top of page

Hyper Light Drifter Geliştiricisi, 2025'te Gelecek Yeni Oyununu Açıkladı

Hyper Light Drifter geliştiricisi Heart Machine, 2025 yılında çıkması planlanan yeni oyunu Possessors'ı duyurdu. Yakın zamanda çıkacak Hyper Light Breaker'ın yayıncısı Arc Games'in (eski adıyla Gearbox ) yeniden markalaşmasına ek olarak Heart Machine, Hyper'ın devam oyununun piyasaya sürülmesiyle meşgul. Light Drifter, Hyper Light Breaker, en kısa sürede en iyi haliyle karşınıza çıkıyor. Ancak başka şeylere dair ipuçları da vardı.

Pek çok hayran dikkatini Heart Machine'in yaklaşan projesi Hyper Light Breaker'a yöneltti , ancak 16 Mayıs'ta Heart Machine, oyuncuların aşina olmadığı bir karaktere gönderme yapan bir Devolver Digital Post'a yanıt verdi. 4 Haziran'da, Yaz Oyun Festivali'ne günler kala Devolver Digital, Heart Machine ile yaklaşan bir projeye dahil olduğunu belirten başka bir şifreli sosyal medya gönderisi bıraktı. Artık bu karakterin bir adı var ve yönettiği oyun Heart Machine ve yeni yayıncısı tarafından gösterildi.


Possessors , Hyper Light Drifter Developer Heart Machine tarafından 2025 çıkış tarihiyle açıklandı . Oyun, korku etkileri taşıyan yandan kaydırmalı bir aksiyon-macera platform oyunu olacak. Possessors, Heart Machine'in önceki sürümlerinden ve çok oyunculu vurguyla canlı renkler ve pastel tonlar sergileyen diğer yakında çıkacak oyunu Hyper Light Breaker'dan temada bir değişiklik gibi görünüyor. Sahipler, daha cesur bir atmosfer ve hikayeye odaklanma ile daha sınırlı bir deneyim gibi görünüyor.


Sahipler, Kalp Makinesinden Cesur Yeni Bir Yön Gösteriyor


Sahipler'in önermesi, boyutlararası bir felaketin meydana geldiği ve Luca'nın, bir şekilde kendisine dayatılmış gibi görünen bir tür "muadili" olan Rehm ile birlikte bir hayatta kalma görevinde olduğudur. Aralarındaki bağın büyüyebileceği ve oyun devam ettikçe ikilinin daha güçlü müttefikler haline geleceği ima ediliyor. Sahiplerin savaşı, platform savaşçılarından ilham alıyor ve bir yükseltme sisteminin yanı sıra çeşitli silahlara sahip olacak.

Sahipler, Heart Machine için iddialı yeni bir yöne doğru ilerliyor gibi görünüyor. Önceki sürümler biraz daha odaklanmış deneyimler sunuyordu. Hyper Light Drifter, savaşa vurgu yapan Zelda benzeri keşif hayranları olan oyunculara hitap etti ve Solar Ash, oyuncuların ilginç bulduğu dövüş ve hareket mekaniklerine sahip olmasına rağmen, oyuna yönelik tepkilerin çoğu, önceki sürümle zıtlığını fark etti. daha basit hikaye odağı. Sahipler için mevcut bilgiler, derinlikli bir savaş sistemi ile bir gizemi çözmek isteyen oyunculara pek çok şey sunan bir hikaye arasındaki dengeyi gösteriyor.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page