top of page

Helldivers 2 Yeni Silahları Çevrimiçi Sızıntı

Arrowhead Game Studios'un olası bir açıklaması veya oyun güncellemesi öncesinde birkaç yeni Helldivers 2 silahı çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Yeni bir sızıntı, yakında Helldivers 2'ye birkaç silahın geleceğini ortaya koyuyor ve aynı zamanda başka bir yeni mekanizmayı ve Halo'nun ikonik Warthog'una benzer bir zırhlı arabayı da doğruluyor . Arrowhead Game Studios'taki Helldivers 2 geliştiricilerinin yakın gelecekte yeni bir yol haritası ortaya çıkarması ve oyunculara popüler üçüncü şahıs nişancı oyunu için nelerin geleceğine dair bir fikir vermesi bekleniyor.

Helldivers 2 satışları , oyunun lansmanından sonraki ilk ayına yaklaşırken güçlü performans göstermeye devam ediyor . Arrowhead Game Studios başlangıçta oyunun gelecekteki güncellemeleri için bir yol haritası yayınlamayı planlamıştı ancak Helldivers 2'nin popülerliğindeki hızlı artış, stüdyonun planlarında da değişikliğe yol açtı. Eşleştirme ve sunucu sorunlarını düzeltmek için birden fazla güncelleme yayınlandı ve yol haritası, geliştiricinin yeni planlarını yansıtacak şekilde revize edildi.


Yeni Helldivers 2 araçları ve silahlarıyla ilgili sızıntılarla dolu bir YouTube videosu yakın zamanda GameOverDeo tarafından yayınlandı ve hayranlara gelecekteki güncellemelerde neler olabileceğine dair içeriden bir bakış sağladı. İlk olarak, sızdırılan görüntüler, Helldivers 2'nin oynanış sızıntısını doğrulayan yeni bir pilot mekanizmayı gösteriyor . Makine, ağır bir makineli tüfek ve güçlü bir füze fırlatıcıyla donatılmış olarak geliyor; böylece oyuncular, pilotluk yaparken küçük düşmanları hızla temizlemeyi bekleyebilirler. Sızıntıda, Helldivers 2 ekibinin karada hızla ilerlemesine ve takılı bir makineli tüfekle düşmanlara ateş etmesine olanak tanıyan yeni bir zırhlı araç da gösterildi. Zırhlı buggy , aracın Halo'daki Warthog'a güçlü benzerlikleri nedeniyle çevrimiçi ortamda birçok Helldivers 2 hayranının dikkatini çekiyor .


Helldivers 2'den Sızan Araçlar, Silahlar ve Öğeler


  • Bana pilotluk yapılabilir

  • Zırhlı arabası

  • Arc-12 Blitzer av tüfeği

  • SG-8P Punisher Plazma av tüfeği

  • CB-9 Patlayıcı Arbalet

  • R-36 Erupter savaş tüfeği

  • BX-7 Displacer Paketi sırt çantası öğesi

  • B-1 Tedarik Paketi sırt çantası öğesiYeni video, geçtiğimiz hafta sızdırılan ve Reddit'te kaldırılan Helldivers 2 silahlarının birçok ekran görüntüsünü derliyor. Bu yeni silahlardan ilki, menzil içindeki birden fazla düşman ve birim arasında yay oluşturan yüksek voltajlı elektriği ateşleyen geniş patlamalı bir av tüfeği olan Arc-12 Blitzer'dir. Oyuncular ayrıca güçlü ve patlayıcı plazma mermileri ateşleyen SG-8P Punisher Plasma av tüfeğini de bekleyebilirler. Ancak silahın açıklamasında bu silahın takım arkadaşlarını büyük ölçüde yaralayabileceği belirtiliyor. CB-9 Patlayıcı Arbalet ve R-36 Erupter savaş tüfeği de Helldivers 2'ye yakında gelecek gibi görünen diğer güçlü silahlardır çünkü silahlar test aşamasındadır.

Dahası, GameOverDeo'nun videosu yakında yeni Helldivers 2 güncellemelerinde bulunabilecek yeni öğelerden bazılarını öne çıkarıyor . Yeni BX-7 Displacer Paketi, yakınlarda bir düşmandan potansiyel olarak ölümcül bir darbe gelmesi durumunda oyuncuyu güvenli bir yere ışınlayacak yeni bir sırt çantası öğesidir. Aynı derecede kullanışlı bir B-1 Tedarik Paketi öğesi, oyuncuların cephanelerini sahada da yenilemelerine olanak tanıyacak.

Helldivers 2, bu yeni araç ve silahların yanı sıra yeni bir özelleştirme özelliğine de sahip olabilir ancak bu güncellemelerin kesin zaman çerçevesi şu anda bilinmiyor. En azından Helldivers 2'nin geleceği, gelecek yeni özellikler ve içeriklerle parlak görünüyor ve yaklaşan yol haritası da oyunculara biraz daha fikir verecek.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page