top of page

Jujutsu Kaisen Hayranları TMNT'yi Ters Çeviriyor: Mutant Mayhem'in Gojo Paskalya Yumurtası

Jujutsu Kaisen hayranları, Six Eyes kullanıcısı Satoru Gojo'nun küçük bir kamera hücresini gördükten sonra Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem'i kutluyor.


Jujutsu Kaisen hayranları , filmin fragmanında bir Satoru Gojo Paskalya yumurtası görüldükten sonra Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem'i sabırsızlıkla bekliyorlar

Kartal gözlü bir hayran, Seth Rogen tarafından yönetilen yeni animasyon filminin tanıtım videosunda buldukları animeden ilham alan keşfi açıklamak için Twitter'a gitti. Jujutsu Kaisen'in yerleşik özel sınıf büyücüsü Satoru Gojo'nun Donatello'nun ikonik bo asasında görülebileceğini belirttiler . Sevgili silahı, siyah gözleri ve kar beyazı saçlarıyla donatılmış, hayranların en sevdiği karakterin boyalı bir tasvirine sahiptir.

Jujutsu Kaisen , piyasadaki en popüler animelerden biridir ve Donatello'nun bu yeni versiyonu, seriye olan sevgisini silahına işleyerek yansıtıyor. Bo personeli için bu düzeyde yaratıcılık ve kişiselleştirme, önceki uyarlamalarda henüz görülmedi ve JJK hayranları, gösterinin daha fazla tanınmasını görmekten memnun. Pek çok yorumcu, Gojo'nun "çok boyutlu" ve Donatello'nun "bir weeb" olduğu hakkında şakalar yaparak konsepte olan sevgilerini dile getirdi.


Bir TMNT/Jujutsu Kaisen Geçişi


TMNT: Mutant Mayhem, 4 Ağustos 2023'te vizyona girecek ve Jackie Chan, John Cena, Seth Rogen, Giancarlo Esposito, Ice Cube, Maya Rudolf ve daha fazlası gibi birinci sınıf oyuncularla dolu etkileyici bir kadroya sahip. The Mitchells vs. The Machines'de birlikte çalışan Jeff Rowe ve Kyler Spears yönetiyor ve hikaye, New York City'yi bir mutant saldırısından kurtarmak için savaşan ünlü kahramanları takip edecek.

Jujutsu Kaisen , büyülü bir eşyayı yutan ve insan/lanet melezine dönüşen genç bir adam olan Yuji Itadori'yi konu alıyor. Gojo'nun gözetimi altında kendisine büyücü olması öğretildiği Tokyo Jujutsu Lisesi'ne alınır . Karakter, hem Gege Akutami tarafından yazılan JJK mangasındaki hem de Studio Mappa tarafından yaratılan hit animedeki en popüler figürlerden biridir . Eşsiz görünümü, eğlenceli kişiliği ve inanılmaz gücü ile hayranlarını hızla büyüledi.

Seri, yakın zamanda Crunchyroll Anime Ödülleri'nde En İyi Film Ödülü'nü kazanan ön film Jujutsu Kaisen 0 ile iyi karşılandı . Crunchyroll'da izlenebilir ve ikinci sezonu Temmuz 2023'te başlayacak.

7 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page