top of page

Jujutsu Kaisen Bölüm 256 Önizleme: Sukuna'nın Tersine Lanetli Tekniği Geri Dönüyor

Sukuna ters lanetli tekniğini JJK 256'da kullanabilirdi.  • JJK 256. bölüm, Sukuna'nın güçlerini geri kazanmasına ve büyücüleri zor durumda bırakmasına odaklanacak.

  • Sukuna'nın ikinci siyah ışığı, tam gücün geri kazanılmasına ve can kayıplarına yol açabileceği için tehlikeye işaret ediyor.

  • Maki ve Yuji, Sukuna'nın ruhunu zayıflatmak için bir araya gelebilir, ancak bu bölüm esas olarak Sukuna'nın güce yükselişini konu alacak.


Jujutsu Kaisen 256. bölüm çok yakında ve hayranlar Curses Kralı'nın bu hafta onlar için neler hazırladığını sabırsızlıkla bekliyor. Sukuna'ya karşı mücadeleler baskının büyük çoğunluğu için heyecan vericiydi ve her ne kadar sıkıcı büyüler olsa da geçen haftaki bölümdeki olaylarla birlikte hayranlar bu hafta kesinlikle bir ziyafete hazır.


JJK 256. bölüm, özellikle önceki bölümün sonuna doğru olanlardan sonra, büyük olasılıkla büyücüleri geride bırakacak olan Sukuna'ya kesinlikle çok fazla ışık tutacak. Şu anda onun için işler harika görünüyor ve büyücüler oldukça zor durumdalar ve bu, yazarın büyük ihtimalle gelecek bölümde üzerinde duracağı bir konu.


Sukuna'nın Tersine Lanetli Tekniği

Sukuna İki Siyah Flaş VurduJJK'nın son bölümünün sonuna doğru hayranlar pek çok heyecan verici gelişmeyle karşılaştı; bunlardan biri Sukuna'nın sonunda ikinci bir siyah flaş yakalamayı başarmasıydı. Sukuna ilk kara atışını Maki'ye karşı yaptı. Beklendiği gibi, siyah flaş kullanıcının kendisini bölgede hissetmesini sağlar. Bundan sonra genellikle güçlerinin çoğunu ortaya çıkarırlar ve Sukuna'da da tam olarak böyle oldu. Sukuna, ilk siyah flaşı vurduktan hemen sonra ikincisini de vurmayı başardı ve bu sefer alıcı Larue'ydu. Taraftarlar bu ikinci siyah parlamanın çok tehlikeli olacağını biliyor. Bu, yazarın Gojo'nun ikinci bir siyah flaşa çarptıktan sonra güçlerinin önemli bir kısmını geri kazandığını belirtmesinden kaynaklanmaktadır.


Hayranların bildiği gibi Gojo, Sukuna'ya karşı savaşırken birden fazla siyah ışık yaktı. Bu gerçekleştikten sonra Gojo ters lanetli tekniğini yeniden kazandı ve bununla birlikte, tükenmiş lanetli tekniğini de yenileyebilir ve esasen ona karşı savaşı kazanabilirdi. Neyse ki Sukuna için Gojo, Dünyayı Bölen Parçalamanın kendisine doğru geldiğini bilmiyordu ve bu şekilde kaybetti. Aksi takdirde, ters lanetli tekniğinin kendisine geri dönmesi oyunun kurallarını değiştirecekti ve esasen onun için zaferi garantileyecekti.


Benzer şekilde, JJK 256. bölümde Sukuna, ikinci bir siyah flaşa çarptıktan sonra büyük olasılıkla ters lanetli tekniklerini geri kazanacak . Bu, Sukuna'nın birkaç saniye içinde tamamen iyileşmesini ve esasen en iyi durumuna dönmesini sağlayacaktır. Şunu da unutmamak gerekir ki Sukuna, tükenen lanetli tekniğini nasıl yenileyeceğini Gojo'dan öğrenmişti ve artık o da bu gücü kullanabilir. Esasen bununla birlikte Sukuna en iyi haline geri dönecek. Bu, ona karşı olan büyücüler için ölümcül olabilir ve bu noktada, büyük bir şey olmadıkça, kaybedilecek bir savaş veriyorlar. Sukuna tam gücüne geri dönerken, önümüzdeki bölümde büyük olasılıkla kayıplar olacak ve hayranlar, şüphesiz birkaç büyücünün düştüğünü görmeye hazırlıklı olmalı.


Miguel Savaşta Düşecek mi?

Miguel Vs Sukuna Devam EdecekHayranların son derece güçlü olduğunu bildiği Miguel, yakın zamanda Gojo'ya karşı mücadeleye katıldı ancak şu anda ilgi odağı olduğu için uzun süre dayanamayacak. Hayranlar, savaşa yeni döndükleri için Yuji ve Maki'nin bir sonraki bölümde düşemeyeceklerini biliyorlar. JJK'nin 256. bölümünde devre dışı bırakılmaları kesinlikle saçma olurdu. Larue çoktan düştü ve bu da Sukuna'nın muhtemelen Miguel ya da Choso'ya karşı güçlerini geri kazandığını sergileyeceği anlamına geliyor. Yuji ve Maki dışında şu anda savaşta olan sadece iki kişi bunlar ve bu da büyük olasılıkla bu ikisinin düşeceği anlamına geliyor.


Choso, Sukuna'nın elinde zaten çok fazla acı çekmiş bir karakter. Aynı zamanda muhtemelen buradaki grubun en zayıfı ve sonuç olarak başı belaya girecek olan da o. Choso, Sukuna'nın en güçlü tekniklerinden birinin alıcı tarafında olabilir. Bu durumda hayranlar büyük olasılıkla JJK 256. bölümde onun savaştan hemen çıktığını görecekler.


Choso ile birlikte Miguel de büyük ihtimalle JJK 256. bölümde yer alacak bir diğer karakter. Her ne kadar önceki bölümde inanılmaz tekniğini sergilemiş ve Lanetlerin Kralı'na oldukça güçlü darbeler indirmeyi başarmış olsa da, bunu çok net bir şekilde ortaya koydu. yalnızca zayıflamış ve hırpalanmış bir Sukuna'ya karşı savaşa katılacağını söyledi. Sukuna ters lanetli tekniğini yeniden kazanır ve en iyi şekilde iyileşirse bu, Miguel için felaketin reçetesi olacaktır. Aslında bu, Miguel'in savaşta düşeceği ve ateş hattında ilk sırada yer aldığı için Sukuna'nın büyük olasılıkla ilk önce onu hedef alacağı anlamına gelir. Miguel'in ölmesiyle JK 256. bölümün geri kalanı büyük olasılıkla Yuji ve Maki üzerinde olacak.


Yuji ve Maki İşbirliği Yapıyor

Yuji ve Maki Sukuna ile Birlikte SavaşacakHem Yuji hem de Maki kısa süre önce JJK 255. bölümde savaşa geri döndüler ve hayranlar onların ileriye doğru birlikte hareket etmelerini tamamen bekliyor. Bunun nedeni, Sukuna'nın çok dikkatli olması gereken benzer bir güce sahip olmalarıdır. Bu güç onun ruhunu yaralama yeteneğidir. Maki, Bölünmüş Ruh Katanasını kullanıyor ve bu güçle Sukuna'nın ruhuna doğrudan zarar verebilir. Hikayede zaten birçok kez doğrulandığı gibi, ruh hasarının iyileşmesi inanılmaz derecede zordur. Yuji aynı zamanda Sukuna'nın ruhunu incitme gücüne de sahiptir. Lanetler Kralı'nın ona karşı özellikle ihtiyatlı olmasının birçok nedeninden biri de budur. Maki ve Yuji güçlerini birleştirirlerse Sukuna'nın ruhunu zayıflatabilir ve Megumi'yi kurtarma şansını artırabilirler. Elbette bu kesin değil ve hayranlar büyük olasılıkla bir sonraki bölümde işlerin nasıl gittiğini görmek zorunda kalacaklar.


Şu ana kadar Maki ve Yuji'nin zafer kazanma şansı büyük olsa da Sukuna'nın ikinci Kara Parıltıyı vurmasıyla işler muhtemelen Lanet Kralı'nın lehine değişecek . Bu nedenle bu ikilinin bazı darbelere maruz kalması mümkün ancak şu anda düşmeleri beklenmemeli.


Yine de Yuji ve Maki, JJK 256. bölümden sağ çıkabilecek olsa da hayranlar onların ilgi odağı olmalarını beklememeli. Jujutsu Kaisen 256. bölüm tamamen Sukuna ile ilgili gibi görünüyor ve yazarın büyük olasılıkla izleyeceği yol da budur. Hayranlar buna hazırlanmalı ve Sukuna'ya yapılan zaten ilginç olan baskına yeni bir inanılmaz eklemeye hazır olmalı. Yuji ve Maki'nin savaşa dönmesiyle birlikte hayranlar, yoğunluğun büyük ölçüde artacağından ve bundan sonra hayranların göreceği her şeyin tamamen farklı bir seviyede olacağından emin olabilirler. Bunlar JJK hayranları için heyecan verici zamanlar ve umarız yazar beklentileri karşılar.


Jujutsu Kaisen Viz Media aracılığıyla okunabilir. Seri, Shonen Jump ve Manga Plus uygulaması üzerinden hayranlar tarafından resmi ve ücretsiz olarak okunabilecek . JJK'nın bir sonraki bölümü olan Jujutsu Kaisen 256. bölümünün yayın tarihi 7 Nisan 2024 olarak belirlendi.


Comments


bottom of page