top of page

Hogwarts Legacy'ye Eklenmesi Gereken En İyi Patronuslar

Ne yazık ki, Hogwarts Legacy herhangi bir Patronus içermiyor, ancak oyun bunları ekleseydi hayranlar çok mutlu olurdu.Hogwarts Legacy , Harry Potter hayranlarının Hogwarts dünyasına daha önce hiç olmadığı şekilde adım atmasınaolanak tanıyarak övgü aldıÖğrenciler oraya vardıklarında büyü yapabilir ve nasıl güçlü büyücü ve cadı olunacağını öğrenebilirler. Ancak oyunda dikkate değer bir istisna, kitaplarda ve filmlerde görünen ve oyunda tamamen bulunmayan Patronuslardır.


Hogwarts Legacy , Harry Potter'ı çevreleyen bilginin çoğunu kapsasa ve piyasaya sürülmesinden bu yana daha fazlasını eklese de, Patronusların yokluğu, hayranları umdukları hayvan yoldaşlardan mahrum bırakıyor ve Ruh Emicilerin hayati bir savunma mekanizmasını dışarıda bırakıyor. Patronusların dahil edilmesi, büyücünün veya cadının kişiliğiyle uyumlu olduğundan oyunun daha kişisel hissetmesini sağlayacaktır.


10

GeyikHogwarts Legacy'nin harika bir büyü sistemi var , ancak en az bir Patronus'un dahil edilmemesi sistemin eksik kalmasına neden oluyor. Eğer oyun sadece bir Patronus içerecekse, bu Harry Potter'ınki olduğu ve Azkaban Tutsağı'nda önemli bir rol oynadığı için geyik olmalı .

Geyik, öğrencilere büyülerinde nasıl ustalaşacaklarını ve kendi Patronuslarını nasıl yaratacaklarını göstermek için kullanılmış olabilir. Bu, oyuna ilham veren kitapların ve filmlerin ana karakterine hoş bir Paskalya Yumurtası olurdu.


9

Jack Russel TeriyerJack Russell Terrier Patronus, Ron Weasley ile bağlantılıdır ve onun bir arkadaş olarak sadakatini ve inatçı tavrını dile getirir . Jack Russel küçük bir köpek olmasına rağmen inatçıdır, sadıktır ve Seçmen Şapka gibi hızlı bir kişilik testine göre farklı oyuncularla eşleştirilebilir.

Jack Russell Terrier Patronus, Ron Weasley hayranları için mükemmel bir referans olabilir ve karakteri oyuna ustaca dahil edebilir. Ek olarak, Jack Russell'ların su samuru da dahil olmak üzere yerde yaşayan yaratıkları kovaladığı bilindiğinden, Patronus, Ron ve Hermione'nin ilişkisine mükemmel şekilde uyar.


8

Su samuruPatronusların dahil edilmesi , oyuncuların Hermione ile aynı Patronus'a sahip olup olmadıklarını öğrenebilecekleri Hogwarts Legacy'deki bir mini oyun aracılığıyla farklı olabilirdi .

Hermione'nin Patronus'u genellikle sevimli ve küçük olarak görülen ama aldatıcı derecede güçlü bir su samuru. Su samuru hızlı ve beceriklidir, tıpkı Hermione ve onun büyüsü gibi. Hogwarts Mirası'na bir su samuru Patronus eklenirse oyuncular güçlü cadıya daha fazla bağlı hissedebilirler .


7

Anka kuşuDumbledore, Harry Potter'ın en sevilen karakterlerinden biridir . Hogwarts Legacy, Dumbledore doğmadan önce geçiyor ancak bu onun Patronus'unun oyuna dahil edilemeyeceği anlamına gelmiyor. Dumbledore'un gelişine ve hayranların bildiği gibi Harry Potter'ın hikayesini yaratan her şeye dair bir ipucu olarak oyuna bir Phoenix Patronus eklenebilir .


Phoenix, direnişin ve yeniden başlamak için küllerinden doğmanın sembolü olarak görülüyor. Phoenix, büyüyle mücadele eden ancak korumaya devam eden öğrencilere verilebilir.


6

Tekir kediProfesör McGonagall, Hogwarts'ın en güçlü cadılarından biri olmasına rağmen Hogwarts Mirası'nda değil ama Patronusu'nun öyle olması gerekiyor. Profesör McGonagall'ın bir kediye dönüşmesi meşhurdur, dolayısıyla Patronus'unun da aynı olduğu anlaşılıyor.

Kediler zeki ve kurnazdır; bu da onları, büyüleri hızlı bir şekilde öğrenen ve sınıflarının en güçlülerinden biri olma potansiyeline sahip öğrenciler için mükemmel kılar. Profesör McGonagall aynı zamanda Gryffindor'un başkanıdır. Patronus'u Hogwarts Mirası'na eklenirse aynı binadaki öğrenciler için ayrılabilir .


5

PorsukPorsuklar yetenekli avcılar olan vahşi yaratıklardır ve Hufflepuff'ın maskotudur, bu da onu Hogwarts Mirası'na dahil edilmesi gereken birçok Patronus'tan biri yapar . Hufflepuff'a mensup olanlar çalışkan ve sadıktırlar; bunlar porsuk Patronus'ta da geçerli olan özelliklerdir.

Hogwarts Legacy'nin yaratıcıları sadece birkaç Patronus eklemiş olsa bile, dört evi temsil eden hayvanlar her şeyden önce dahil edilmelidir. Bu, oyunun aşırı genişlemesini önleyecek ama yine de Patronus'un dünyanın bir parçası olmasına izin verecektir.


4

tavuskuşuLucius Malfoy, Patronus'unu yaratmak için yararlanabileceği çok az mutlu anısı olan güçlü bir büyücüdür. Ancak Harry Potter ve Ölüm Yadigarları kitabında Snape, Lucius'un korunmak için bir tavus kuşunu çağırdığından bahseder.


Bu, yalnızca kitapta görünen nadir Patronuslardan biridir ve onu Hogwarts Mirası için mükemmel kılar. Tavus kuşlarının diğer karakterlerle derin bir ilişkisi olmadığı için oyuncular Patronuslarının benzersiz olduğunu ve kendilerini kitaplardan veya filmlerden başka bir karakterle ilişkilendirmek zorunda olmadıklarını hissedebilirler.


3

EjderhaBüyülü canavarlar zaten Hogwarts Legacy'nin bir parçası , ancak efsanevi Patronusların eklenmesi oyunu daha da iyi hale getirecek. Ejderhalar sıklıkla Harry Potter filmlerinde ve kitaplarında karşımıza çıkar, dolayısıyla Hogwarts'taki en sert ve saldırgan öğrencilerin Patronusları olarak görünmeleri mantıklı olacaktır.

Ejderhalar uçabiliyor ve ateş püskürtebiliyor, bu da onları büyülü ve maddi formlarda zorlu düşmanlar haline getiriyor. Ejderhalar nadir Patronus olarak kullanılabilir, bu da onu Hogwarts Mirası'nda koleksiyonluk ve çok aranan bir eşya haline getirir .


2

AslanAslanlar Gryffindor'u temsil ediyor ve Harry ile arkadaşlarının oturduğu evin tepesinde görülüyor. Aslanlar, gücün ve liderliğin sembolü olarak görülüyor; aynı zamanda yetenekli koruyuculardır, bu da onları Ruh Emicilere karşı mükemmel bir savunma haline getirir.

Bu Patronus, evlerindeki diğer öğrencilere sadık öğrencilere atanabilir ve onların kötü güçlerden korunmasına yardımcı olabilir. Gryffindor cesareti ve başkalarına yardım etmeyi temsil eder, böylece aslan yardımsever öğrenciler ve öne çıkmaktan korkmayanlar tarafından yaratılabilir.


1

KartalRavenclaw'ın ev maskotu olarak Kartal vardır ve bu da Patronus'tur. Kartallar asil olmaları ve özgürlüğün sembolü olarak bilinir. Bu, özgür düşünen ve kurallara karşı gelmekten korkmayan öğrenciler için mükemmel bir Patronus'tur.

Patronusların mutlu anılarla çağrıştırılması amaçlanır ve Kartal, özgür olduklarında en rahat olan ve önlerindeki tüm olasılıkları keşfedebilen öğrencilerden gelebilir. Bunu bir test veya sıralama belirleyecek ancak Hogwarts Legacy'yi oyuncular için daha kişisel hale getirecek.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page