top of page

Honkai: Star Rail, Gallagher Kitini ve Animasyonlarını Ortaya Çıkarıyor

Honkai: Star Rail, Gallagher'ın yeteneklerini resmi olarak ortaya koyuyor ve hayranlara Penacony merkezli birimden neler bekleyebilecekleri konusunda genel bir fikir veriyor. • Honkai: Star Rail'deki 2.1 sürümü güncellemesi, Gallagher olarak bilinen yeni bir destek karakterini içeriyor.

 • Gallagher, tüm düşmanlara Esotted uygulayan ve Ateş hasarını azaltan basit bir teknik kullanır.

 • Özel Bira adlı becerisi aynı zamanda müttefik HP'yi de yeniler.


Sürüm 2.1 güncellemesi öncesinde Honkai: Star Rail , oyunculara Bolluğun yolunu izleyen yeni oynanabilir karakter Gallagher'ı tanıttı. Honkai: Star Rail'in bir sonraki sürümü gelmeden önce, oyuncuların 2.0 karakter ve Sparkle ve onun imza silahı Earthly Escapade gibi Light Cones'ları almak için hâlâ zamanları var. Sparkle'ın yanı sıra Sampo, Hanya ve Quinque'i tanıtan "Sparkling Splendor" etkinliğinin yerini, sonunda Acheron'un ilk sancağı alacak.


Geçen hafta resmi bir canlı yayın sırasında HoYo ekibi, Honkai: Star Rail'in birinci yıl dönümünde oyuncuların alacağı yeni karakterleri ve birçok ödülü açıkladı . Düzinelerce Özel Demiryolu Geçişine ek olarak, oyuncular sadece oyuna giriş yaparak 1.600 Stellar Jade kazanacaklar. Ayrıca kazançlı ödüller kazanmak için bir dizi etkinliğe katılacaklar. Honkai: Star Rail'in yıl dönümü için ücretsiz hediyelerin muhtemelen 17 Nisan'da yayınlanması planlanan 2.1'in ikinci aşamasında mevcut olacağını belirtmekte fayda var .


Honkai: Star Rail, Gallagher'ın 2.1 sürümünde oyuna gelen en yeni dört yıldızlı karakter olduğunu açıkladı ve onun destek rolüne çok iyi uyduğunu doğruladı. Gallagher, tüm düşmanlara Esotted uygulayan ve Ateş hasarını azaltan basit bir teknik kullanır. Geliştirilmiş saldırısı, düşmanın ATK'sını azaltır ve birkaç tur sürer. Gallagher'ın ultisine gelince, tüm hedeflere Sersemletme uygular ve onlara aynı anda ateş HSR'ı verir.


Honkai: Star Rail Gallagher Kiti


 • Nadirlik: Dört yıldızlı

 • Yol: Bolluk

 • Tür: Ateş

 • Teknik: Zanaatkar İksiri

 • Geliştirilmiş Temel Saldırı: Nektar Baskını

 • Yetenek: Sarhoş Mücadele

 • Beceri: Özel Bira

 • Ultimate: Şampanya AdabıHonkai: Star Rail'den Gallagher, Özel Bira becerisini kullanarak bir müttefikin HP'sini yeniler. Şaşkın durumundaki düşmanlara daha fazla hasar vermesini sağlayan güçlü bir yetenek kullanıyor. Üstelik Gallagher'ın izlerinden biri olan Novel Concoction, onun Giden İyileşmesini bir yüzde oranında artırır.


Honkai: Star Rail 2.1 güncellemesi , dört yıldızlı Bolluk birimi Gallagher'ın yanı sıra , etki alanı ve tek hedef hasarıyla tamamlanmış iyi bir kit olan Acheron'u piyasaya sürecek . Geliştiricilerin açıkladığı gibi Acheron için etkinlik warp'ı güncellemenin ilk aşamasında mevcut olacak. Gallagher ve birkaç tekrar yayın karakteriyle aynı pankartta yer alması güçlü bir ihtimal.


Sürüm 2.1'in ikinci aşamasında, oyuncuların Honkai: Star Rail'in yıldönümünü anacağı zaman, Aventurine resmi olarak oyuna ilk kez çıkacak . Beş yıldızlı bir karakter olduğu ve Koruma Yolunun bir üyesi olduğu doğrulandı. Takımdaki rolü hakkında henüz bir ayrıntı yok, ancak son sızıntılar Aventurine'in savunmayı azalttığını ve savunma faydası sağladığını gösteriyor.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments