top of page

Hogwarts Legacy'nin Yaz 2024 Güncellemesinden Neler Beklenmeli?

Hogwarts Legacy'nin 2024 yaz güncellemesi oyuna yeni özellikler ve güncellemeler getirecek ancak geliştiricilere göre beklentilerin yumuşatılması gerekiyor.  • Hogwarts Legacy'nin Yaz 2024 güncellemesi, "Perili Hogsmeade" görevi gibi PlayStation'a özel içerikleri tüm platformlara getirecek.

  • Oyuncular büyük içerik düşüşleri beklememeli, bunun yerine oyunculara takdirlerini göstermek için yaz güncellemesinde küçük güncellemeler ve yaşam kalitesi özellikleri öngörmelidir.

  • Fotoğraf modu ve ekstra kozmetikler gibi ek özellikler olasılıklar arasında yer alıyor, ancak güncelleme için henüz resmi olarak onaylanan çok az şey var, bu sadece bir spekülasyon.


Avalanche Software ve Warner Bros. Games'in Harry Potter oyunu Hogwarts Legacy , özellikle de artık tüm platformlarda mevcut olmasıyla oyun camiasında popüler olmaya devam ediyor. Her ne kadar Hogwarts Legacy için DLC bu koşullar altında ideal olsa da Avalanche ısrarla DLC için herhangi bir planının olmadığını açıkça belirtti. Bununla birlikte, küçük bir 2024 yaz güncellemesi yolda.


Hogwarts Legacy, 26 Ocak'ta Twitter aracılığıyla 2024 yazında bir güncelleme alacağını duyurdu. Beklendiği gibi bu, Hogwarts Legacy topluluğunu heyecanlandırdı ve birçok kişi güncellemenin neler getirebileceğine dair spekülasyon yaptı. Güncellemeye dahil edilecek her şeye dair resmi bir onay olmamasına rağmen, oyuncular birkaç şey bekleyebilirler.


Hogwarts Legacy'nin 2024 Yaz Güncellemesinden Neler Beklenmeli?PlayStation'a Özel İçeriğin Diğer Platformlarda da Kullanılmasını Bekleyin


Hogwarts Legacy'nin yaz güncellemesinin ana nedeni, PlayStation'a özel tüm içeriğin diğer platformlarda da sunulmasını sağlamaktır. Bu özel içeriğin asıl çekiciliği şüphesiz oyunun en iyi yan görevi olan ve oyundaki başka hiçbir görevin keşfedecek kadar maceracı olmadığı korku unsurlarını bir araya getiren "Perili Hogsmeade" görevidir. Görevi tamamladıktan sonra oyunculara ayrıca kendi Hogsmeade Mağazalarına erişim verilecek . Burada başka herhangi bir yerden daha iyi fiyatlarla alım satım yapabilirler. Son olarak, ten rengi ve derin deniz mavisi renkler ve şık bir silindir şapka içeren "Perili Hogsmeade" görevi tamamlandıktan sonra Shopkeeper kozmetik seti mevcut olacak.


Büyük İçerik Düşüşleri Beklemeyin


Hayal kırıklığı yaratan bir şekilde, henüz Hogwarts Legacy'nin PlayStation'a özel içeriğini deneyimlememiş olanlar şüphesiz bundan memnun kalacak olsa da, Avalanche'ın topluluk yöneticisi Chandler Wood, 7 Mart'ta Twitter'da herkesin güncellemeyle ilgili beklentilerini azaltmasını istedi. Özellikle, Hogwarts Legacy'nin "ek özellikler ve güncellemeler" alacağını söylerken güncellemenin orijinal metnini vurgulamak istedi . Bunun ne anlama gelebileceği konusunda net olmasa da geliştiricilerin bir şeyler söyleme ihtiyacı duyması, Hogwarts Legacy'nin büyük bir içerik düşüşü almayacağını gösteriyor.


Küçük Güncellemeler ve Özellikler Bekleyin

Hogwarts Legacy'nin büyük olasılıkla önemli bir içerik düşüşü almayacağı haberi biraz hayal kırıklığı yaratsa da, Wood'un söylediği gibi ek güncellemeler ve özellikler alacak. Neyse ki, bunların yalnızca hata ve performans düzeltmeleri olması pek mümkün değil; Wood ayrıca güncellemenin "oyuncularımıza, oyunun muhteşem karşılamasından dolayı minnettarlığımızı göstermenin küçük bir yolu olduğunu" da belirtti. Sürüm sonrasında hata ve performans güncellemeleri beklendiğinden, bunların hayranlara duyulan takdiri gösteren Avalanche olarak sınıflandırılması şüphelidir. Üstelik bu güncellemelerin ve özelliklerin neler getireceği henüz bilinmemekle birlikte, spekülasyon yapmak tamamen mümkün.


Hogwarts Legacy'nin yaz güncellemesinde eklenebilecek küçük özellikler ve güncellemeler şunları içerir:


  • Fotoğraf modu

  • Ek kozmetikler

  • Yaşam kalitesi iyileştirmeleri


Avalanche şu an için Hogwarts Legacy için yaz güncellemesinin ne zaman yayınlanacağını açıklamadı ancak Hogwarts Legacy'nin PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri 5 Mayıs 2023'te piyasaya sürüleceği için bu Mayıs ayı gibi erken bir tarihte olabilir. Hogwarts Legacy için PlayStation'a özel içeriğin evrensel olarak mevcut olması bir artı; hayranlar yaz güncellemesiyle beklentilerini azaltmalı.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page