top of page
Namecard_Banner_Yoimiya_Auratus_Spark.png
Son reankarne kapak.png
GÖREV KİTAP KAPAĞI.png

Yeni Seriler Çıktı!

Kasım 2021'de Çıkacak En Büyük Oyunlar

Geçen Kasım kadar dolu olmasa da, bu ay 2021 tatil sezonuna giren her şey için birçok yeni oyun ve yeniden yayın var.Sonbahar genellikle yeni video oyunları için büyük bir sezondur ve Ekim'in çıkış takvimi Far Cry 6 , Metroid Dread ve Marvel's Guardians of the Galaxy gibi büyük sürümlerle doluydu . Bu Kasım, normalde olduğundan biraz daha sessiz olsa da - en azından yeni nesil konsol sürümleri ve piyasaya sürülen pencere oyunlarıyla geçen yıl olan devasa aya kıyasla - hala sabırsızlıkla beklenecek birkaç oyun var.


Popüler serilerdeki yeni girişler, sevilen oyunların yeni sürümleri ve diğer küçük deneyimler arasında, her türden oyuncunun heyecan duyacağı bir şey var. İşte Kasım 2021'de piyasaya sürülen en heyecan verici dokuz oyun.


Unpacking


PC, Xbox One ve Nintendo Switch için 2 Kasım'da Çıkıyor


Ayın belki de en merak uyandıran indie oyunu olan Unpacking , hikayesini incelikle anlatan bir "zen puzzle oyunu" olarak tanımlanıyor. Oyuncular kutuları açıp eşyaları yeni bir eve yerleştirirken, taşınan insanlar hakkında bilgi edinecek, yüzlerini görmeden veya seslerini duymadan hayatlarına dair içgörüler kazanacaklar. Zamanlayıcılar veya puanlar olmadan, bu, oyuncuların gerçekten hareket etmenin stresi olmadan yeni bir yaşam alanını dekore etmenin yaratıcı yönlerini yeniden yaratarak zaman ayırabilecekleri bir oyundur.


Forza Horizons 5


PC, Xbox One ve Xbox Series X|S için 9 Kasım'da Çıkıyor


Forza serisine bir sonraki giriş olan Forza Horizon 5 , oyunculara serinin henüz keşfedilmemiş en büyük, en çeşitli açık dünyasını sunacak. Meksika'da geçen oyunda oyuncular aktif bir yanardağ ve plajlardan ormanlara ve şehirlere kadar değişen ortamları keşfedebilecekler. Forza Horizon 5 , uçsuz bucaksız açık dünyasına ek olarak, çok oyunculu yarışlar ve bir kampanya modunun yanı sıra yüzlerce araba ve özelleştirme seçeneğine sahiptir. Ayrıca yerel bir hava durumu sistemi ve Horizon Arcade gibi yeni özellikler ve gelişmeler ekler, haritaya çok oyunculu mini oyunlar ekler.


Elder Scrolls: Skyrim Yıldönümü Sürümü


PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için 11 Kasım'da Çıkıyor


Bu noktada The Elder Scrolls V: Skyrim'in yeni sürümleri bir meme, ancak Bethesda elbette bu ikonik oyunun onuncu yıl dönümünü bir yıldönümü baskısı ile kutlayacaktı . Bu yeni sürüm esasen 2016'nın tüm Creation Club içeriğine ve oyunun mevcut kopyalarına ücretsiz güncelleme yoluyla eklenecek olan mini balık tutma oyunu gibi bazı yeni özelliklere sahip Skyrim Special Edition'dır . Oyun dünyasında zaten zaman geçirmiş olanlar için burada o kadar çok şey olmasa da, yeni başlayanlar için on yıllık Skyrim içeriğine atlamak için kesinlikle iyi bir yol gibi görünüyor .


Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition


11 Kasım'da PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch için çıkıyor


Aylarca süren spekülasyonlardan sonra Rockstar Games , üç Grand Theft Auto oyununun yeniden düzenlenmiş sürümünü resmen duyurdu . Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition , 2000'lerin başında açık dünya türünü tanımlamaya yardımcı olan üç ikonik oyun olan Grand Theft Auto III , Vice City ve San Andreas'ı içerecek . Yeni sürümler grafikleri yükseltecek ve bazı modern oyun geliştirmelerini uygulayacak. Rockstar, remaster'ın lansmanından önce mevcut dijital sürümleri listeden kaldırma tercihi nedeniyle eleştirilmiş olsa da , Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition oyunculara bu klasikleri yeniden gözden geçirmenin yeni bir yolunu sunacak.


Shin Megami Tensei V


Nintendo Switch için 12 Kasım'da Çıkıyor


Uzun süredir devam eden Shin Megami Tensei serisinin bir sonraki girişi nihayet bu ay Nintendo Switch'e özel olarak çıkıyor. Shin Megami Tensei V , kendini hayatta kalmak için gizemli bir varlıkla kaynaşması gereken tehlikeli bir çorak arazide bulduğunda hayatı aniden değişen modern Tokyo'da yaşayan genç bir adamı takip ediyor. Nahobino olarak oyuncular , basın dönüşü savaş sistemi, iblis müzakeresi ve füzyonu ve iyi, kötü, kanun ve kaosun güçlerini inceleyen karanlık, kıyamet sonrası bir hikaye dahil olmak üzere SMT serisinin temel unsurlarının tadını çıkarabilecekler.


CBR, Shin Megami Tensei V ile devam edebildi ve şimdiye kadar, geçmiş SMT oyunlarının en iyi unsurlarını yeni unsurlar ve yaşam kalitesi iyileştirmeleriyle harmanlayan ilgi çekici bir devam oyunu olduğunu gördük .


Sherlock Holmes: Birinci Bölüm


16 Kasım'da PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için, PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin 2021'de çıkması planlanıyor


Geliştirici Frogware, Sherlock Holmes dünyasına yabancı değil ve en son oyunu, dünyanın tek danışman dedektifine yeni bir yaklaşım getiriyor. Sherlock Holmes: Birinci Bölüm , kariyerinin başlangıcında, eski arkadaşı Jonathan ile birlikte çocukluk evinde bir gizemi araştıran 21 yaşındaki Sherlock'u takip eder - Watson hayranlarıyla aşina olmayan hiçbir ilişkisi yoktur. Bir aksiyon-macera oyunu olsa da, gizem çözme yönlerine odaklanmayı tercih eden oyuncular , oyunun menüsünde savaşı kapatma seçeneğine sahip olmalıdır . Yine de, dövüş sistemi ilgi çekici görünüyor ve bir oyuncunun tercih ettiği zorluğa uyacak kadar yeterli özelleştirme seçeneğine sahip.


Battlefield 2042


PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için 19 Kasım'da Çıkıyor


Battlefield 2042 , yıllık spor oyunları dizisinin dışında , EA'nın büyük sonbahar 2021 sürümüdür. Yakın gelecekte geçen bu çok oyunculu birinci şahıs nişancı, fütüristik silahlara ve oyuncuların oyunun çeşitli modlarında kullanabilecekleri araçlara sahiptir. Özellikle, Battlefield 2042'nin tek oyunculu bir kampanyası yok , bunun yerine hikayesini çok oyunculu oyun aracılığıyla anlatıyor. Oyun, her biri serinin dört temel rolünden birine düşen 10 oynanabilir Uzmanla başlıyor: Assault, Engineer, Medic ve Recon. İlham almak için tarihe bakan çok sayıda askeri temalı nişancı ile Battlefield'ın yaklaşımı, türün hayranları için canlandırıcı bir çıkış sunabilir.


Pokémon Brilliant Diamond Ve Shining Pearl


Nintendo Switch için 19 Kasım'da Çıkıyor


Sinnoh bölgesine uzun zamandır beklenen dönüş, nihayet Kasım ayında Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl'ün piyasaya sürülmesiyle geliyor . Orijinal Nesil IV oyunlarının sadık bir versiyonu olan geliştiriciler, bu sevilen oyunları yeni bir çağa taşımak için oyunun sevimli (ama bölücü) sanat tarzını ve çok ihtiyaç duyulan bazı yaşam kalitesi değişikliklerini şimdiden sergilediler . Dünya üzerindeki oyuncuyu takip eden Pokémon'dan Hidden Machine hareketlerini bir Pokétch uygulamasıyla değiştirmeye kadar Brilliant Diamond ve Shining Pearl , Nintendo DS oyunlarını cazibesini kaybetmeden modernize ediyor gibi görünüyor.


Final Fantasy XIV: Endwalker


PC, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 23 Kasım'da Çıkıyor


Uzun süredir devam eden MMORPG Final Fantasy XIV , oyunun mevcut hikayesini tamamlayacak ve Sage ve Reaper şeklinde yepyeni sınıflar ekleyecek olan Endwalker ile dördüncü büyük genişlemesine kavuşuyor . Ancak, süre Endwalker başladığını yay son bölümde ise bir Diyarı Reborn , 2013 reboot döndü Ffxiv içine ne bugün, geliştiriciler bu sonu olmadığını güvence hayranınız var Ffxiv - duymak iyidir Endwalker'ın zaten ne kadar iyi göründüğünü düşünürsek .


CBR, yeni içeriğin bir kısmının önizlemesini yapabildi ve herhangi bir yeni görev veya hikaye içeriği görmesek de, yeni sınıflar ve ayarlar hakkında sevilecek çok şey bulduk. FFXIV , 2010'daki feci lansmanından bu yana çok yol kat etti ve Endwalker , oyunun kurtuluş hikayesinde bir başka adım gibi görünüyor.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
fantastik ürünler_edited.jpg
bottom of page