top of page

Her Şeyi Bilen Okuyucunun Bakış Açısı Bir Sonraki Büyük WEBTOON Uyarlaması Oluyor

Anime Expo 2024'teki Crunchyroll endüstri paneli heyecan verici haberlerle doluydu ve sonlara doğru, popüler WEBTOON başlığı Omniscient Reader's Viewpoint'in anime uyarlamasının yapım aşamasında olduğu ortaya çıktı.

Crunchyroll ve Aniplex iş birliğiyle hazırlanan dizi, bir fragman ve görselle duyuruldu ve manhwa ve WEBTOON başlıklarının büyük anime uyarlamalarının devamı niteliğinde.Her Şeyi Bilen Okuyucunun Bakış Açısı Hakkında

Yaklaşan Başlık Hakkında Arka Plan

Omniscient Reader's Viewpoint, Sing Shong tarafından yaratılan ve başlangıçta Ocak 2016'dan Şubat 2018'e kadar yayınlanan, Munpia tarafından yayınlanan bir aksiyon-fantezi web romanıdır; Sleepy-C tarafından çizilen ve Naver'ın platformunda yayınlanan şu anda devam eden webtoon ise Mayıs 2020'de yayınlanmaya başlamıştır. Hikaye, "Kıyametten Kurtulmanın Üç Yolu" adlı en sevdiği web romanının tadını çıkararak çok zaman geçiren Kim Dokja adlı bir ofis çalışanını takip ediyor; ancak, hikayenin olayları gerçek olduğunda, dünyanın nasıl sona ereceğini bilen tek kişi Dokja'dır ve kaderi değiştirmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Bu noktada, yaklaşan Omniscient Reader animesi için herhangi bir yapım veya oyuncu bilgisi mevcut değil , ancak önümüzdeki birkaç ay içinde seri hakkında daha fazla şey öğrenilecek. WEBTOON her Salı güncelleniyor. Yaklaşan anime uyarlamasının yanı sıra, Omniscient Reader'ın şu anda yapım aşamasında olan bir film uyarlaması da var ve bu, başlık için oldukça yoğun bir an haline geliyor. Manhwa ve WEBTOON anime uyarlamalarının arttığı bir çağda , Omniscient Reader'ın onaylanması, özellikle web çizgi romanını uzun süredir takip eden hayranlar için harika bir haber.


Her Şeyi Bilen Okuyucunun Bakış Açısı WEBTOON'da mevcuttur .

0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page