top of page

Kafatası ve Kemikler: Bir Korsanın Şenlik Ateşi Nasıl Kullanılır

Skull and Bones'daki Korsan Şenlik Ateşi size ve ekibinize oyunun kurallarını değiştiren takviyeler sunabilir. Bunları nasıl bulacağınız ve kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Ubisoft'un Kafatası ve Kemikleri'nde keşfedilecek, yağmalanacak ve yağmalanacak çok sayıda ada ve batırılacak düşman gemilerinin yanı sıra tarihin en kötü şöhretli korsanlarından biri olmak üzere kötü şöhrete ulaşmanıza yardımcı olacak çok sayıda yükseltme ve güçlendirme var. . Bu güç kaynakları arasında , zorlu bir rakiple dövüşürken son derece yararlı olan Korsanların Şenlik Ateşleri de vardır, bu yüzden onları nasıl bulacağınızı ve kullanacağınızı bilmek önemlidir .


Skull and Bones'da denizdeki pek çok tehlikeyle yüzleşmek zorunda kalacaksınız; bunlardan bazıları tamamen özelleştirilebilir geminiz ve mürettebatı için çok fazla olabilir . Özellikle zorlu bir savaşla karşılaşmayı bekliyorsanız Korsan Şenlik Ateşi kullanmak, kıyıya tek parça halinde dönmek veya okyanus tabanındaki diğer deniz kurbanlarına katılmak arasındaki fark anlamına gelebilir.


Skull and Bones'ta Korsanın Şenlik Ateşi Nasıl Bulunur?Korsanların Şenlik Ateşleri, Skull and Bones'ta dünya çapında birçok yerleşim yerinde bulunabilen yapılardır . Deniz fenerine benzer bir amaca hizmet ederler ve uzaktaki gemilere orada bir kamp yeri olduğunu gösterebilirler. Oyun bağlamında bunlar, denizde bir dayanıklılık bonusu için etkileşime girebileceğiniz ve bir düşman gemisiyle çarpışmadan kurtulmanıza yardımcı olabilecek totemlerdir .


Oyun haritasında belirli bir simgeye sahip olmasalar da, Pirates' Şenlik Ateşi'ni bulmak nispeten kolaydır çünkü bunlar her zaman yerleşik yerleşim yerlerinde bulunur. Kullanıma uygun olanı bulmak için, gezinme imlecinizi bir yerleşim yerinin üzerinde tutmanız yeterlidir; açılan bilgi penceresi, bir Korsanın Şenlik Ateşinin mevcut olup olmadığını ve bunun talep edilebilir veya aktif olup olmadığını gösterecektir.


Skull and Bones'da Korsan Şenlik Ateşi Nasıl KullanılırKendinizi bir Korsanın Şenlik Ateşinin bulunduğu bir yerleşim yerinde bulduğunuzda, yerini bulmak genellikle size çok fazla sorun yaratmaz çünkü sadece daha yüksek bir yer bulmanız gerekir. Sadece bu da değil, aynı zamanda her zaman yandıkları için kolayca tanımlanabilirler; bu nedenle herhangi bir yerleşim yerine vardığınızda yukarıya bakın ve alev ve dumanın kaynağını tespit edin.


Korsanın Şenlik Ateşini kullanmak, yalnızca yapıya yaklaşmayı ve onunla etkileşime geçmek için belirtilen düğmeye basmayı gerektiren basit bir işlemdir . İstendiğinde, karakteriniz şenlik ateşine toz atacak ve totemin yanıp sönmesine ve artık aktif olduğunu belirtmek için yeşil renge dönüşmesine neden olacaktır. Etkinleştirildikten sonra, şenlik ateşine göreceli olarak yakın olmanız koşuluyla, önümüzdeki 20 dakika boyunca savaştan çıkarken bir dayanıklılık yenilenmesi artışı alacaksınız.


Kafatası ve Kemiklerde Explorer Ödülü/Başarısı Nasıl Kazanılır?Tüm büyük konsol oyunları gibi Skull and Bones da kapsamlı bir başarı veya kupa listesi sunuyor; bunlardan biri Korsanların Şenlik Ateşleriyle alakalı. Kaşif başarısı, aynı anda 3 Korsan Şenlik Ateşi aktif olan oyunculara verilir . Bu yapıların yerini nasıl belirleyeceğiniz konusunda bir fikriniz varsa, bu çok ulaşılabilir bir hedeftir.


Görevi tamamlamak ve oyun içi kupayı almak için, ilkini etkinleştirdiğinizde tetiklenen 20 dakikalık süre içerisinde 3 farklı Korsan Şenlik Ateşi ile etkileşime girmeniz gerekecektir. Bunu başarmanın en basit ve etkili yolu bir yerden diğerine hızlı seyahat etmektir , ancak bu hedefe ulaşmak için 20 dakikanız olduğu göz önüne alındığında, isterseniz yelken açıp yerleşim yerleri arasında seyahat ederek de oldukça kolay bir şekilde bunu yapabilirsiniz.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page