top of page

Hogwarts Legacy Tüm Demiguise Heykelleri Nerede Bulunur?

Hogwarts Legacy'de Alohomora büyüsünü yükseltmek, Demiguise Heykellerinin toplanmasını gerektirir. İşte 30 tanesini nerede bulacağınız.


Hogwarts Legacy, bazıları diğerlerinden daha önemli olan, tamamlanması gereken görevlerle ve bulunması gereken koleksiyonlarla doludurEn hayati koleksiyon öğeleri arasında, kilit açma büyüsü Alohomora'yı yükseltmek için kullanılan Demiguise heykelleri yer alır.. Demiguise heykellerini bulmaya başlamak için oyuncuların önce oyunun ikinci perdesine ulaşması ve Güney Kanadı'ndaki Fakülte Kulesi'nde bulunan Gladwin Moon ile konuşması gerekecek. Gladwin ile konuştuktan sonra oyuncular "The Caretaker's Lunar Lament" adlı bir görev alacaklar. Oyuncular daha sonra üç Demiguise heykeli toplamak ve onları Gladwin'e geri getirmekle görevlendirilecek. Görevi tamamlamanın ödülü, başlangıçta yalnızca 1. Seviye kilitleri açabilen Alohomora büyüsüdür. Ancak Alohomora, "The Man Behind the Moon" görevi sırasında daha fazla heykel toplanarak daha yüksek seviyeli kilitlerin kilidini açmak için yükseltilebilir.


Demiguise heykelleri hakkında hatırlanması gereken en önemli şey, onların sadece geceleri bulunabilmeleridir . Neyse ki, Hogwarts Legacy , oyuncuların Dünya Haritasına gidip F'ye (kontrol cihazında R3) basarak günün saatini değiştirmesine olanak tanır. 30 Demiguise heykeli var ve Alohomora'yı Seviye 2'ye yükseltmek için sadece 9'a ve büyüyü Seviye 3'e yükseltmek için 13 taneye daha ihtiyaç duyulurken, görevi tamamlamak için çoğunun bulunması gerekecek. Tüm heykelleri bulmak, oyuncuları "Demiguise Dread" başarısı veya ödülü ile ödüllendirecek.


Hogwarts, Demiguise heykelleriyle doludur ve çoğuna yalnızca Seviye 1 Alohomora büyüsüyle erişilebilir. Bu kılavuz için, geceleri belirtilen Floo Flame'e hızlı seyahat edin ve her bir heykeli bulmak için talimatları izleyin. İşte Hogwarts'ın Demiguise heykellerinin 10'u, onlara nasıl ulaşılacağı ve gerekirse kapıların kilidini açmak için gereken Alohomora büyü seviyesi. AlanUçan AlevTalimatlarAstronomi KanadıProfesör Fig'in SınıfıDosdoğru kapıdan girin ve ardından odanın arkasındaki merdivenlerden yukarı çıkarak Profesör Fig'in Ofisine gidin. Demiguise, şöminenin yanında bir masanın üzerinde.Astronomi KanadıBaşkalaşım SınıfıSeviye 1 Alohomora gerektirir Arkanı dön ve soldaki ilk kapıdan geç. Alt kata inin ve kapıdan geçin, ardından uyuyan ejderha heykeline giden birkaç merdiven daha inin. Heykelden sağa dönün ve içindeki Demiguise'ı bulmak için soldaki kapının kilidini açın.Astronomi KanadıBaşkalaşım AvlusuSeviye 2 Alohomora gerektirir Arkanı dön ve kapıdan geç. Sağda, üzerinde Seviye 2 kilidi olan bir oda var. Demiguise içeride, büyük bir sekreter masasının üzerinde.Çan Kulesi KanadıCanavarlar SınıfıSeviye 2 Alohomora gerektirir Arkanı dön ve binadaki 2. Seviye kilidi seç ve içeri gir. İçeri girdikten sonra sağa dönün ve Demiguise'ın yemek masasında oturacağı yan odaya gidin.Çan Kulesi KanadıHogwarts Kuzey ÇıkışıSeviye 1 Alohomora gerektirir Hemen arkanı dön ve sola dön. Hemen ilerideki merdivenin altındaki kapının kilidini açın ve Demiguise içeride bir kasanın üzerinde duruyor.Büyük SalonBüyük SalonSeviye 1 Alohomora gerektirir Sağ duvar boyunca ilerleyin ve oradaki kapının kilidini açın. Demiguise içeride, bir sandalyenin yanında bir masanın üzerinde.Kütüphane EkKehanet SınıfıMerdivenlerden yukarı çıkın ve merdivene tırmanın. Demiguise odanın arkasındaki masanın üzerinde oturuyor.Kütüphane EkKütüphaneSola Kısıtlı Bölüme gidin ve aşağı inin. Birkaç kitaplık boyunca ilerlemeye devam edin ve ardından tekrar aşağı inin. Demiguise, odanın arkasında, bir lambanın ve cam bir vitrinin yanında bir masanın üzerinde duruyor.Kütüphane Ekİksir SınıfıSeviye 2 Alohomora gerektirir Kapılardan dümdüz ilerleyin, sonra sola dönün ve aşağı inip başka bir kapıdan geçin. Koridorda ilerlemeye devam edin ve soldaki ilk kapıyı açın. Demiguise içeride bir kasanın üzerinde duruyor.Güney KanadıSaat Kulesi AvlusuSeviye 1 Alohomora gerektirir Arkanı dön ve kapıdan geç, köprüyü geç, başka bir kapıdan geç, sonra aşağı in. Sola dönün ve soldaki ikinci kapının kilidini açın. Üzerinde "Düzen Dışı" işareti olan orta bölmeden geçin ve Demiguise bir odunun yanında bir kasanın üzerinde oturuyor.


Hogsmeade'deki Demiguise Heykeli Nerede Bulunur?


Hogsmeade'in Demiguise heykellerinin çoğu, köye dağılmış kilitli evlerde. Geceleri, evlerin içinde saklı Demiguise heykellerini ortaya çıkarmak için evlerin yakınında Revelio'yu kullanın. Hogsmeade'in Demiguise heykellerinin 9'u, konumları ve gerekirse kapıların kilidini açmak için gereken Alohomora büyü seviyesi burada.


Yaylalarda Demiguise Heykeli Nerede Bulunur?


Hogwarts Legacy'deki Hogwarts ve Hogsmeade dışındaki Highlands, 11 mezra, genellikle birkaç yan göreve ev sahipliği yapan koleksiyonlarla dolu küçük köyler içerir. Ayrıca her mezrada bulunabilecek bir Demiguise heykeli vardır. İşte Hogwarts Legacy'deki mezraların adları , konumları, Demiguise heykellerinin her birinin nerede bulunacağı ve gerekirse kapıların kilidini açmak için gereken Alohomora büyü seviyesi. HamletKonumTalimatlarPitt-Upon-FordDünya Haritasında uzak kuzeyFloo Flame'den sağa gidin. İlk evi geçin ve ikinciye girin. Demiguise üçüncü katta.Yukarı HogsfieldHogsmeade'in kuzey-kuzeydoğusuSeviye 1 Alohomora gerektirir Floo Flame'den, patikadan sola doğru ilerleyin. Soldaki ikinci eve girin ve Demiguise içeride.AranshireHogwarts'ın DoğusuSeviye 1 Alohomora gerektirir Floo Flame'den hemen soldaki eve gidin. Demiguise yukarıda.Aşağı HogsfieldHogwarts'ın GüneyiFloo Flame'den arkanı dön ve evin içine git. Demiguise içeride, kapının yanında yerde.BrocburrowHogwarts'ın GüneydoğusuSeviye 1 Alohomora gerektirir Floo Flame'den, ev dümdüz ileride. Kaya duvara atlayın ve içeri girin. Demiguise solda yerde.KeenbridgeHogwarts'ın güneyinde; Aşağı Hogsfield'ın güneyindeSeviye 1 Alohomora gerektirir Floo Flame'den, kabaklarla çevrili tepedeki eve doğru dümdüz ilerleyin. Demiguise içeride bir masanın üzerinde.demirdaleKeenbridge'in güneybatısındaFloo Flame'den sağdaki ilk eve gidin. Demiguise barın arkasında yerde.FeldcroftIrondale'in batısında dağın çevresindeSeviye 2 Alohomora gerektirir Floo Flame'den şehir merkezine doğru ilerleyin ve su kuyusunu geçerek üzerinde Seviye 2 kilidi olan bir eve gidin. Demiguise içeride bir pencere pervazında.MarunweemDünya Haritasının Güneydoğu bölgesiFloo Flame'den, yolu biraz takip edin ve ardından sağa doğru takip edin. Yolda devam edin ve soldaki ilk eve girin. Demiguise barın arkasında yerde.BainburghMarunweem'in güneyiFloo Flame'den, patikadan sola gidin ve soldaki ilk eve girin. Demiguise, bir sandalyenin yanındaki sehpanın üzerinde.CragcroftIrondale'den dağın etrafında batıDemiguise, bölgedeki tüccarın sağındaki evin ikinci katındadır.

KonumTalimatlarGladrag'ın Büyücü KıyafetiÜzerinde bir örs bulunan çubuğun içinde.domuz kafasıArka odada bir kasa yığınının üzerinde.ev #1Seviye 1 Alohomora gerektirir Brood ve Peck'in doğusundaki bir evde.ev #2Seviye 1 Alohomora gerektirir Honeydukes'ın doğusundaki bir evde.Ev #3Seviye 2 Alohomora gerektirir J. Pippin's Potions'ın kuzeydoğusundaki bir evde.Ev #4Seviye 1 Alohomora gerektirir Üç Süpürge'nin doğusundaki bir evde.ev #5Tomes and Scrolls'un kuzeyindeki bir evde.Üç SüpürgeSeviye 1 Alohomora gerektirir En üst katta kilitli bir odada.Ciltler ve ParşömenlerArka odada bir şifonyerin üzerinde.

7 görüntüleme0 yorum
bottom of page