top of page

Jujutsu Kaisen Bölüm 263 Önizlemesi: Yuta Fires Hollow Purple

JJK 263. bölüm Yuta'nın Hollow Purple'ına odaklanacak, hayranlar heyecanlı.

Yuta'nın savaşta çok büyük bir avantajı var, Jujutsu Kaisen 263'te dövüşü sonlandırabilir.

Sukuna, Bağlayıcı Yemin veya güçlü bir teknikle karşılık verebilir; sonuç belirsizdir.Jujutsu Kaisen 263. bölüm hemen köşede ve hayranlar hikayenin yaklaşan bölümde neler sunacağını görmek için inanılmaz derecede heyecanlı. Hayranlar başlangıçta JJK 263. bölümün geçen hafta yayınlanmasını bekliyordu. Ancak hikayenin önceki bölümü tamamlanmamış olduğundan, Gege Akutami esasen JJK 262. bölüm 2'yi yayınladı ve bu hayranların çoğunu şaşırttı.


Ancak buna bakıldığında, bu çok mantıklı. Şimdi, hayranlar önümüzdeki hafta gerçek JJK 263. bölümünü alacaklar, bu da okuyucuların dört gözle bekleyeceği her türlü sürpriz ve heyecanla dolu olacak. Şu anki duruma göre, Yuta ve Sukuna arasındaki savaşlar devam ediyor, bu da bu iki güçlü büyücünün bir kez daha üst düzey bir mücadeleye gireceği anlamına geliyor. Ancak, şimdi, Yuta savaşta büyük bir avantaja sahip ve bu savaşı esasen sonsuza dek bitirebilirdi, bunun sonucu Jujutsu Kaisen 263. bölümünde ortaya çıkabilir.


Yuta'nın İçi Boş Mor

Yuta Okkotsu Sonunda Hollow Purple'ını Serbest BıraktıJJK bölüm 262 kısım 2 hayranlar için kesinlikle muazzamdı, özellikle son birkaç sayfasında. Bölümün ilk yarısı esasen Yuta'nın Gojo'nun tekniklerine alışmaya çalışmasıydı, ancak bunu yapmakta zorlanıyor gibi görünüyordu. Bunun büyük bir kısmı Gojo'nun tekniğiyle ilgili yıllarca eğitim deneyimine sahip olması, Yuta'nın ise olmamasıydı. Bu, Limitless'ın serideki diğerlerinden daha karmaşık bir lanetli teknik olduğunu ve onu kullanmanın düşünüldüğü kadar kolay olmadığını gösteriyordu . Bu sadece Gojo'nun statüsünü ve genel gücünü ve becerisini yükseltir, çünkü Sukuna'yı yenebilecek kadar güçlü olduğunu iddia ettiği ve bunu neredeyse başardığı bir seviyede bu lanetli tekniği kusursuz bir şekilde kullanabilmiştir. Buna rağmen, bölümün ikinci yarısında Yuta, Inukami'nin Sukuna'ya hareket etmemesini emretmesine yardımcı olmak için bir verici kullandığı kusursuz bir strateji sergiledi. Bu onu olduğu yerde dondurdu ve Yuta'ya Hollow Purple'ı ateşlemek için gereken büyüleri kullanmak için yeterli zamanı kazandırdı.


Yuta esasen Kırmızı ve Mavi'nin iki sonsuzluğunu birleştirmek için yeterli zaman kazandı ve bunu yaparken Hollow Purple doğdu. JJK 263. bölüm kesinlikle bu Hollow Purple'a odaklanacak ve hayranların şu anda inanılmaz derecede heyecan duyduğu şey bu.


Okuyucuların aklında tutması gereken bir şey var ve o da Yuta'nın bu tekniği ne pahasına olursa olsun ateşlemeden önce kesintiye uğramayacağıdır. Hazırlıklar tamamlanmıştı ve hayranlar bölümün son sayfasında iki sonsuzluğun çarpıştığını bile gördüler. Bu teknik bu noktada durdurulamaz ve bir sonraki bölümde ateşlenecek. Hayranların şu anda sorması gereken asıl soru, Sukuna'nın Hollow Purple ateşlendikten sonra ona nasıl karşı koyabileceğidir. Esasen, Sukuna'nın bu tekniğe karşı koymasının iki yolu vardır. Hayranların mümkün olduğunu bildiği gibi, lanetli konuşmadan kurtulmak için yeterli güce sahip olduğunu gösterebilir veya Sukuna'nın Hollow Purple'a karşı koymak için kendi saldırısını kullanması da mümkündür . Ne olursa olsun, Sukuna zor bir durumda ve yaklaşan bölümde ölümcül bir darbe alabilir.


Sukuna Bağlayıcı Bir Yemin Mi Edecek?

Sukuna, Jujutsu Kaisen 263'te Bağlayıcı Yemin KullanabilirSöylemeye gerek yok, JJK 263. bölümde Sukuna, Yuta'nın Hollow Purple'ına kendi güçlü tekniğiyle karşı koyabilirdi. Ancak, hayranların bu tekniğin karşılanmasının başka bir yolu olduğunu da akıllarında tutmaları gerekiyor. Sukuna, imkansızı başarmasına izin vermek için esasen bir Bağlayıcı Yemin kullanabilir. Bağlayıcı Yeminler, hikayenin bu bölümünde, özellikle Lanetler Kralı tarafından bolca kullanıldı . Her ölmeye yaklaştığında, hayranlar onun hiçbir yerden bir Bağlayıcı Yemin çıkardığını ve ardından ölümden kaçmayı başardığını görüyorlar. Burada da durumun böyle olmaması için kesinlikle hiçbir neden yok ve Sukuna'nın bunu kullanması ve ardından yaklaşan bölümde kendi tekniğini ateşlemesi tamamen mümkün.


Eğer böyle bir şey olursa Sukuna, Mor'la aynı seviyeye gelebilir veya gücünü azaltarak Mor ona çarptığında hayatta kalmayı başarabilir.


Ancak, tamamen farklı bir yöne de gidebilir. Sukuna, bu tekniği savuşturmasını sağlayacak bir şey yapabilir ve bunun Yuta'nın etki alanının kesin vuruşu olmadığı göz önüne alındığında, bundan kaçınabilmelidir. Eğer durum buysa, o zaman Yuta zor bir durumda kalacaktır çünkü Sukuna kesinlikle kendi güçlü darbesiyle karşılık verecektir. Bu, öldürücü darbeyi kimin indireceğine bağlı olarak, savaştaki belirleyici an olabilir. Yuta, JJK 263. bölümde Hollow Purple'ı indirirse, o zaman, şüphesiz, Sukuna bu dövüşü kaybedecektir. Ancak, Sukuna kendi tekniğiyle savuşturmayı ve karşı koymayı başarırsa, o zaman Yuta, Shinjuku'da ona karşı savaşan büyücülerin büyük çoğunluğu gibi, Lanetler Kralı tarafından yenilmeye mahkumdur.


Yuta Potansiyel Olarak Lanetler Kralını Yenebilir

Yuta Okkotsu Sonunda JJK Bölüm 263'te Sukuna'dan KurtulabiliyorŞu anda kesin olarak hiçbir şey söylenemez, ancak lanetli konuşmanın Sukuna'yı hareketsiz kılmak için kullanıldığı ve Yuta'nın Hollow Purple'ı ateşleme hazırlıklarının tamamlandığı göz önüne alındığında, buradaki en olası sonuç Hollow Purple'ın inmesidir. Hayranlar, yaklaşan JJK 263. bölümde Hollow Purple'ın Sukuna'ya vurduğunu görmeli ve eğer bu gerçekten olursa, o zaman savaş esasen sona erer. Sukuna'nın Hollow Purple tarafından bu kadar yakın mesafeden vurulduktan sonra savaşma durumuna geçmesi kesinlikle mümkün değildir ve bundan sonra savaşmaya devam edecek durumda olmayacaktır.


Bu, birinin savaşın esasen bittiğine inanmasına yol açabilir. Ancak, hayranlar bu sonuca varmadan önce iki kere düşünmeli. Sukuna'nın Kenjaku'nun sigortasına da sahip olduğu unutulmamalıdır. Kenjaku ölmeden önce, Sukuna'ya birleşmeyi başlatma anahtarını verdi ve Yuta'ya yenildikten sonra bunu esasen tetikleyebilir.Alan savaşı nasıl biterse bitsin ve Unlimited Void, Hollow Purple'dan sonra işini yapsın ya da yapmasın, Sukuna yine de birleşmeyi tetikleyebilir ve bu da esasen savaşın son aşamasını başlatır. Bu ayrıca Yuta'yı da savaştan çıkarır, çünkü zamanı esasen tükenecektir. Bu gerçekleştiğinde, hayranlar Yuji'nin merkez sahneye çıktığını görecekler ve tüm bunlar JJK 263. bölümde ayarlanabilir .


0 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page