top of page

Helldivers 2: Tüm Ödüllerin Kilidini Açmak İçin Kaç Madalyaya İhtiyacınız Var

Helldivers 2 topluluğunun özel bir üyesi, diğer oyunculara her şeyin kilidini açmak için kaç madalyaya ihtiyaçları olduğunu bildiriyor.

Helldivers 2 topluluğunun özel bir üyesi, oyundaki tüm öğelerin kilidini açmak için oyuncuların tam olarak kaç madalya alması gerektiğini ortaya çıkardı. Helldivers 2'de ilerlemek için oyuncuların çok çeşitli eşyalar, silahlar ve pelerinler satın almalarına olanak tanıyan madalyaların kilidini açması gerekiyor. Oyuncular, görevleri tamamlayarak veya gerçek bir oyun sırasında sahada bularak madalya kazanabilirler; bu da onları Helldivers 2'deki en değerli eşyalardan biri haline getirir.

Çoğu çevrimiçi odaklı çok oyunculu oyun gibi Helldivers 2 de zamanlı bir ilerleme sistemine sahiptir . Warbond adı verilen bu geçiş, oyuncuların satın almaya yetecek kadar madalyaları olduğu sürece istedikleri silahları ve kozmetik ürünleri seçmelerine olanak tanıyor. Helldivers 2'de biri tüm oyunculara ücretsiz, diğeri oyunculara gerçek paraya mal olacak iki Warbond bulunuyor. Tüm öğelerin kilidini açmak kuşkusuz onlarca saat sürecek ancak Helldivers 2 topluluğunun bir üyesi sayesinde oyuncular artık ihtiyaç duydukları madalya sayısını tam olarak biliyor.


Reddit kullanıcısı LeonDrummer, hem ücretsiz hem de premium Warbond madalyası gerekliliklerini topladıktan sonra bulgularını paylaştı ve oyuncuların Helldivers 2'deki her şeyin kilidini açmak için 2.701 madalya biriktirmeleri gerektiğini ortaya çıkardı . Oyuncuların ücretsiz geçişi tamamlamak için 2.015 madalyaya, ücretli sürümü tamamlamak için ise 686 madalyaya ihtiyacı olacak. Helldivers 2 bu madalyaları oyun sırasında dağıtıyor ancak bu, oyundaki her şeyin ücretsiz olduğu anlamına gelmiyor. Benzerleri gibi Helldivers 2 de Süper Kredi olarak bilinen bir oyun içi para birimine sahiptir. Bunlar, oyuncuların oyun içi mağazadan özel, sınırlı süreli zırh parçaları satın almalarına olanak tanır.


Helldivers 2'deki Her Şeyin Kilidini Açmak İçin Kaç Madalyaya İhtiyaç Var?  • 2.701 madalya

  • Serbest geçişten 2.015 madalya

  • Ücretli versiyondan 686 madalya


Helldivers 2'nin Warbond ilerleme sistemi, Fortnite gibi diğer popüler çok oyunculu oyunlardaki ilerleme sistemlerine benzer ve oyunculara hedefleri ve zorlukları tamamlama görevi verir. Ancak Helldivers 2, bu oyunlarda sıklıkla görülen sezonluk rotasyondan uzaklaşıyor ve bunun yerine tutarlı bir şekilde yeni Warbond öğeleri ve diğer içerikleri ortaya çıkarıyor. Helldivers 2, oyuncuların bunları elde etmek için saatlerce çabalamalarını sağlayacak çok çeşitli kask ve göğüs plakalarına sahiptir.

Helldivers 2 topluluk odaklı oyun , dört oyuncuya kadar uzaylı böceklere ve korkutucu robot düşmanlara karşı mücadele ediyor. Helldivers 2 , yemyeşil ormanlardan seyrek çöllere kadaroyuncuları doğrudan destansı bir galaktik savaşın ortasına yerleştiriyor. Helldivers 2, Arrowhead Game Studios'un 2015 yılında piyasaya sürülen taktiksel, yukarıdan aşağıya üçüncü şahıs nişancı oyunu Helldivers'ın doğrudan devamıdır.Orijinal oyun her zaman popülerdi ancak Helldivers 2 , geliştirici Arrowhead'in de tüm beklentilerini alt üst etti. yayıncı Sony olarak.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page