top of page

Honkai: Star Rail - En İyi Jade Takım Kompozisyonları


Yeşim taşı

Kuantum

Bilginlik

5 yıldız

Rehberler

Yapım Kılavuzu

Seviye Yükseltme Malzemeleri

Takım kompozisyonu

En İyi Işık Konisi

Tüm Karakterlere Geri Dön

Jade, AoE hasarına yatkınlığı olan bir hibrit Destek/DPS birimidir. Özellikle çok fazla alan hasarı veren takımlarda olmak üzere birçok takımda iyi çalışır. Jade'in Saf Kurgu'da son derece iyi performans gösterdiğini söylemeye gerek yok, ancak doğru kurulumla diğer oyun modlarında da güçlü bir seçim olabilir.

Jade'in hem tampon hem de AoE hasar vericisi olarak doğası düşünüldüğünde, onu en iyi şekilde bir alt DPS olarak kullanmak daha iyidir. Jade tek başına çok fazla hasar vermez, ancak doğru gruba yerleştirildiğinde gerçekten parlamaya başlar. Aşağıdaki rehber, Honkai'deki kitinden tam olarak yararlanan en iyi takımlarını inceler : Star Rail .


Yeşim + Topaz + Dr. Ratio + Aventurin

Oyunun mevcut IPC üyelerini (ve bağlı kuruluşlarını) içeren tam bir takım ironik olmayan bir şekilde çok güçlüdür, özellikle de seçilen oyun modu Takip Saldırılarını güçlendirmenin bir yoluna sahipse. Topaz ve Ratio kolayca büyük miktarlarda tek hedef hasarı verebilir. Bu arada, Jade ve Aventurine daha zayıf hedeflerle başa çıkabilir veya AoE saldırılarıyla daha güçlü olanları yumuşatabilir.

Bu takım, her şeyin 11'e kadar yükseltildiği Honkai: Star Rail'in Simüle Edilmiş Evren modunda en iyi şekilde kullanılır . Erudition yolunu seçin ve ardışık Ultimate'lerle çılgına dönün. Jade'in güçlendirmesini Aventurine'e verin — onun AoE FUA'sı Jade'in kendi FUA'sını daha hızlı şarj edecek ve bu da Numby'den daha sık saldırılar gelmesiyle sonuçlanacaktır. Dr. Ratio, Ultimate'ı aktifken FUA'larını ne kadar sık ​​yapabildiğini göz önünde bulundurarak Jade'in Borç Tahsildarı güçlendirmesinden de çok faydalanabilir.

Hatırlatma: Jade'in FUA'sı, Borç Tahsildarı'nın vurduğu düşman sayısına göre yüklenir, bir düşmanın tek bir saldırıyla kaç kez vurulduğuna göre değil. Jade'in Borç Tahsildarı güçlendirmesi de saldırılar boyunca değil, belirli sayıda tur boyunca sürer.

Yeşim + Bıçak + Ruan Mei + Robin

Blade, Jade ile eşleştirilebilecek mükemmel bir DPS karakteridir. Jade'in Borç Tahsildarı olursa, Blade saldırdığında pasifinin iki yığınını kazanır ve bu da Takip Saldırısını daha sık kullanmasını sağlar. Bu da, Jade'in kendi Takip Saldırısını spamlayabileceği anlamına gelir ve bu da ikisi arasında sürekli bir FUA döngüsüne yol açar. Bu arada, Ruan Mei ve Robin, Blade ve Jade'in mümkün olduğunca fazla hasar vermesini sağlar ve böylece dövüş daha erken biter.

Bu, oyuncuların her yere götürebilecekleri ve yine de iyi bir başarı görebilecekleri genel kullanımlı bir takımdır. Ancak, Memory of Chaos gibi bir oyun modu için bazı takımların yaptığı kadar iyi performans göstermesini beklemeyin .


Yeşim + Himeko + Herta + Aventurin

Bu, Honkai'deki oyun modunun en popüler karakterlerinden ikisini kullanan bir Saf Kurgu ekibidir : Star Rail . Himeko ve Herta, oyuncuların düşman dalgalarına karşı savaştığı her türlü içerikte çok güçlüdür ve Saf Kurgu'nun tüm versiyonları onlar için ideal olmasa da, Jade takımda olduğunda yine de çok etkili olacaklardır.

Aventurine burada farklı bir sürdürülebilirlik birimiyle değiştirilebilir, ancak yazının yazıldığı tarih itibarıyla, o da Takip Saldırıları kullandığı için Jade için kadrodaki en iyi kişidir. Ancak, kalkanlar veya Etki RES olmadan yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız, Robin veya Ruan Mei onun yerini kolayca alabilir.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page