top of page

Komik Palworld Hatası, Çok Sayıda Arkadaşını Katlettikten Sonra Oyuncu Karakterini Pikselleştiriyor

Bir Palworld yayıncısı, çok fazla Arkadaşını katlettikten sonra karakterini kalıcı olarak pikselleştiren beklenmedik komik bir hatayla karşılaşır.Bir Palworld oyuncusu, çok sayıda Arkadaşını katlettikten sonra rastgele bir şekilde karakterini pikselleştiren bir aksaklıkla karşılaştı. Palworld , Ocak ayının başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana benzersiz tür karışımı sayesinde büyük bir başarı elde etti ve oyuncular o zamandan beri oyunun sunduğu her şeyi keşfetmekle meşgul oldu.

Palworld hem bir hayatta kalma simülasyonu hem de yaratık toplayıcı oyunudur ve Pokemon serisinin daha olgun bir versiyonu olduğu iddiasıyla hem popülerlik hem de tartışmalara yol açmıştır. Oyuncular oyunun dünyasında dolaşıp Pals adı verilen canavarları toplayıp onlarla savaşırken, aynı zamanda onları üsler inşa etme, öğeler üretme ve kaynak toplama gibi konularda da çalıştırabilirler. Oyuncu, kendi topladığı yoldaşlarını kullanmadan Dostlarla bizzat savaşabilir ve hatta yiyecek ve diğer malzemeler için onları katledebilir.


Çok Fazla Arkadaşı Öldürmek Bir Hatayı Tetikleyebilir


Oyun yayıncısı Alexia Raye, TikTok hesabında Palworld'deki karakterinin kalıcı olarak pikselli göründüğü bir klip yayınladı . Bunun 100 Arkadaşını katlettikten hemen sonra gerçekleştiğini iddia etti. Görünüşe göre hata, oyunun şiddet içeren doğası nedeniyle kasaplık eylemini pikselleştirmesi nedeniyle meydana geldi. Pikselleşme aynı zamanda oyuncu karakterine de yayılıyor ve aksaklığın kalıcı olmasını sağlamış gibi görünüyordu. Her ne kadar pikselleşme kalıcı olarak devam ediyor gibi görünse de diğer oyuncular, dünya yeniden yüklendiğinde sorunun ortadan kalktığını belirtti. Hata komik görünebilir, ancak pikselli ana karakterin dikkati dağıtması uzun sürmüyor, özellikle de doğrudan öndeki bir şeye nişan alma zamanı geldiğinde. En azından bu aksaklık, Palworld oyuncularının Xbox'ta yaşadığı çökmeler kadar kötü değil .


Bu arada oyunun açık dünya doğası ve bina özellikleri, Palworld oyuncularının kendi üslerine çeşitli yapılar inşa etmekle meşgul olduğu anlamına geliyor. Oyunun büyük bir hit olmasına büyük katkı sağlayan işçilik ve inşaat söz konusu olduğunda sınırsız olasılıklar var gibi görünüyor. Hayranlar internette çok sayıda eser yayınlıyor ve diğerlerine oyunda mümkün olduğunca çok sayıda yaratıcı yapı tasarlamaya devam etmeleri konusunda ilham veriyor. Geliştirici Pocket Pair'in gelecekteki güncellemeleri, oyunda keşfedilecek daha çok şeyin yanı sıra daha iyi bir oyun deneyimi olacağı anlamına gelecektir. Hızla toplanan devasa takipçi kitlesi göz önüne alındığında, Palworld şimdiden ortaya çıkacak bir sonraki büyük orijinal video oyunu serisi olabilir gibi görünüyor ve tartışmalarından kaçabildiği sürece bu kadar başarılı olabilir.

7 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page