top of page

Komik Helldivers 2 Hilesi, Oyuncuların En Zorlu Düşmanı Yenmesine Yardımcı Olur

Bir Helldivers 2 oyuncusu, toplulukla oyunun en zorlu düşmanlarından biriyle nasıl başa çıkılacağını gösteren akıllıca bir numarayı paylaşıyor.  • Oyuncular, LAS-99 Quasar Topunun, beklenmedik bir ölüm için daha küçük düşmanları üzerlerine fırlatarak zorlu Safra Titanlarını alt edebildiğini keşfederler.

  • One Helldivers 2, topu ateşleyerek ve bir şarj cihazını Bile Titan'a atarak yakalayıp ikisini de öldürerek bunu eylem halinde sergiliyor.

  • Oyuncular, Helldivers 2'ye 11 Nisan'da yeni silahlar ve içerikler getirecek olan Demokratik Patlama güncellemesini bekliyorlar.


Bir Helldivers 2 oyuncusu, Terminid'in en zorlu düşmanlarından biri olan Bile Titans'ı kolaylıkla yenmek için bir numara paylaşıyor. Oyunun ilk çıkışından bu yana, Helldivers 2 oyuncuları gidişatı kendi lehlerine çevirecek akıllı numaralar buldu . Örneğin, bir Parçalayıcı Tankın üzerine HMG Mevkii yerleştirilerek onu diğer Otomat düşmanlarına karşı çevirebilecekleri keşfedildi. Başka bir oyuncu da LAS-99 Quasar Topunu kullanarak Otomat imalatçılarını havaya uçurmanın bir yolunu keşfetti.


Helldivers 2 , oyuncuların galaksideki gezegenleri özgürleştirdiği ve zorlu bir düşman kadrosuyla mücadele ettiği yoğun bir ortak nişancı oyunudur. Diğer birçok co-op oyunu gibi, her operasyon için çeşitli görevler içeren, ekip çalışmasını ve iletişimi vurgular. Bu görevler, artan düşman ortaya çıkma oranı ve benzersiz saldırı yöntemlerine sahip yeni canavar türleri nedeniyle daha yüksek zorluk seviyelerinde baş ağrısıdır. Bu nedenle Helldivers 2 oyuncularının, görevleri ve yan hedefleri ele alacak bir ekiple oyunun çılgınca kaotik gezegenlerine dalmaları akıllıca olacaktır.


TheOGbunk'u kullanan bir Helldivers 2 oyuncusu, LAS-99 Quasar Cannon'u kullanarak bu aşağılık yaratıklara daha küçük düşmanlar fırlatarak Bile Titans'ı öldürmenin kolay bir yolunu buldu. Oyunun alt dizininde Quasar Topunu şarj ettikleri, bir şarj cihazına ateş ettikleri ve cesedini Bile Titan'a fırlattıkları rastgele bir etkileşimi gösteren komik bir klip yayınladılar. Beklenmedik bir şekilde bu çarpışma her iki düşmanın da ölümüne neden oldu.


Helldivers 2'nin LAS-99 Quasar Topu Mükemmel Bir Destek Stratejisidir


Helldivers 2'nin LAS-99 Quasar Cannon'u, sınırsız cephaneye sahip olan ve belirli miktarda hasar veren bir enerji topu fırlatan bir destek stratejisidir. Düşman imalatçılarını yok eder ve ağır zırhlara kolaylıkla nüfuz eder. Üstelik LAS-99 Quasar Cannon'un neredeyse sınırsız bir menzili var, bu da oyuncuların düşmanları uzaktan öldürmesine olanak tanıyor. En yeni destek stratejisinin kilidi Mühendislik Körfezi'nden 7.500 Talep Fişiyle açılıyor.Safra Titanları , güçlü zırhları ve oyuncuların sağlığını saniyeler içinde tüketen öldürücü asit tükürme yetenekleri nedeniyle Helldivers 2'deki en zorlu düşmanlar arasındadır . Terminidlerin işgal ettiği gezegenlerde dolaşırken bulunurlar ve daha yüksek zorluk seviyelerinde görünürler. Neyse ki oyuncular için Bile Titans'ın iki zayıf noktası var: karın altı ve ağız, bunlar silahlarla veya taktiklerle hedef alınarak büyük hasar verilebilir.


Helldivers 2 oyuncuları silahlar ve zırhlar da dahil olmak üzere çeşitli yeni içerikler getirecek olan Demokratik Patlama güncellemesini sabırsızlıkla bekliyor . Yaklaşan güncelleme, düşmanları havaya uçurmak için kullanılabilecek patlayıcı bir Warbond'u tanıtacak. Arrowhead tarafından onaylandığı üzere Helldivers 2'nin Demokratik Patlaması 11 Nisan'da gelecek.


2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page