top of page

Honkai'de Aideen Tokenları Nasıl Alınır (& Kullanılır): Star Rail

Aideen Jetonları, Honkai: Star Rail'in Penacony dünyasında yeni ve sınırlı bir para birimidir. Özel paraları nasıl alacağınızı ve bunları neye harcayacağınızı burada bulabilirsiniz.Honkai: Star Rail'de Aideen Jetonlarını almak ve kullanmak ilk başta biraz tuhaf gelebilir, özellikle de ana görev serisinde yeterince ilerlemediyseniz. Aideen Tokenları ve normalde kullanıldıkları Aideen Eğlence Parkı, Versiyon 2.0'ın gelmesiyle birlikte tanıtıldı. Aslında, mini oyunlar aracılığıyla eğlence sağladıkları ve size özel bir hazine avı türü hakkında ipuçları sundukları için Honkai: Star Rail'de Penacony'nin piyasaya sürülmesiyle doğrudan ilgilidirler


Bu Aideen Tokenları oldukça sınırlı bir kaynaktır; her hafta yalnızca birkaçı sunulur, ancak doğru yere bakarsanız fazladan birkaç tane daha alabilirsiniz. Bunlarla ilgili ödüllerin çoğu, kolayca elde edilebilen ve sıklıkla gözden kaçırılan materyaller olsa da, Black Swan'ın Honkai : Star Rail'deki yapısına mükemmel bir şekilde uyan It's Showtime adlı 4 yıldızlı Işık Konisini alma şansı var. onun özel 5 yıldızlı silahına erişiminiz yok.


Honkai'de Aideen Tokenları Nereden Alınır: Star RailAideen Jetonlarını almak için Penacony'deki ana Trailblaze görev hikayesinde biraz ilerlemeniz gerekecek. Sonunda Golden Hour Dreamscape haritasına ulaşacaksınız ve Firefly olarak bilinen bir karakteri bulup ona yardım ettiğinizde onu turunda takip etmelisiniz. Doğu kısmından başlayarak siz ve Firefly, Aideen Park'a ulaşacağınız batı bölgesine doğru ilerleyeceksiniz. Burada Firefly bir NPC ile konuşacak ve size Honkai: Star Rail'de ücretsiz olarak 10 Aideen Tokenı verecek ve bunların hepsini yakındaki mini oyunlarda harcamanız gerekecek.


Daha fazla Aideen Tokenı elde etmek için yakınlarda bulunan Dancy adlı bir NPC ile konuşabilirsiniz. Bir ışık direğine yaslanmış olması ve gökkuşağına benzer bir sıvı kusması nedeniyle tanınabilmektedir. Dancy haftada 10 Aideen Token satıyor ve daha fazlasını satın almak için haftalık sıfırlamayı beklemeniz gerekecek. Ayrıca Honkai: Star Rail'deki Golden Hour Dreamscape haritasında küçük keşif becerileri ve daha küçük yan görevleri tamamlayarak ekstra Aideen Jetonları da alabilirsiniz .


Honkai'de Aideen Tokenları Nasıl Kullanılır: Star RailMini oyunların dışında, Origami Kuşlarını ararken Aideen Jetonlarınızı ipucu karşılığında para birimi olarak kullanabilirsiniz . Aideen Jetonları Origami Bird'ün başına verilebilir ve eksik olanları haritanızda işaretler. Altın Saat'teki gizli kuşların sonuncusunu bulmakta zorlanmadığınız sürece parayı burada harcamamak en iyisidir. Aideen Jetonlarını elde etmek oldukça zordur ve Honkai: Star Rail'i keşfederken kuşlar biraz çaba ile doğal olarak bulunabileceğinden, ödülleri kapmak için en iyi şekilde kullanılır .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page