top of page

Helldivers 2'nin Exosuit'leri Titanfall 2'den Not Almalı

Helldivers 2, gelecekteki güncellemelerde Titanfall 2'nin Titanlarından birkaç benzersiz özellik ekleyerek yeni eklenen exosuit'leri geliştirebilir.  • Helldivers 2, eksik özelliklerin yeniden canlandırılmasıyla askeri nişancı oyunlarının önünü açıyor ve seride yeni bir dönem vaat ediyor.

  • Helldivers 2'deki güçlü exosuit'ler, işlevselliği ve işbirliğini geliştirmek için Titanfall 2'den ilham alan iyileştirmelerden yararlanabilir.

  • Titanfall 2'ye yolcu koltukları, pil onarımı ve nükleer fırlatma gibi özelliklerin eklenmesi, Helldivers 2'deki oyun deneyimini iyileştirebilir.


Helldivers 2'nin orijinal oyundaki eksik özellikleri yeniden canlandırması zaten umut verici bir trend ve eğer takip edilirse seriyi tamamen yeni boyutlara taşıyabilir. Öyle olsa bile, Helldivers 2'nin tamamen yeni içerik ekleme sürecinde geliştirilebileceği tartışmasızbirkaç alan var


Helldivers 2'deki yeni exosuit'ler zaten son derece güçlü silahlardır ve ölümcül miktarda saldırı yeteneğini üstün hayatta kalma kabiliyetiyle birleştirir. Bununla birlikte, Helldivers 2'nin gelecekteki güncellemeleri , işlevselliklerini geliştirmek için muhtemelen başka bir popüler oyun olan Titanfall 2'deki exosuit'lere bakmayı düşünmelidir .


Helldivers 2 Exosuit'lerini Nasıl Geliştirebilir?Helldivers 2'nin orijinal Helldivers oyununda eksik olan tüm içeriği göz önüne alındığında, Helldivers 2'nin Cut Edge Warbond'una gelen yeni eklenen exosuit'ler, araçlar ve diğer silahlar, önemli miktarda içeriği yeniden canlandırarak bu açığı zaten kapatacak. Her ne kadar Helldivers 2'ye giderek daha fazla geri dönen içeriğin geldiğini görmek tatmin edici olsa da , iki oyun arasında herhangi bir değişiklik veya iyileştirme olmaksızın bazı özelliklerin geri getirilmesi kaçırılmış bir fırsat. Ancak Helldivers 2'nin gelecekteki güncellemelerde yeni exosuit'lere gelişmiş işlevsellik eklemesi için henüz çok geç değil .


Helldivers 2'deki exosuit'lerin aynı anda yalnızca bir oyuncu tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış olması mantıklı olsa da , Helldivers 2'deki bazı destek silahı Stratejileri , daha fazlasını görmek güzel olacak akıllı ve tatmin edici bir işbirliği katmanı içeriyor. Örneğin, otomatik top silahı, gerektiğinde hem silah hem de sırt çantası tek bir oyuncu tarafından çalıştırılabilse de, silahı kullanan oyuncunun daha hızlı yeniden yükleme yapmasına yardımcı olmak için başka bir takım arkadaşının takabileceği bir sırt çantasıyla birlikte gelir.


Helldivers 2'nin Benimsemesi Gereken Benzersiz Titanfall 2 Özellikleri


  • Yolcu koltukları

  • Dost Titanları pillerle onarmak

  • Nükleer Fırlatmalar


Titanfall 2'nin birden fazla takım arkadaşının dost bir Titan ile etkileşime girmesine olanak sağlamasının yollarından biri, oyuncuların bir Titan'ın omuzlarına binmesine izin vermektir. Bu her zaman içinde bulunulması gereken en güvenli konum değildir, ancak Titanlar yaya oyunculara göre çok daha hızlı hareket edebildikleri için bu, takım arkadaşlarına yüksekte bir görüş noktası sağlarken aynı zamanda etrafta dolaşmanın hızlı bir yoludur.


Titanfall 2'nin oyuncuların dost Titanlarla etkileşime girmesine izin vermesinin bir başka yolu da pilleri alma ve yerleştirme yeteneğidir. Helldivers 2'deki exosuit'lere çok benzer şekilde , Titanfall 2'deki Titanların genellikle kendilerini iyileştirmenin doğuştan gelen bir yolu yoktur, bu noktada piller devreye giriyor. Oyuncular, düşman bir Titan'dan pil alarak bunu dost bir Titan'a yerleştirip onun sağlığını ve kalkanlarını yenileyebilirler. Helldivers 2'de Automaton Hulks'a gizlice yaklaşabilmek ve pili veya benzeri bir güç kaynağını çıkararak onu ortadan kaldırmak, Helldivers 2'nin bu tür bir özelliği hayata geçirmesi için riskli ama eğlenceli bir yol olabilir . Aksi takdirde, haritanın çeşitli yerlerine dağılmış, yıkılmış exosuit'ler de potansiyel bir pil kaynağı olabilir.


Titanfall 2'de oyuncuların dost Titanlarla etkileşime geçmek için işbirliği yapabileceği benzersiz yolların yanı sıra , Nuclear Ejection olarak bilinen başka bir benzersiz özelliği de Helldivers 2'de görmek güzel olurdu . Adına yakışır şekilde Nükleer Fırlatma, oyuncuların Titanlarından indiklerinde devasa bir patlamayı mümkün kılmak için kullanabileceği bir avantajdır. Helldivers 2'de Terminidleri ve Otomatları düşme kapsülleri veya patlayıcı Stratagem'ler kullanarak öldürmek ne kadar eğlenceli olsa da, patlayıcı yüzeyli bir exosuit'i sökebilmek, ölmek üzere olan veya kaçmış bir exosuit'ten kurtulmanın tatmin edici bir yolu olabilir. cephane kalmadı.

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page