top of page

Hogwarts Legacy: Canavar Türü Sınırınızı Nasıl Artırırsınız?

Hogwarts Legacy'de canavar türü sınırınızı nasıl artıracağınızı merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Bilmeniz gereken her şey burada.Hogwarts Legacy'de canavarların evcilleştirilmesi ve yetiştirilmesi çok ilginç bir mekanizma olmasına rağmen, geliştiriciler belirli yönleri ve nüansları tam olarak açıklamıyor, bu da çeşitli soruları gündeme getiriyor. Bunlardan biri, Vivarium'daki canavar türü sınırını artırma sorunudur çünkü temelde bunu nasıl yapacağınızı kendiniz bulmanız gerekir.


Neyse ki, Hogwarts Legacy'de bulabileceğiniz fantastik canavarlar ve yaratıklardan oluşan koleksiyonlarını artırmak isteyen oyuncular için Vivarium'unuzdaki kişi sayısını artırmanın bir yolu var. Kendiniz keşfetmek yerine size zaman kazandırdık ve Hogwarts Legacy'de canavar türü sınırınızı nasıl artıracağınızı anlatacak bir rehber hazırladık .


Hogwarts Legacy'de Vivarium Canavar Türleri Sınırı Nasıl ArtırılırBulduğunuz ve evcilleştirmek istediğiniz canavarların sayısı Vivarium'unuzdaki alandan fazlaysa endişelenmeyin çünkü bu engeli aşmak için kullanabileceğiniz etkili bir yöntem var. Mevcut Vivarium'unuzu gerçekte genişletemez veya hiçbir şekilde değiştiremezsiniz, ancak bunun yerine yenilerinin kilidini açabilirsiniz. Oyun boyunca her türlü canavarı evcilleştirmek için toplamda dört Vivaryumun kilidini açabilirsiniz .


Bir Vivarium 12'ye kadar hayvanı barındırabilir, ancak yalnızca 4 türü barındırabilir. Yani, Puffskein, Mooncalf, Fwooper ve Graphorn'ların her birinden zaten birer tane yakaladıysanız, yalnızca aynı türden hayvanları bir Vivarium'a koyabilirsiniz; diğerleri için bir başkasının kilidini açmanız gerekecek.


Neyse ki, yeni Vivariumların kilidini açmak için gerekenler var, aşırı karmaşık değil, sadece görevleri yapmaya devam etmeniz gerekiyor. Her Vivarium'un kilidi, ilgili bir görevin ana veya yan olarak tamamlanmasının ardından açılır. İşte tüm Vivaryumların ve bunların kilidini açmak için tamamlamanız gereken görevlerin bir listesi:


Vivaryumlar

Görevler

Varsayılan Vivaryum

Elf, Nab-çuval ve Loon

Bataklık Vivaryumu

Ölü Tay

Otlak Çayır Vivaryumu

Anka kuşu yükseliyor

Kıyı Fidanlığı

Ev Elfinin Durumu

Bu sayede hayvanları yetiştirip satarak çok para kazanabilirsiniz . En iyi yöntem, ayrı bir Vivarium ayırıp içine dört türden üç hayvanı yerleştirip her türden bir erkek ve bir dişinin olduğundan emin olmaktır. Daha sonra aynı türden bir dişi ve bir erkeği bir yetiştirme kümesine yerleştirin ve sonucu bekleyin. 13 türden sadece Phoenix'i yetiştiremeyeceksiniz çünkü oyunda bunlardan sadece bir tanesi var.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Σχόλια