top of page

Helldivers 2 Sızıntısı, Oyuna Gelecek Önemli Yeni Özelliği Ortaya Çıkardı

Sosyal medyaya yansıyan bir dizi oynanış sızıntısı, Helldivers 2'nin aksiyon dolu dövüşüne büyük bir yükseltme yapmaya hazır olduğunu gösteriyor.

Helldivers 2 için yakın zamanda yapılan bir sızıntı, demokrasinin galakside yayılmasına büyük katkı sağlayacak bazı önemli güncellemelerin oyuna geleceğini ortaya çıkardı. Helldivers 2'de özgürlük mücadelesi devam ederken , bir sızıntı oyunun savaşına heyecan verici yeni bir eklentiyi ortaya çıkardı.

Helldivers 2, yılın ilk hit oyunlarından biri haline geldi; oyuncular Süper Dünya'yı, petrol rezervleri bakımından zengin, böceğe benzer uzaylılar olan Terminidlerin ve Helldivers olarak bilinen elit askerleri yok etmeye kararlı robot askerler olan Automatonların tehditlerine karşı savunmakla görevlendirildi. . Oyun öyle sürpriz bir başarı elde etti ki, aksiyon dolu üçüncü şahıs nişancı oyununa gelen çok sayıda oyuncuyu barındırabilmek için Helldivers 2 sunucularının güncellenmesi gerekti. Aşırı kalabalık sunucular nedeniyle yoldaki birkaç tümseklere rağmen geliştirici Arrowhead, birçok oyuncu tarafından sorunlarla baş etmedeki hızlı tepki süresi ve aynı zamanda ilgi çekici ve inanılmaz derecede eğlenceli bir oyun hazırlaması nedeniyle övgüyle karşılandı.


Sosyal medyaya yansıyan bir dizi sızıntı, gelecekte Helldivers 2'ye mekanik kıyafetlerin geleceğini ortaya koyuyor . Oyun içi savaşlar inanılmaz derecede eğlenceli olmasına rağmen, Helldivers 2'de bir mekanik giysinin yok edilmesine büyük ölçüde yardımcı olacağı, oldukça zor olan bazı düşmanlar var. Twitter'dan TikTok'a kadar birçok oyuncu silahlı makineleri kontrol ederken Terminidler ve Otomatlarla savaşma ihtimalinden heyecan duyduğundan sızıntılar kontrol edilemeyen bir yangın gibi yayılıyor.


Helldivers 2'ye Mech Suit'ler Geliyor

Şu an itibariyle, mekanik kıyafetlerin savaşta kullanıldığını gösteren çok sayıda oyun sızıntısı yaşandı. Çeşitli sosyal medya platformlarına sızdırılan klipler, farklı türde silahlara sahip mekanizmaları ortaya çıkardı. Roketatardan mini silaha kadar mekanizmaların iyi donanımlı olacağı ve oyunculara oyunun düşman gruplarına karşı daha fazla ateş gücü vereceği açık. Helldivers 2'deki savaşların sonucu oyunun devam eden hikayesi açısından önemli olduğundan, mekanik kıyafetlerin hazır olması oyunculara Super Earth'ün özgürlüğüne yönelik tehditlere karşı daha da büyük bir şans verecektir .

Oyunun hikayesi gelişmeye devam ederken, Helldivers 2 etkileyici oyuncu sayılarına ulaşmaya ve önemli satış kilometre taşlarına ulaşmaya devam ediyor . Mekanik sızıntıları görmek tamamen şaşırtıcı olmasa da, önceki bir fragmanda mekanik kostümler yer aldığından, kostümlerin ufukta görünmesi hala inanılmaz derecede heyecan verici. Bu sızıntıların en umut verici yönlerinden biri, Arrowhead'in, şu anda çözülmüş gibi görünen kötü şöhretli sunucu sorunlarının ardından oyunun lansman sonrası gelişimiyle tekrar yoluna girdiğini göstermesidir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page