top of page

Honkai: Star Rail – Mini Nötron Bombası Rehberi (Nasıl Elde Edilir ve Kullanılır)

Honkai: Star Rail artık oyuncuların toplayabileceği bir kitle imha silahına sahip. Kulağa tehditkar gelse de, bu eşya tam anlamıyla bir Mini Nötron Bombası. Oyuncuların oyunda toplayabilecekleri nesnelerin bir sınırı yok, Antik Madeni Para'dan nükleer bombaya kadar.

Honkai: Star Rail geliştiricileri, ilgi çekici bir oyun deneyimine birden fazla öğe yerleştirdi. Keşfedilmemiş oyun içi nesneleri bulma ve kullanmanın sürekli telaşı, hayran kitlesine coşku aşılamaya devam ediyor. Ayrıca, oyuncular oyunun haritasının bir yerinde hareketsiz duran bir Mini Nötron Bombası'nın kokusunu aldılar . İşte nasıl elde edeceğiniz.


10 Temmuz 2024'te Nahda Nabiilah tarafından güncellendi : Mini-Nötron Bombası ilk olarak Honkai: Star Rail'deki Xianzhou Luofu'da kullanılabilir olduğunda , onu bir göle atabileceğinizi ima eden eşya dışında onu kullanmanın bir yolu yoktu. Ancak, daha sonraki bir güncellemede, oyuncular sonunda Honkai: Star Rail'deki Mini-Nötron Bombasını kullanabilirler ve bu da onlara üç Yüksek Ahlak Övgüsü ödülü kazandırır. Ancak, elbette, HSR olduğu için, Trailblazers'a bombadan kurtulmak için alışılmadık bir rota seçme seçeneği sunar.


Honkai'deki Mini Nötron Bombası Yeri: Star Rail

Honkai: Star Rail'de Mini-Nötron Bombası'nı elde etmek için oyuncular Xianzhou Luofu'nun Merkezi Starskiff Limanı'na gitmelidir . Starskiff İskele Uzay Çapası'nı kullanın , ardından batıya doğru ilerleyip üzerinde ışıltılar olan bir kutu yığını bulun. Noktayı araştırın ve Mini-Nötron Bombası'nı elde etmek için paketi kontrol etmeyi seçin.

Honkai: Star Rail'in Mini Nötron Bombası güçlü bir eşyadır ve iki ucu keskin bir kılıç görevi görür: Oyuncular onu fırlatmaya karar verirse bu şey patlar. Nükleer bomba kullanıcının biyometrik bilgileriyle kalibre edildiğinden, dikkatli bir şekilde tutulmalıdır. Oyuncunun biyometrik veri sinyali engellenirse, Mini Nötron Bombası otomatik olarak patlar; ya da öyle deniyordu.


Honkai'de Mini Nötron Bombası Nasıl Kullanılır: Star Rail

Oyuncuların Honkai'de Mini-Nötron Bombasını kullanmalarının iki yolu vardır : Star Rail :

  1. Mini Nötron Bombasını bir göle atın.

  2. Bunu İlahi Öngörü Merkezindeki Qingzu'ya teslim et.

İdeal hamle Qingzu'ya teslim etmektir , ancak sadece kaosu seven Trailblazer'lar ilk yöntemi kolayca kullanabilirler. İşte her seçeneğin sonucu:

  1. Bombayı attıktan sonra 6 Ahlak Övgüsü kaybedersin ve 3 kazanırsın.

  2. Hiçbir sonuç doğurmadan 3 adet Yüksek Ahlak Övgüsü kazanın .

Her iki durumda da oyuncular Honkai: Star Rail'de "Fabulous Foresight" Müzik Parçası ve How I Learned To Stop Worrying başarısını elde edecekler. HSR'de Mini-Nötron Bombasını kullanmak için şu adımları izleyin:

  1. Simya Komisyonu'na gidin ve İksir Araştırma Teras Uzay Çapasını kullanın .

  2. Güneye gidin, sonra büyük bir su kütlesine ulaşana kadar batıya gidin. Orada, Honkai'deki Jing Yuan'dan bir mesaj alacaksınız : Star Rail .

  3. (Opsiyonel) Mini Nötron Bombasını atın.

  4. İlahi Öngörü Merkezi'ndeki Qingzu ile konuş.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page