top of page

Hogwarts Legacy'deki Tüm Cansız Tablolar Nerede Bulunur?

Hogwarts Legacy dünyasının dört bir yanına dağılmış, hayata döndürülmesi gereken cansız tablolar var. Hepsini burada bulabilirsiniz.Avalanche Software'in yeni oyunu Hogwarts Legacy'deki tüm bilmeceler arasında hiçbiri onun cansız tablolarından daha gizemli değildir. Bu resimler boş bir çerçeveden başka bir şey değil, ancak biraz ayak çalışmasıyla oyuncular onları hayata döndürebilir ve çabalarının karşılığında değerli ödüller toplayabilir. Bunları genel olarak nasıl çözeceğiniz hakkında bilgi edinmek için işte size yardımcı bir kılavuz.


Hogwarts Legacy'deki her cansız tabloyu çözme arayışı, oyunun tanıtımından kısa bir süre sonra Central Hall'da Lenora Everleigh ile konuşmanızla başlar. "Bir Çerçeveye Giden Güve Gibi" başlıklı görev, oyuncuların ilk önce bir resmi bir tür öğretici olarak çözmesini sağlıyor. Daha sonra oyuncular oyun boyunca keşfettikleri diğer sorunları çözmekte özgürdürler . Legacy dünyasına dağılmış çok sayıda tablo olduğundan , burada 20 tablonun tamamını ve onları hayata döndürmek için gereken güveleri nerede bulacağınıza dair bir rehber var.


Hogwarts'ta Bütün Cansız Tablolar Nerede Bulunur?Hogwarts'ta bulabileceğiniz 15 cansız tablo var ve bunlardan yalnızca birkaçı, arkasında yattıkları kapıların kilidini açmak için 1. Seviye Alohomora büyüsünün kullanılmasını gerektiriyor. Ancak bir tablo Depulso büyüsünü gerektiriyor, bu nedenle her tabloyu bulmaya çalışmadan önce kilidini açtığınızdan emin olun. Ayrıca Revelio, tam konumlarını vurguladığı için onları bulmada son derece faydalıdır. İşte Hogwarts'ın cansız tablolarının 15'i, onları nerede bulabiliriz ve güvelerini nerede bulabiliriz.


Hogsmeade'de Bütün Cansız Tablolar Nerede Bulunur?Hogwarts'ta bulabileceğiniz 15 tablo varken Hogsmeade'de sadece beş tane var. Bunlar herhangi bir özel büyü gerektirmez, ancak Revelio her zaman olduğu gibi konumlarını vurgulamada yardımcı olur. İşte Hogsmeade'in cansız tablolarının beşi; onları nerede bulabiliriz ve güvelerini nerede bulabiliriz.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page