top of page

Kafatası ve Kemikler: Kıyasıya Bir Kargo Avı Nasıl Kazanılır?

Skull and Bones'un ana PvP özelliklerinden biri Kıyasıya Kargo Avıdır. Ödülden para kazanmak isteyenler için bu kılavuz nasıl yapılacağını açıklayacaktır.Ubisoft'un Skull and Bones oyunu, oyunculara denizci bir kaptanın kontrolünü ele geçirerek korsanlık hayallerini gerçekleştirme ve Hint Okyanusu'nun sunduğu her şeyi keşfetme fırsatı veriyor. Toplanacak çok sayıda kaynak, yağmalanacak yerleşim yerleri ve gemilerin yanı sıra sizinle aynı sunucuyu paylaşan birçok oyuncu var. Skull and Bones , bu çok oyunculu yetenekler sayesinde birçok oyuncunun etkileşimini gerektiren belirli oyun içi özellikleri dahil edebiliyor.


Arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla bağlantı kurmak ve daha zorlu düşman gemilerini veya yerleşimlerini alt etmek için ittifaklar kurmak mümkün olsa da , diğer oyunculardan da düşman edinmek de aynı derecede mümkündür. Bu özellikle Skull and Bones'un , hazine haritasını toplamak ve belirlenen bitiş noktasına doğru yarışmak için oyuncuları birbirine düşürdüğü Kıyasıya Kargo Avı adlı rastgele zamanlı etkinliği için geçerlidir . Kendilerini bekleyen yüksek değerli ganimeti kapmak isteyenler için, Kafatası ve Kemikler'de Kıyasıya Kargo Avını nasıl kazanacağınızı bilmek isteyeceksiniz .


Skull and Bones'da Acımasız Kargo Avına Nasıl Girilir?Ne yazık ki, Acımasız Kargo Avları Skull and Bones'ta her zaman mevcut değildir , ancak bir oyun oturumu sırasında en az biriyle karşılaşmamak alışılmadık bir durum olacaktır. Bunlar, oturumunuzun herhangi bir noktasında ortaya çıkabilen ve oyunun haritasında herhangi bir zamanda ortaya çıkabilen, rastgele oluşturulmuş olaylardır. Bu etkinliklerden birine katılmak için belirtilen düğmeyi basılı tutarak sayacı doldurmanız ve giriş yapmanız yeterlidir.


Etkinliğe iki yoldan biriyle girebilirsiniz;


  • Kargo Avının artık kullanılabilir olduğunu belirtmek için ekranda açılır pencere belirdiğinde belirtilen düğmeyi basılı tutun.

  • Oyunun haritasını açarak, imlecinizi Kargo Avı sembolünün üzerine getirerek (kırmızı kafatasıyla ayırt edilebilir) ve buradan manuel olarak girerek.


Giriş yaptıktan sonra etkinlik başlayana kadar ne kadar beklemeniz gerektiğini ve başlangıç ​​noktasının nerede olduğunu kontrol edebileceksiniz. O zamana kadar, gerekirse başlangıç ​​pozisyonuna ulaşmak için Kafatası ve Kemiklerin hızlı hareket mekaniğini kullanmak iyi bir fikirdir .


Skull and Bones'da Acımasız Kargo Avı Nasıl Kazanılır?


Kıyasıya Kargo Avının amacı basittir ancak bunu tamamlayabilmek, göründüğü kadar kolay olmayabilir. Kargo Avını kazanmak için kargoyu almanız, varış noktasına götürmeniz ve gizli hazineyi bulmanız gerekir . Bu etkinliğin rekabetçi bileşenleri yalnızca ilk iki bölümde geçerlidir, çünkü kazanan yerleşim yerine yanaştığınızda zaferi garantileyeceksiniz ve ganimeti bulmak için zaman ayırabileceksiniz.


Amaç nispeten basit olsa da etkinliğin PvP unsuru, işi göründüğünden çok daha zor hale getiriyor. Kazanmak için önce geminizi kargoyla birlikte bitiş noktasına ulaştırmanız gerekecek. Kargoyu tutan oyuncular diğer katılımcıların ana hedefi haline gelecektir, dolayısıyla onu tutarsanız saldırıya uğramayı bekleyebilirsiniz.


Acımasız Kargo Avı Oyuncu İpuçları


Katılan yarışmacıların sayısına bağlı olarak, Kıyasıya Kargo Avı hem lider oyuncu hem de onu kovalayanlar için önemli bir zorluk olabilir. Zaferi kazanmak için stratejik, becerikli olmanız ve diğer oyunculara karşı ne zaman agresif olmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. İşte kazananın ganimetini nasıl talep edeceğinize dair bazı ipuçları.


Erken Girin


Oyuncular genellikle etkinliğin başlamasından birkaç dakika önce Kargo Avına katılacaklar ve ganimetlerin yeri konusunda bilgilendirilecekler. Zirveye çıkma konusunda kendinize mümkün olan en iyi şansı vermek için, bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmeli ve mümkün olan en kısa sürede belirlenen alana doğru yol almalısınız. Yarış teknik olarak yer belli olur olmaz başlar, bu nedenle en iyi şansınız ilk varan olmaktır.


Ortamınızı Kullanın


Kargo Avında bitiş çizgisine ulaşmak için çok miktarda sudan geçmeniz gerekecek, ancak oradan doğrudan geçiş, bitiş çizgisine tek parça halinde ulaşmak için en iyi seçenek olmayabilir. Harita, düşman oyuncunun ateş hattından çıkmak ve daha temiz bir kaçış için sizinle onlar arasındaki boşluğu açmak için kullanabileceğiniz çok çeşitli adalar, geçitler ve dolambaçlı yollar ile doludur. Bu riskli bir stratejidir, ancak dolambaçlı yoldayken kaybedilen çaba aynı zamanda ganimeti geri almaya çalışmanız için size biraz zaman kazandıracaktır .


Gemi Dayanıklılığınızı Yönetin


Kargo Avı hem bir maraton hem de bir sprinttir, bu nedenle mürettebatınızın dayanıklılığını yönetebilmeniz gerekir , aksi takdirde geçilme ve istila edilme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Yeni başlayanlar için, hareket halindeyken yakıt ikmali yapmak için geminizi çiğ veya pişmiş çeşitli yiyeceklerle stoklayarak hazırlıklı gelmek en iyisidir. Tüm yol boyunca koşamayacak olsanız da, yiyeceklerden aldığınız ekstra birkaç saniyelik dayanıklılık gerçek bir fark yaratabilir.


Dayanıklılık bakımıyla ilgili diğer bir husus da rüzgârdır; çünkü rüzgar, büyük bir değer olabilir veya kazanma şansınıza büyük bir engel olabilir. Dayanıklılığınızı boşa harcamamak için güçlü bir rüzgarla karşı karşıya kaldığınızda yelkenlerinizi yukarı çekmeyi ve enerji açısından en verimli hareket şekli için rüzgar arkanızdayken yelkenleri bırakmayı düşünün.


Geminizin Sağlığını Koruyun


Siz ve oyuncu arkadaşlarınız çeşitli toplar, balistik silahlar ve diğer silahlarla donatılacağından, hareket halindeyken hızlı onarımlar yapabilecek kaynaklara sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Gelen gemilerden aldığınız hasarı onarmaya yetecek kadar tamir kitine sahip olduğunuzdan emin olmak için bir satıcıyı ziyaret etmeyi veya bazı gemi enkazlarını yağmalamayı düşünün . Bitiş çizgisine yaklaşırken bir oyuncunun ihtiyacı olan son şey, kaynakların tükenmesi ve kenetlenme şansı bulamadan yok edilmesidir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

ความคิดเห็น


bottom of page