top of page

Helldivers 2'ye Yeni Güncelleme Geldi

Helldivers 2, sınırsız Stratagem kullanımına izin veren bir hata da dahil olmak üzere oyundaki küçük hatalardan birkaçını düzeltmek için yepyeni bir güncelleme yayınladı.Helldivers 2'nin en son yaması, savaşta sınırsız Strategem'lere izin veren bir açığı düzelterek tüm kullanıcılar için adil bir oyun deneyimi sağlıyor.

Oyunun beklenmedik başarısı devam ediyor; satışların piyasaya sürülmesinden sadece üç hafta sonra 3 milyona yaklaşması büyük bir başarı.

Bağlantı kesintileri ve sunucu yüklemeleriyle ilgili bilinen sorunların ele alınması, geliştiricinin oyuncu deneyimini iyileştirme konusundaki kararlılığını gösteriyor.


Helldivers 2, oyuncuların savaş sırasında sınırsız Strategem kullanmasına izin veren bir hatanın düzeltilmesini de içeren, oyun için yepyeni bir yama yayınladı. Helldivers 2, PC ve PlayStation 5'teki en popüler oyunlardan biri olmaya devam ediyor ve bu son yama, oyunda hâlâ mevcut olan birkaç önemli sorunu çözmek için uygulandı.


Helldivers 2'nin Şubat başında piyasaya sürülmesinden bu yana oyunun Arrowhead Game Studios için muazzam ve beklenmedik bir hit olduğu kanıtlandı. Kaotik aksiyon ile otoriterliğin mizahi parodisinin birleşimi, uzaylı böcek sürülerini katlederek demokrasiyi yeniden tesis eden birçok oyuncu için mükemmel bir karışım olduğunu kanıtladı. Oyunun çıkışından neredeyse üç hafta sonra Helldivers 2 satışları hala güçlü bir şekilde devam ediyor ve sayı şu anda 3 milyon sınırına yaklaşıyor. İlk oyunun bu seviyeye yakın bir başarı elde edemediği ve yakın zamanda yavaşlayacak gibi görünmediği göz önüne alındığında, bu etkileyici bir başarı.


Helldivers 2 , Twitter'da 1.000.13 Yamasının yayınlandığını doğruladı ve oyun için gelen çeşitli düzeltmelerin ayrıntılarını verdi. En büyük düzeltmelerden biri Helldivers 2'deki Stratejiler ile ilgili . Daha önce, oyuncuların bir AFK vuruşundan sonra sınırsız Strategem kullanmasına izin veren bir hata mevcuttu, ancak bu durum, oyun içinde satın alındıktan sonra Süper Kredilerin görünmemesine neden olan bir aksaklıkla birlikte düzeltildi. Bu küçük bir güncelleme ama oyunla ilgili bir sürü önemli sorunu çözecek gibi görünüyor.


1.000.13 Yaması notları aynı zamanda oyunda kalan bilinen sorunların bir listesini de içeriyordu ve bunların tümü açıkça Arrowhead Game Studios için bir öncelikti. Şu andaki ana sorun, oyuncuların Helldivers 2 oynarken bağlantılarının kesilmesi ve yoğun yük dönemlerinde diğer oyunlara katılamamaları etrafında dönüyor. Helldivers 2'deki sunuculara bağlanamayanlar için bazı geçici çözüm çözümleri var , ancak bu çözülmesi gereken devam eden bir sorun olmaya devam ediyor.Helldivers 2'nin sunucu kapasitesinin yakın zamanda bir kez daha artmasıyla birlikte , oyuncular nihayet saatlerce kuyrukta beklemeden oyuna girebilecekler. Bir gecede elde edilen beklenmedik başarı göz önüne alındığında, bu anlaşılabilir bir sorundu ve geliştiricinin sorunu zamanında çözmeyi başarması iyi bir şey. Artık oyuncular oyunun tadını çıkarmaya odaklanabilirken Arrowhead Game Studios da oyunun kenarlarını geliştirmeye devam ediyor. Geliştiricinin bu konuda henüz bir şey söylememesine rağmen, yakında hata düzeltmelerinin ötesine geçerek yeni içeriğe geçeceğini umuyoruz.


Helldivers 2 Güncelleme 1.000.13 Yama Notları

Düzeltmeler


Geliştirildi: PS5'te oturum açma hızı ve hata mesajları

Geliştirildi: Ship HUD kısayollarının geri tepmesine izin vererek AZERTY klavyeleri desteği

Düzeltildi: Süper Kredilerin satın alma veya toplama sonrasında görünmemesi

Düzeltildi: Premium Warbond'a satın alma sonrasında erişilememesi

Düzeltildi: Bir oyuncu rütbesini veya unvanını değiştirdiğinde meydana gelebilecek çökme

Düzeltildi: Satın Almalar ve Sosyal menüler için HUD'da eksik metin

Düzeltildi: Görevlere göz atarken meydana gelebilecek çökme.

Düzeltildi: AFK vuruşundan sonra meydana gelen sınırsız taktik kullanım hatası

Düzeltildi: AFK vuruşundan sonra eksik ekipman sorunları

Düzeltildi: AFK vuruşundan sonra görünen mor soru işaretleri


Bilinen Sorunlar


Bunlar ya bu yamayla ortaya çıkan ve üzerinde çalışılan sorunlardır ya da önceki bir sürümden gelen ve henüz düzeltilmemiş sorunlardır.


Yeni Kişisel Siparişler gösterilmiyor.

Birçok kişinin aynı anda oturum açması durumunda oturum açma oranı sınırlanır.

Oyuncuların oyun sırasında bağlantısı kesilebilir.

Ödüller ve diğer ilerlemeler gecikebilir veya atfedilmeyebilir.

Oyun sunucularla etkileşime girdiğinde çeşitli kullanıcı arayüzü sorunları ortaya çıkabilir.

Oyun içinde belirli nesnelerin alınması, karakterlerin uzun süre yerinde donmasına neden olabilir.

Ağır yük nedeniyle bazı oyunlara kısa bir süreliğine başkaları katılamayabilir.

Diğer bilinmeyen davranışlar ortaya çıkabilir.

Giriş sahnesinde ve Ship TV'de Japonca seslendirme eksik.

Hafif/orta/ağır zırh için zırh değerleri şu anda amaçlandığı gibi çalışmıyor.

Comments


bottom of page