top of page

Helldivers 2 Sonraki Yamada Güncelleme Veriyor

Helldivers 2, hayranlara oyunun bir sonraki yamasını ne zaman bekleyebilecekleri konusunda güncelliyor; bu yama giriş yapma, eşleştirme ve sunucu yükleme sorunlarına odaklanacak.

Helldivers 2, önümüzdeki hafta oyunun en yaygın sorunlarını iyileştirmeyi amaçlayan çok sayıda güncelleme ve iyileştirme yayınlayacağını duyurdu; bunların ilki yarın 20 Şubat'ta yayınlanacak. konulardan da pay alıyor.

Helldivers 2 oyuncuları , son lansmanından bu yana sunucu, oturum açma ve kararlılık sorunları dahil olmak üzere bir dizi sorunla uğraştı . Hayranlar, Arrowhead Game Studios'un düzenli olarak bu sorunları ortadan kaldıran yamalar yayınlamasından memnun, ancak birçok kullanıcı hala sinir bozucu, sürekli sorunlar yaşıyor. Helldivers 2'nin sunucularını istikrara kavuşturmak amacıyla Arrowhead yakın zamanda 450.000 eş zamanlı kullanıcıdan oluşan sabit oyuncu sınırını uygulamaya koydu. Ancak Helldivers 2'nin büyük popülaritesi sayesinde , oyuna geri dönmek isteyen hayranlar için oyunun giriş sırası tanıdık bir manzara haline geldi.

Bu sorunları çözmek için bir Helldivers 2 geliştiricisi, oyunun Discord'una giderek PC ve PS5 oyuncularının 20 Şubat'ta oturum açma, eşleştirme ve sunucu yüküyle ilgili sorunlara odaklanacak bir güncelleme bekleyebileceklerini doğruladı. Ancak hayranlara "tek bir güncellemenin tüm sorunları çözmeyeceğini", dolayısıyla kullanıcıların yarın mucizevi bir çözüm beklememeleri gerektiğini de hatırlattı. Ancak önümüzdeki gün ve haftalarda Helldivers 2'de muhtemelen benzer konulara odaklanacak ek iyileştirmeler yapılacağını da doğruladı . 20 Şubat güncellemesinin tam olarak ne zaman yayınlanacağını belirtmedi ancak oyunun güncelleme geçmişine göre muhtemelen Amerika Birleşik Devletleri'nin sabahın erken saatlerinde yayınlanacak.


Sonraki Helldivers 2 Güncellemesi ne zaman?  • 20 Şubat 2024


Bu, oyundaki birçok hatayı atlatmak zorunda kalan Helldivers 2 hayranları için ümit verici bir haber olsa da, bazı sorunların yarınki güncellemeden sonra da devam etmesi oldukça muhtemel. Bu haftanın güncellemelerinden birinin, son zamanlarda Helldivers 2 hayranları tarafından oldukça talep edilen bir eklenti olan, tüm gün oyunlarını açık bırakıp kuyruğu atlayanlar için nihayet bir AFK otomatik vuruş özelliği ekleyip eklemeyeceği belli değil . Oyunun sorunlarına rağmen, sektörün en büyük oyunlarından bazılarını hızla geride bıraktı.

Geçtiğimiz hafta sonu Helldivers 2 , Call of Duty ve Fortnite gibi oyunları geride bırakarak PSN'in en çok oynanan oyunu oldu. Bu yazının yazıldığı sırada 400.000'den fazla eşzamanlı kullanıcıya sahip olduğu Steam'de de benzer düzeyde popülerliğe sahip oldu.

Ne yazık ki Xbox hayranları için Helldivers 2'nin yakın zamanda platforma çıkması pek mümkün görünmüyor . Xbox kullanıcıları kısa süre önce böyle bir sürüm için Helldivers 2 için bir dilekçe hazırladılar ve bu da ilgi topladı ancak bu muhtemelen Sony'nin stratejisini etkilemeyecek.


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page