top of page

Helldivers 2: Terminid Kontrol Sistemlerini Etkinleştirme

Terminid Kontrol Sistemlerini etkinleştirmek istiyor ancak nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz? Peki, doğru yerdesiniz! İşte bunu nasıl yapabileceğiniz.Helldivers 2, Şubat 2024'te piyasaya sürülmesinden bu yana giderek daha popüler hale geliyor. Uzaylıların istila ettiği bir gezegende geçen üçüncü şahıs manga nişancı oyunudur ve oyuncular, gezegeni fethetmek için çok çeşitli silahlar kullanabilir. Dahası, arkadaşlarınızla takım kurmanıza ve uzaylı tehditlerinden kurtulmanıza olanak tanır.


Helldivers 2'de oyuncuların tamamlaması gereken bir dizi görev var . Böyle bir görev Terminid Kontrol Sistemlerini etkinleştirmektir. İzlemeniz gereken bir dizi adım olduğundan aktivasyon sırasını başlatmak kolay değildir. Neyse ki bu kılavuz bilmeniz gereken her şeyi açıklıyor.


Terminid Kontrol Sistemlerini EtkinleştirmeTermisit Kulesini Başlatmak


İlk önce Merkezi Termcide Kulesi'ni bulun. Üst kısmında büyük egzoz delikleri bulunan devasa bir yapıdır. Tabanında sarı bir kontrol paneli bulacaksınız. Kuleyi etkinleştirmek için düğmeye basarak onunla etkileşim kurun. Bu, kulenin yükselişini tetikler, ancak Termisit dağılım sistemi güce ihtiyaç duyacaktır.


Akü Siloları


Bir sonraki adım, tesisin etrafına dağılmış olan üç Akü Silosunu etkinleştirmektir. Haritada pil simgeleriyle büyük, kule benzeri yapılar olarak işaretlenmiştir. Her siloyu ziyaret edin ve terminali bulun. Terminalle etkileşime girdiğinizde bir aktivasyon dizisi başlatılır.


Termisit Dağıtma ve Çıkarma


Akü Silolarının üçü de tamamen şarj olduğunda, haritada işaretlenmiş belirlenmiş çıkarma bölgelerine doğru ilerleyin. Ekstraksiyon bölgesinde başka bir terminal arayın ve Termisit Dağıtma dizisini başlatmak için onunla etkileşime geçin. Bu süreç gezegeni Terminid istilasından temizlemeye başlayacak. Görevi tamamladıktan sonra hak ettiğiniz zaferi garantilemek için çıkarma noktasına doğru ilerleyin.


Başarı İçin İpuçları

Donanım SeçimiYakın mesafeli çatışmalara dayanabilecek silah ve zırhları donatın . Siloların etrafındaki kapalı alanları savunacaksınız ve bu gibi durumlarda üstün özelliklere sahip silahlara ihtiyacınız olacak. Kalabalığı kontrol etmek için birkaç el bombası getirin.


Serileri Öldür


Savunma yeteneklerinizi geliştirecekleri için Stratejik Taşları kullanın . Konuşlandırılabilir Taretler ve Hava Saldırıları, acımasız böceklere karşı ateş gücünüze harika bir katkı sağlayacaktır.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page