanevi cinayetini alan bu iki NPC, oyunun gerçeğe yakın niteliklerinin komik bir örneğidir. Oyuncunun gönderisine yapılan bazı yorumlar şaşkınlık ve inançsızlık ifade ederken, bir yorumda Affectionate_Hat_778'in bu kadar zor bir öldürme elde ettiği için iki NPC'ye bir çeşit ödül borçlu olduğu şeklinde şaka yapıldı.

Oyun yaklaşık altı yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen Red Dead Redemption 2 hâlâ oyun dünyasının en sevilen aksiyon macera oyunlarından biri. Rockstar'ın sürükleyici ve gerçekçi dünyalar yaratma yeteneği bu oyunda tam olarak sergileniyor ve bu aynı zamanda Red Dead Redemption 2'nin gerçek hayatı yansıtabilecek komik anlara sahip olduğu anlamına da geliyor. Affectionate_Hat_778'in av gezisi planlandığı gibi gitmemiş olabilir ancak bu komik durum, Red Dead Redemption 2'nin çıkışından yıllar sonra bile oynamanın neden hala bu kadar eğlenceli olduğunu hatırlatıyor.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Komentarze


bottom of page