top of page

Helldivers 2: Zırh Puanı Nedir?

Zırh derecesi Helldivers 2'de önemli bir istatistiktir. Bu konuda bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.Helldivers 2, bir Helldiver askeri olduğunuz popüler bir üçüncü şahıs takım tabanlı nişancı oyunudur. Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilen bu oyun Super Earth'te geçiyor ve size onu düşman uzaylılardan koruma görevi veriyor. Bir savaşçı olarak güçlü silahlar , hava saldırıları ve ekip tarafından çalıştırılan harika ağır silahlarkullanacaksınızDaha da fazla eğlenmek için en fazla üç arkadaşınızla takım oluşturabilirsiniz.


Super Earth'ün zorlu dünyasında zırhınız da silahlarınız kadar önemlidir. Darbeleri emer ve oyunda hayatta kalmanızı sağlar. O olmasaydı uzaylıların saldırıları için kolay bir hedef olurdun. Oyunda çeşitli zırhlar bulunur ve her zırhın kendi zırh derecesi vardır. Peki bu ne anlama geliyor ve nasıl çalışıyor? Öğrenmek için okumaya devam edin.


Helldivers 2'deki Zırh Puanı nedir?Oyunda iyi bir performans sergilemek için oyunun özelliklerini anlamak çok önemlidir ve önemli unsurlardan biri de zırh derecesidir. Helldivers 2'de zırh derecesi, karakterinizin, düşman saldırılarıyla uğraşırken çok önemli bir rol oynayan önemli bir savunma statüsüdür. Karakterinizin nakavt edilmeden önce ne kadar hasara dayanabileceğini gösterir . Yüksek zırh derecesi, zırhınızın daha fazla hasar emebileceği ve sizi savaşta daha uzun süre tutabileceği anlamına gelir.


Helldivers 2'de üç tür zırh vardır: hafif, orta ve ağır. Her türün kendine özgü yararları ve özellikleri vardır.


  • Hafif Zırh, zırh derecelendirme ölçeğinde en düşük olanıdır. Hafif zırhla çok fazla hareket kabiliyeti, hız ve dayanıklılık yenilenmesi elde edersiniz. Hızlı ve kolay hareketlere izin verir, böylece savaş alanında oldukça hızlı olursunuz.

  • Orta Zırh size hem hareket kabiliyeti hem de savunma sağlar. Koruma ve hareketliliğin bir karışımını sunduğu için çok yönlü bir seçimdir.

  • Ağır Zırh en yüksek savunma derecesine sahiptir ve en fazla hasarı emebilir. Ancak onu takarken daha yavaş hareketlere ve dayanıklılık yenilenmesinin azalmasına hazırlıklı olun.


Helldivers 2'de Ekstra Dolgu Nedir?Ekstra dolgu, Helldivers 2'deki zırh parçalarıyla ilişkili pasif bir yetenektir . Ekstra dolgu genel zırh derecesini artırmasa da bazı faydalar sağlar. Ekstra dolguyla dalgıcınız patlayıcılardan daha az hasar alır, bu da el bombaları ve Kartal bombaları gibi silahların önemli ölçüde daha az hasar vereceği anlamına gelir. Ancak unutmayın, fazladan dolgu sizi yenilmez yapmaz ve yine de ölebilirsiniz. Bu, özellikle yeni başlayanlar için kullanışlı bir yetenektir, ancak ona aşırı güvenmeyin.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page