top of page

Helldivers 2: SOS Nasıl Kullanılır?

Helldivers 2'deki SOS taktiği, aşılmaz zorluklarla karşı karşıya kalan oyunculara büyük ölçüde yardımcı olabilir. İşte nasıl kullanılacağı.Helldivers 2, oyuncuları düşman dalgalarıyla karşı karşıya kaldıklarında kalıpların dışında düşünmeye zorlayanbir işbirlikçi nişancı oyunudur. İster Otomatlarla ister Terminidlerle karşı karşıya olun, özellikle tek başınıza oynuyorsanız bunalabilirsiniz. Ancak birçok oyuncu, şanslar aleyhine olduğunda yardım alabileceklerinin farkında değil.


Oyuncular yardım almak için SOS Stratejisini kullanabilir, böylece bir görevde başarı şanslarını artırabilirler. Bunun anlamı, oyuncuların tek başlarına başlasalar bile tam bir kadroya sahip olabilecekleri ve bu da daha yüksek zorluklarla oynarken görevlerde rahatlama sağlayabilecekleri anlamına geliyor. Helldivers 2'de SOS kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu kılavuz bazı yararlı bilgiler sağlar.


Helldivers 2'de SOS Stratejisi Nasıl Kullanılır?SOS Stratejisini yalnızca ekibiniz dolu olmadığında kullanabilirsiniz . Helldivers 2 oyuncularının bunu kullanabilmesi için yapması gerekenler :


  1. Aşağıdaki SOS Stratagem kodunu girin: Yukarı, Aşağı, Sağ ve Yukarı .

  2. İşaret ışığını yerleştirmek için Stratagem'i herhangi bir yere atın .

  3. İşaret konuşlandırıldıktan sonra onu etkinleştirin; ekip dolana veya görev tamamlanana kadar bir SOS sinyali gönderecektir.


Helldivers 2'deki SOS Stratejisi Ne İşe Yarar?Helldivers 2'de SOS kullandığınızda rastgele oyuncuları ekibinize katılmaya teşvik edersiniz. Göreviniz gezegen haritasında yanıp sönmeye başlayacak ve diğer oyunculara başınızın belada olduğunu bildirecek. Bununla birlikte , oyuncuların imdat çağrısını yalnızca bulunduğunuz gezegeni gördüklerinde ve aynı zorluk seviyesini seçtiklerinde göreceklerini belirtmekte fayda var .


SOS Stratagem'in kullanışlı bir araç olduğunu söylemeye gerek yok ama zamanı geldiğinde onu kullanmanız gerekecek. İster zorlu bir düşman dalgası, ister zorlu bir hedef olsun, ihtiyacınız olan yardımı alabilmeniz için SOS Stratejisini önceden konuşlandırmanız gerekecektir . Bir çatışma sırasında SOS Stratagem'i kullanmak, diğer oyuncuların katılması zaman alacağından, umutsuzca ihtiyaç duyduğunuz yardımı size sağlayamayabilir.


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Yorumlar


bottom of page