top of page

Helldivers 2: Takım Arkadaşlarınızı Nasıl Güçlendirebilirsiniz?

Takım arkadaşlarını güçlendirmek Helldivers 2'de takım çalışmasının çok önemli bir yönüdür. İşte oyuncuların bunu nasıl yapabileceği.Helldivers 2, heyecan verici işbirlikçi oynanışı ve eğlenceli özellikleriyle bilinen üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bu oyunda oyuncular, galaksiyi kötü Terminidlerden ve Otomatlardan korumaya yemin etmiş elit askerlerden oluşan özel bir kuvvet olan Helldivers rolünü üstleniyorlar .


Helldivers 2'de dövüşler zorlu, görevler ise zorlu. Bir takımla oynuyorsanız , yol boyunca bazı üyelerinizi kaybetmeniz yaygındır. Neyse ki oyun, ölen takım arkadaşlarınızı geri getirmenize olanak sağlıyor. Ancak Helldivers 2'de bir takım üyesini yeniden canlandırmak yeni başlayanlar için kafa karıştırıcı olabilir. Takım arkadaşlarınızı nasıl güçlendireceğinizden emin değilseniz bu kılavuz süreç boyunca size yol gösterecektir.


Helldivers 2'de Takım Arkadaşlarınızı Nasıl Güçlendirebilirsiniz?  • Reinforce, Helldivers 2'deki birçok konuşlandırılabilir Stratejiden biridir . Helldivers 2'de bir takımın kullanabileceği toplam 20 Takviye vardır , bu da oyuncu başına beş anlamına gelir. Oyuncular takım arkadaşlarını hızla güçlendirmek için şu adımları atabilirler:


Oyundaki Stratejiler menüsünü açın .

D-pad'e Takviye Kodunu girin. Kod şu şekildedir: ' YUKARI, AŞAĞI, SAĞ, SOL, YUKARI. ' Takım arkadaşlarınızı hızla güçlendirmek için bu kod parmaklarınızın ucunda olmalıdır.

Kodun girilmesi Stratagem Beacon'u etkinleştirecektir. Takım arkadaşınızın inmesi için onu korunaklı bir alana atın.

Takım arkadaşınız kısa bir süre sonra işaretin bulunduğu yerde yeniden doğacaktır.Ayrıca Helldivers 2'nin aynı anda birden fazla takım arkadaşınızı canlandırmanıza izin verdiğini de unutmamak gerekir , ancak aynı zamanda bir o kadar da takviyeye mal olacaktır. Eğer tüm takım arkadaşları ölürse, hepsi oyun tarafından otomatik olarak takviye edilecektir.


Takım arkadaşınızın çapraz ateşe düşmemesi için feneri güvenli bir yere attığınızdan emin olun. Eğer yerdeyseniz ve takım arkadaşlarınız bunu kaçırırsa, Space tuşuna basarak onlara takviye yapmalarını hatırlatabilirsiniz .


Takviyenin işe yaramayacağı birkaç senaryo:


  • Takviyelerinizin tamamını kullandıysanız artık işe yaramayacaktır.

  • Görev zamanlayıcısı biterse takım üyelerinizden hiçbirini diriltemezsiniz.

  • Stratagem'leri kullanmanızı engelleyen bir bozucu varsa takviye işe yaramayacaktır.

  • Ayrıca oyunun bir oyuncunun ne zaman öldüğünü tanımamasına neden olan bir hatayla da karşılaşabilirsiniz . Bu durumda takım arkadaşınızı güçlendiremezsiniz. Kendinizi benzer bir durumda bulursanız bir süre bekleyin ve ardından takım arkadaşınızı güçlendirmeye çalışın. Arrowhead Game Studios bu sorunu çözmek için çalışıyor .


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments