top of page

Honkai: Star Rail'in Tides of War Etkinliği Açıklandı

Honkai: Star Rail'in Tides of War etkinliği, oyunun ilginç sınırlı süreli etkinlikler serisini heyecan verici mekaniklerle sürdürüyor.  • Honkai'de Tides of War: Star Rail, ödüller ve güçlendirmeler kazanmak için dövüş mücadeleleriyle oyuncuların becerilerini test ediyor.

  • Etkinlik, Dayanıklılık Değeri biriktirmek ve Destek İşlevlerini etkinleştirmek için farklı zorluklarla dolu altı aşama sunuyor.

  • Oyuncular, bossları yenmek ve Stellar Jades gibi sınırlı süreli ödüller almak için deneme karakterlerini veya kendi karakterlerini kullanabilirler.


Sürüm 2.1'in ikinci yarısı için Honkai: Star Rail, oyuncuların savaş ve strateji oluşturma becerilerini test eden sınırlı süreli bir etkinlik olan Tides of War'ı yayınladı. Bu , Honkai: Star Rail Sürüm 2.1'de başlatılan ve oyunculara Stellar Jade'leri yetiştirmede ve karakterler için malzemeleri yükseltmede yardımcı olmayı amaçlayan birçok etkinlikten biri .


Tides of War, esasen Herta Uzay İstasyonu'nun bakım bölümünden bir araştırmacı tarafından geliştirilen bir mini dövüş oyunudur . Penacony'deki tatilinden ilham alarak Tides of War'ın platformu olarak Hafıza Balonu'nu kullanıyor ve Trailblazer'ı altı savaş aşamasını da test etmeye davet ediyor.


Honkai: Star Rail'in Tides of War'ı Çok Çeşitli Zorluklar SunuyorTıpkı Boulder Town Süper Ligi gibi savaş zorlukları içeren önceki Honkai: Star Rail etkinliklerinde olduğu gibi , Tides of War da günde bir savaş aşamasının kilidini açıyor. Her biri, oyuncuları altı döngü içinde üç dalga halinde üç boss düşmanıyla savaşmaya zorlarken, aynı zamanda ek Destek İşlevlerini etkinleştirmek için Cesaret Değeri biriktiriyor.


  • Cesaret Değeri: Tides of War'da belirli muharebe görevlerini tamamlayarak biriken, daha yüksek Cesaret Aşamalarına ulaşmak için bir savaş değeri.

  • Cesaret Aşaması: Bu, oyuncuların üç boss düşmanı ve boss olmayan düşmanları yenmesine yardımcı olan dört adede kadar Destek Fonksiyonunu etkinleştirir.

  • Destek İşlevi: Karakterlere ek ATK DMG veya SPD gibi güçlendirmeler uygular. En yüksek Destek Fonksiyonuna Cesaret Aşaması 4'te erişilebilir.


Tides of War, Cesaret Değeri biriktirmek ve Cesaret Aşamalarını tamamlamak için farklı zorluklara sahip toplam altı aşamaya sahiptir. Ayrıca Honkai: Star Rail hayranları, Warp Trotters'ı öldürmek ve Overflow DMG'yi dağıtmak gibi eylemler yoluyla Güç Değeri oluşturmaya yardımcı olabilecek güçlü deneme karakterlerini oynama seçeneğine sahip olacak . Oyuncular ayrıca bu zorluklarda kendi karakterlerini kullanmakta özgürdür.


Honkai: Star Rail'in Tides of War oyununun hedefi basit: altı döngü içinde üç boss'u da yenin ve Cesaret Aşaması 4'e ulaşın. Bittiğinde, Stellar Jades ve Trace Materials gibi sınırlı süreli ödüller talep edebilirler . Oyuncular bu hedefleri başarıyla tamamlarsa S notu sonuçlar alma şansına da sahip olurlar.


Aşama 1: Paça Etkisi

Büyük miktarda Cesaret Değeri biriktirmek için Warp Trotters'ı mağlup edin. Tral karakterleri: Acheron , Black Swan, Kafka, Gallagher ve Pela

Aşama 2: Tehlikeli Eşik

Bir müttefikin mevcut HP'si her arttığında veya azaldığında, Dayanıklılık Değeri birikir. Tral karakterleri: Blade, Jingliu, Bronya, Luocha ve Lynx

Aşama 3: Yüce Lider

Takım Kurulumunda ilk sırada yer alan müttefik Ultisini başarıyla kullandığında, büyük miktarda Cesaret Değeri biriktirir. Tral karakterleri: Imbibitor Lunae, Argenti, Sparkle, Huohuo ve Tingyun

Aşama 4: Zayıflık Saldırısı

Cesaret Değeri biriktirmek için düşmanların Zayıflıklarını kırın veya Zayıflıkları Kırılmış düşmanlara saldırın. Tral karakterleri: Ruan Mei, Himeko, Gümüş Kurt, Lynx ve Xueyi

Aşama 5: Taşan Yaralar

Bir düşmanı yendiklerinde ve Taşma Hasarı verdiklerinde büyük miktarda Grit Value biriktirin. Tral karakterleri: Seele, Jing Yuan, Fu Xuan, Sparkle ve Tingyun

Aşama 6: Sürekli İstismar

Takip eylemlerinin gerçekleştirilmesi ekstra Grit Değeri kazandırabilir. Tral karakterleri: Aventurin , Dr. Ratio, Topaz ve Hanya

Tides of War'un Diğer Honkai: Star Rail Etkinliklerinden FarkıHonkai: Star Rail, Stellar Jade'leri ve diğer malzemeleri yetiştirmeye daha fazla eğlence katan sınırlı süreli etkinlikler geliştirerek şu ana kadar harika bir iş çıkardı. Honkai: Star Rail , Tides of War ile karakterlerin istatistiklerini güçlendirmek ve Honkai: Star Rail'in savaş deneyimini bir şekilde yükseltmek için Cesaret Değeri ve Cesaret Aşamaları konseptini tanıttı .


Grit mekaniği muhtemelen Honkai: Star Rail'in normal savaşına girmeyecek olsa da , gelecekte Tides of War'un ikinci bir çalışmasını yapmayı planlıyorsa oyunun onu geri getirmesi hâlâ mümkün. Honkai: Star Rail'in yeni dayanıklılık mekaniği ve ufukta görünen yeni hasar türü gibi yeni savaş özellikleriyle Tides of War'ın bir sonraki sürümü, Honkai: Star Rail hayranları için daha heyecan verici zorluklar getirebilir.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page