top of page

İlk Descendant Güncellemesi Önemli Bir Yaşam Kalitesi Özelliği Ekleyecek

📝 ÖNEMLİ NOKTALAR

  • The First Descendant, Zor modda Sızma Operasyonları için eşleştirme sistemi eklemek üzere bir düzeltme yayınlıyor.

  • Sızma Operasyonları, oyuncuların belirli öğelerin kilidini açmak için kullanılabilecek değerli ganimetler toplamasına olanak tanır.

  • 2 Temmuz'da piyasaya sürülen The First Descendant, oyunun tasarımı ve mikro ödemeleriyle ilgili tartışmalara rağmen oyuncular arasında popülerliğini korudu.


The First Descendant, birçok hayranın talep ettiği oyunun Zor modu için bir düzeltme yayınlayacak. The First Descendant 2 Temmuz'da çıktı ve para kazanma yapısı ve özgünlüğü konusunda epey tartışma yaratmış olsa da, oyun giderek popülerleşiyor. Çok sayıda eleştirmeni olmasına rağmen, birçok oyuncunun son kararını vermeden önce tüm bu abartının ne hakkında olduğunu görmek istediği anlaşılıyor.

Oyuncular , The First Descendant'ın geliştiricisi Nexon'ı iptal edilen Titanfall Online projesine ve klasik MMO MapleStory'ye dahil olan şirketlerden biri olarak tanıyabilirler . Şirketin hit çevrimiçi oyunlar yayınlama konusunda deneyimi var ve Nexon da bir süredir yağmacı atıcılara ilgi gösteriyor. Şirketin çıkarlarından bazıları uygunsuz bir şekilde uygulanmış olabilir, çünkü birçok kişi The First Descendant'ı Destiny 2'yi kopyalamakla suçladı . Buna rağmen, oyun güçlü bir hayran kitlesi oluşturmaya devam ediyor ve kararlı oyuncuları oyunun Zor moduna bir düzeltme istiyor.


Nexon, hayranların Zor modda Sızma Operasyonları için eşleştirme sistemi isteklerini ele alan bir düzeltme yayınlayacak. Sızma Operasyonları, oyuncuların The First Descendant'ta Bunny Spiral Catalyst gibi belirli öğeleri açmak için kullanılabilen Amorphous Materials gibi değerli ganimetler toplamasına olanak tanır . The First Descendant'ın Zor modunda Sızma Operasyonları daha önce kullanılabilir bir eşleştirme sistemine sahip değildi, bu da oyuncuları görevleri tek başlarına üstlenmeye zorladı ve oyunun yayınlanmasına kadar öne çıkan ortak oyun özelliklerini ortadan kaldırdı. Oyuncu geri bildirimlerine yanıt verme söz konusu olduğunda, Nexon oyunun ilk günlerinde hızlı tepki veriyor gibi görünüyor.


Sızma Operasyonlarını Güncelleyen İlk Soyundan Gelen

Co-op modunda daha zor görevlerin üstesinden gelebilmek The Last Descendant oyuncuları için büyük bir nimet olacak. Bir grup halinde oynamak, oyunun zorlu hissettiren bölümlerini, meydan okuma için istekli arkadaşlar arasında paylaşılan daha eğlenceli deneyimlere dönüştürebilir. Zor moddaki Co-op yetenekleri, The First Descendant'ta Frenya'nın kilidini açmak gibi aktiviteleri oyuncular için sıkıcı bir şeye dönüşmek yerine daha ilgi çekici hale getirebilir.

The First Descendant'ı tek başına oynamanın da bazı avantajları var . Çoğu canlı servis başlığı çok oyunculuyu teşvik etse de, bu başlığı tek başına oynamak da aynı derecede uygulanabilir görünüyor. The First Descendant'ı tek başına oynamayı seçen oyuncular, daha zor bölümleri daha yapılabilir hale getirmek için oyun tarzlarını optimize etmeleri gerekebilir ve işler çok zorlaşırsa, başlığın Zor moduna yapılan bu yeni güncelleme, arkadaşlarla oynamayı kolay bir yedek plan haline getirecek.

0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page