top of page

Kingdom Come: Deliverance Moduna Işın Kılıçları Ekleniyor

Mod geliştiricilerden biri, Orta Çağ oyununa Star Wars'un ışın kılıçlarını ekleyen Kingdom Come: Deliverance için yaptıkları son yapımla gerçekçiliği pencereden dışarı atıyor.Warhorse Studios'un orta çağ RPG'si Kingdom Come: Deliverance'ın gerçekçi odaklı sürümünün niş çekiciliği göz önüne alındığında, piyasaya sürülmesinden bu yana 1 milyon kopya satarak oldukça başarılı olmayı başardı . Oyunun gerçekçiliğinden bahsetmişken, oyunun bir hayranı, bilim kurgu serisi Star Wars'tan ışın kılıçlarını ekleyen bir mod oluşturarak onu fantastik bir unsurla değiştirmeye karar verdi .


Aşağıda görüldüğü gibi, Kingdom Come: Deliverance hayranları, oyunun bazı metal tabanlı kılıçlarını parlak renkli ışın kılıçlarıyla değiştiren UblichenVerdachtigen'in oyun için yarattığı olarak bilinen modlayıcıya bir göz atabilir. Basitçe "KCD Işın Kılıcı Modelleri" olarak adlandırılan UblichenVerdachtigen'in modu, yalnızca silahlar için yerleştirme modelleri sağlıyor ve ne yazık ki , silahın film serisindeki ikonik seslerini sağlayarak eksiksiz bir Star Wars deneyimi sunmuyor .


Gerçekdışılığa bir başka örnek olarak, UblichenVerdachtigen'in Kingdom Come: Deliverance için hazırladığı ışın kılıcı modunda , kılıçlar kullanılmadığında saplarına girmiyor ve yine de bileği taşında keskinleştirilebiliyor. Buna rağmen, Warhorse Studios'un orta çağ oyununda Jedi'ların tercih ettiği silahla savaşmak isteyen hayranlar, ışın kılıcı modellerini Nexus Mods'tan buradan indirebilirler .


Her şey göz önüne alındığında, bu Kingdom Come: Deliverance için oluşturulan ilk mod değil ve sonuncusu da olmayacağına dair güvenli bir bahis. Birçoğu, oyuncuların yay ve okları için nokta ağı gibi değişiklikler veya kaydetme sisteminde ince ayarlar içeren değişiklikler sunarak oyun unsurlarını revize etse de , büyük ihtimalle UblichenVerdachtigen'in ışın kılıcı gibi daha tuhaf modların akınını görmeye devam edeceğiz. yaratılış başlığa doğru ilerliyor.


0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page