top of page

Honkai: Star Rail Sızıntısı Sam'in Kitini Ortaya Çıkardı

Yeni bir Honkai: Star Rail sızıntısı, gelecekteki bir güncellemede yayınlanacak gizemli bir karakter olan Sam hakkında yeni ayrıntılar sağlıyor.  • Bir sızıntı, Honkai: Star Rail'den Sam'in kiti hakkındaki potansiyel ayrıntıları ortaya çıkarıyor.

  • Sam'in kiti, saldırı yeteneklerini artıran bir savaş durumu, bir iyileştirme becerisi ve Zayıflığı Kırılmış düşmanlara karşı artan hasarı içerir.

  • Sam, Kalabalık Kontrolü zayıflatmalarına karşı dirençli, Ateş tipi bir birim olabilir.


Honkai : Star Rail sızıntısı, Sam'in ön kitiyle ilgili ayrıntıları ortaya çıkarıyor. Sam, daha önce diğer Penacony merkezli savaşçılarla birlikte resmi bir canlı yayında yer alan, yayınlanmamış bir karakterdir. Şu anda Honkai: Star Rail oyuncularının oyunun hikayesinde karşılaştığı bosslardan biri . Uzay RPG'sindeki diğer patronlar gibi, Stellaron Hunter: Sam de gelişmiş bir forma ve oyuncuların onu alt etmek için kullanabileceği zayıf noktaların yanı sıra çeşitli aktif becerilere sahip.


Geçen ay, Çin Tieba forumunda Honkai'nin ortaya çıkışıyla ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıktı : Star Rail'den Sam . Karakterin omuzlarına bağlı iki kanadı olan metal bir zırh giydiği ortaya çıktı. Bu mekanik giysinin görünür bir kapağı yoktur ve Sam'in tüm vücudunu kaplar. Sızıntı ayrıca zırhının beyaz, siyah, altın ve turkuaz renkli olduğunu da ortaya çıkardı.


Yakın zamanda HomDGCat'ten gelen bir Honkai: Star Rail sızıntısı , Sam'in kiti hakkında ayrıntılar vererek onun saldırı yeteneklerini artıran bir savaş durumuna sahip olduğunu doğruladı. Sam, Ultimate'ı kullandıktan sonra Birincil Yanma durumuna girer ve kendi üzerindeki tüm zayıflatıcıları ortadan kaldırır. HP'nin bir yüzdesini iyileştirmek ve bir dereceye kadar hasar vermek için Yeteneğinin geliştirilmiş versiyonu olan Devouring Conflagration'ı kullanıyor. Üstelik düşmanın Zayıflığı Kırılmışsa, karakter kendi eylemini ilerletir ve Becerisini kullanarak ekstra hasar verir. Bunun Sam'in yetenek setinin erken bir versiyonu olduğunu belirtmekte fayda var, bu da gelecekte bazı büyük değişikliklere uğrayabileceği anlamına geliyor.


Honkai: Star Rail Sam Kiti  • Geliştirilmiş Temel ATK: İçin İçin Yanan Çorak Toprak

  • Geliştirilmiş Beceri: Yangını Yutmak

  • Ultimate: Yanan Yıldız Işığı

  • Yetenek: Birincil Yanma

  • Hasar türü: Yangın


Sızıntı doğruysa Sam, izi sayesinde Kalabalık Kontrolü zayıflatmalarına karşı artan dirence sahip olan Honkai: Star Rail'in Ateş tipi birimlerinden biri olacak. Karakterin kiti, belirli miktarda HP'yi iyileştiren ve Ateş hasarını ortadan kaldıran gelişmiş bir Temel ATK'ya sahiptir. Yeteneğine gelince, SPD'yi bir yüzde oranında artırır, Temel ATK ve Beceriyi gelişmiş versiyonlarına dönüştürür.

Sam , Honkai: Star Rail'in Stellaron Avcıları'nın yanı sıra Kafka, Blade ve Silver Wolf gibi diğer birimlerin bir parçasıdır . Stellaron Avcıları, Stellaron toplamak için gezegenler arasında seyahat eden bir grup kanun kaçağıdır. Bu şaibeli örgüt, bir suç manyağı olarak gösterilen Elio tarafından yönetilmektedir.


Son zamanlarda Honkai: Star Rail hayranları , HomDGCat'tan birinin Jiaoqui'nin becerileriyle dalga geçtiği, gelecek karakterlerle ilgili sızıntılarla karşı karşıya kaldı . Sızıntıya göre Jiaoqui, Sam gibi Ateş tipi bir birim ve güçlendirmeler ve zayıflatmalarla dolu güçlü bir sete sahip. Her iki karakterin de sürüm 2.3 veya sonrasında tanıtılması bekleniyor.


5 görüntüleme0 yorum

Kommentare


bottom of page