top of page

Honkai Star Rail Sızıntısı Lingsha'nın Yeni Karakteri Işık Konisini Ortaya Çıkardı

📝ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Yeni sızıntı, Honkai'deki birincil silahları için Lingsha'nın Işık Konisi'nin, AoE hasarına odaklanan Star Rail'e işaret ediyor.

  • Sızıntı, Işık Konisinin kullanıcının Kırılma Etkisini %60 artırdığını ve bir saldırıdan sonra tüm müttefiklerin SPD'sini %6 artıran bir Fayda yığını sağladığını gösteriyor.

  • Lingsha'nın 2024'ün ikinci yarısında tek hedefli hasar konusunda uzmanlaşan yeni karakteri Moze ile çıkış yapması bekleniyor.


Honkai: Star Rail'in yakın tarihli bir sızıntısı, Lingsha'nın birincil silahı olarak kullanacağı bildirilen yeni bir Işık Konisi'ni ortaya çıkardı. Honkai: Star Rail'in Lingsha'sı, gelecekteki bir güncellemede ilk kez tanıtılacak yeni karakterlerden biri. İddiaya göre Bolluk yolundan geliyor, bu da kitinin AoE hasarı vermeye odaklandığı anlamına geliyor. Lingsha hakkında pek fazla ayrıntı mevcut değil, ancak silüeti bir mızrak kullandığını gösteriyor.

Erken sızıntılar doğruysa, Lingsha 2024'ün ikinci bölümünde ilk kez sahneye çıkacak. İddiaya göre, silüeti bir çift hançer kullandığını ortaya koyan yeni bir birim olan Moze ile gelecek. Sızıntılara göre, Honkai: Star Rail'in Moze'si, tek hedefli hasar veren bir kit olan Lightning karakteri. Yolu şu anda bilinmiyor, ancak Hunt veya Nihility olması bekleniyor. Hayranlar, bu birimlerin Xianzhou İttifakı ile ilgili yepyeni bir hikayenin parçası olmasını bekleyebilirler.


Shiroha'dan gelen son sızıntı , Honkai: Star Rail'in Lingsha'sının silahı olarak kullanacağı yepyeni bir Işık Konisi hakkında detayları ortaya çıkardı . Açıklamaya göre, bu Işık Konisi giyenin Kırılma Etkisini %60 oranında artırıyor. Giyen bir saldırı gerçekleştirdikten sonra, tüm müttefiklerin SPD'sini %6 oranında artıran özel bir etki olan bir Fayda yığını alır. Dahası, kullanıcının Kırılma Etkisi %150'yi aşarsa silah tüm müttefiklerin Kırılma Etkisini %12 oranında artırır.


Lingsha'nın Işık Konisinin Kırılma Etkisini Artırdığı Bildirildi

Sızıntı, Light Cone'un nadirliğini ve yolunu ortaya koymasa da oyuncular bunun beş yıldızlı bir Bolluk silahı olmasını bekleyebilirler. Sadece Honkai: Star Rail'in Bolluk yolundaki karakterler , örneğin Gallagher, Huohuo ve Luocha, pasif yeteneğini açabilecek.

Lingsha'dan bahsetmişken, HomDGCat'ten gelen yeni bir sızıntı, yaklaşan beş yıldızlı karakterin birden fazla tur süren eylem çubuğu etkinlikleri çağırabileceğini ortaya koydu. Bu eylem çubuğu etkinliklerinin iyileştirme sağladığı ve karakterin hayatta kalma yeteneğini artırdığı bildirildi. Lingsha'nın bu ayın sonlarında yayınlanacak olan Honkai: Star Rail'in 2.4 sürümündeki Wardance şenliğinde görüneceği söyleniyor.

2.4 sürümünde Yunli ve Jiaoqiu, Imaginary March 7'de çıkış yapacak. Astral Express mürettebatı, oyunun ana hikayesinde ilerlemek için Xianzhou Lufou'ya geri dönecek. Aynı sürümde, iki beş yıldızlı karakter, Huohuo ve Black Swan, zaman sınırlı tekrarlarını alacak. Honkai: Star Rail'in 2.4 güncellemesi için afiş sırası henüz bilinmiyor, ancak güvenilir sızıntı yapanlar Yunli ve Huohuo'nun ilk aşamada geleceğini, Jiaoqiu ve Black Swan'ın ise ikinci aşamada elde edilebileceğini iddia etti.


0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page