top of page

Helldivers 2: Seni Öldürmeyen Şey Nasıl Elde Edilir? Kupa ve Başarı

Görevleri tamamlamak ve kupaların kilidini açmak Helldivers 2'nin heyecan verici bir parçasıdır. Seni Öldürmeyen Şey ödülünün kilidini burada bulabilirsiniz."Seni Öldürmeyen Şey" Helldivers 2'de gümüş bir ödüldür . Oyuncunun bu süreçte ölmeden dört uzvunun hepsinde aynı anda yaralanmasını gerektirir. Bu birçok kişi için zorlu bir görevdir çünkü ölüme neden olmadan kasıtlı olarak kendine zarar vermeyi gerektirir.


Helldivers 2'de kendinizi ciddi şekilde yaralamanın birkaç yolu vardır , ancak bunlar genellikle anında ölümle sonuçlanır. Ölümden kaçınmak için kendinizi %50 ölümcül bir darbeden kurtulma şansı veren DP-40 Federasyon Kahramanı Vücut Zırhı ile donatmanız gerekir . Bu zırh Warbond'dan satın alınabilir ve maliyeti yalnızca 25 madalyadır . Zırhınızı aldıktan sonra, kendinize ciddi şekilde zarar vermek ve kupanın kilidini açmak için aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini deneyebilirsiniz:


Patlayana kadar bir el bombası pişirinG-12 Bombaları, geniş çapta hasar verme yeteneklerinden dolayı bu amaç için idealdir. Zırh sayesinde kalan tek HP ile hayatta kalma şansınız %50'dir.


Bir İkmal Podunun Altında YakalanınBu, kupanın kilidini açmanın başka bir yoludur. Riski en aza indirmek için ikmal bölmesinin doğrudan altında durmak yerine kenarında durmayı deneyin.


Kendinize Yörünge Saldırısı KullanınTüm uzuvlarınızı kırmak için gemiden koordinatlarınıza Yörünge Saldırısı yapmasını isteyebilirsiniz. Aynı amaca ulaşmak için bir Kartal Savaşçısı da kullanılabilir.


Bir Arkadaşınızdan Yardım İsteyin


Bu Kupanın kilidini açmak için takım üyenizden uzuvlarınızı düşük hasarlı bir tabancayla tek tek vurmasını isteyebilirsiniz .


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page