top of page

Kingdom Come: Deliverance'da Nasıl Hızlı Para Kazanılır?

Kingdom Come: Deliverance'da köylü olarak para kazanmak zor, bu haftanın Xbox Game Pass Görevini tamamlamaya çalışan oyuncular için talihsiz bir durum.Warhorse Studios'un gerçekçi orta çağ RPG'si Kingdom Come: Deliverance , 2018'in başlarında sıcak eleştirilerle karşılandı. 15. yüzyıl Bohemya'sında geçen Kingdom Come , saygın bir demircinin köylü oğlu Henry'nin yakalandığı sırada geçen hayatına odaklanıyor. komşu Macaristan krallığının istilasına uğradı.


Bir ortaçağ köylüsü olarak , zenginlik biriktirmek Henry için kolay değildir, özellikle de oyuna çok az beceriyle başladığından ve okuma yeteneği bunlardan biri olmadığından. Bu, Bohemya'nın para birimi olan 20 Groschen toplamalarını gerektiren Game Pass Görevini bu ay tamamlamaya çalışan Xbox oyuncuları için bir sorundur. Henry'nin köylü dezavantajının üstesinden gelmesine yardımcı olmak için, Kingdom Come'da para kazanmanın en hızlı yolları şunlardır : Deliverance .


Şövalyesiz Davranış


Ne yazık ki Henry'nin şövalye erdeminin örneği olmasını tercih eden oyuncular için feodal Bohemya'da para kazanmanın en iyi yolları ellerini biraz kirletmeyi gerektirir. Bu şövalyelik dışı yöntemlerden ilki, kilit açma sandıkları veya cep açma yoluyla yapılan basit hırsızlıktır .


Henry bu arayışlar yoluyla doğrudan birkaç Groschen elde edebilse de asıl değer, çalınan malları vicdansız bir tüccara satmaktır. Yeni oyuncular , Rattay'daki Miller Peshek'e Groschen veya bir iyilik yoluyla borcunu ödeyene kadar bu mekanizmaların hiçbirinin kullanılamayacağının farkında olmalıdır. Çalıntı malları satmak, iyi bir pazarlık yeteneği ile özellikle etkilidir; bu, Henry'nin haksız elde ettiği mallar için daha da fazla ücret almasına olanak tanır.Kelle avcısı


Hırsızlığa boyun eğmek istemeyen oyuncular için Groschen yapmanın en iyi yöntemi, Henry'nin RPG savaş becerilerini kullanmaktır . Macar kralının Kuman müttefikleri yerel haydutlarla birlikte Bohemya kırsalına baskın düzenlerken, cesur ruhların sayılarını azaltması için pek çok çağrı var.


Talmberg'deki Sör Robard, Henry'nin kendisine getirdiği her sarı zırhlı Kuman'ın kulakları için cömertçe para ödeyecekken, Rattay'daki Yüzbaşı Bernard da haydutların kulakları için benzer şekilde para ödeyecek. Henry'nin kulaklarını toplamak için önce hedefini öldürmesi (aksi halde itiraz etme eğilimindedirler) ve ardından envanterindeki bir hançerle vücutlarıyla etkileşime girmesi gerekir. Kulak koleksiyonculuğu mesleklerin en soylusu olmayabilir ama en azından Bohemya halkının gözünde hırsızlığın bir adım ötesindedir.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page