top of page

Helldivers 2: XP'yi Hızlı Farmlama Yöntemi

Seviye atlamak, Helldivers 2'deki yeni Stratejilerin kilidini açar. Bu hızlı kılavuzda XP toplamanın ve hızla seviye atlamanın en iyi yöntemini öğrenin.Helldivers 2, kara komedi dokunuşlarıyla zorlu bir bilim kurgu, üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Önceki oyunu Helldivers'a benzer şekilde oyuncular, Süper Dünya'nın düşman ırklarından korunmasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapmalıdır. Oyun, oyunculara görevlerinde yardımcı olmak için ek ateş gücü veya hareket kabiliyeti sağlayan benzersiz bir Stratagem mekaniğine sahiptir.


Oyuncular Helldivers 2'de seviye atladıkça daha fazla ve daha iyi Stratejilerin kilidini açabilecekler . Yüksek seviye Stratejilere sahip olmak, oyuncular görevleri daha yüksek zorluk seviyelerinde tamamlarken büyük fark yaratabilir. Mevcut tüm Stratagem'lerin kilidini açmak için 20. seviyeye ulaşmak stresli ve zaman alıcı görünse de, Helldivers 2'de oyuncuların hızlı bir şekilde XP toplaması ve seviye atlaması için bir yol var .


Helldivers 2'de XP Farmlama ve Hızla Seviye AtlamaŞu ana kadar XP'yi öğütmenin en iyi yöntemi , Hata Giderme Operasyonunu Önemsiz zorluk modunda tamamlamaktır . Bu Operasyon, oyuncuların bir Terminid mini patronu olan Brood Commander'ı bulup ortadan kaldırmasını sağlar.


Oyuncular Automatonları Yok Etme Operasyonunu Trivial'da da bitirmeyi seçebilirler ancak Terminid Kuluçka Komutanı ile savaşmak, Automaton Devastators'a kıyasla çok daha kolaydır. Oyuncuların tek yapması gereken , hedefi olabildiğince çabuk ortadan kaldırmak için Kartal Stratejisi veya Makineli Tüfek Stratejisi gibi saldırı stratejilerini yanlarında getirmektir .


Oyuncular bu Operasyonlara erişemezlerse görevlerini sıfırlamayı deneyebilirler. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir;


Rastgele bir Operasyon başlatın ve gezegene inin.

İnişte menüye erişmek için Başlat veya Escape tuşuna basın.

Ardından Gemiye Tek Başına Geri Dön veya Ekiple Görevden Vazgeç seçeneğini seçin.


Oyuncular Süper Muhrip Gemisine döndüklerinde Savaş Masasındaki tüm Operasyonlar otomatik olarak sıfırlanacaktır.


Biraz pratik gerektirebilir, ancak oyuncular kesinlikle görevi birkaç dakika içinde tamamlayabilecekler. Trivial zorluk seviyesindeki görevi tamamlamak için harcanan her 5 dakikada, oyuncular her zaman yaklaşık 150 XP kazanabilecekler. Aynı görevi tekrar tekrar yapmak sıkıcı olsa da, bu Helldivers 2'de seviye atlamanın en hızlı yollarından biridir .


Zorluğu Kolay'a ayarlamak, XP kazanımında hafif bir artış sağlar ancak aynı zamanda görev süresini de uzatır. Aslında, Operasyonları daha zorlu zorluklarda tamamlamak, her 35 ila 40 dakikada bir yaklaşık 500 XP kazandırabilir. Maksimum XP elde etmenin anahtarı, saatte mümkün olduğu kadar çok görevi tamamlamaktır.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Σχόλια


bottom of page