top of page

Helldivers 2: Makineler Nasıl Elde Edilir

Patriot Exosuits, Helldivers 2'de Super Earth'ün düşmanlarına karşı dizginsiz ateş gücü sağlar. Bunları nasıl elde edebileceğinizi burada bulabilirsiniz.Patriot Exosuit, Helldivers 2'de oyuncuların pilotluk yapabileceği ağır silahlı bir silah platformudur . Super Earth'ün orta boy bir araca takabileceği en muhteşem silahlardan bazılarını yanında taşıyarak, hem boy hem de ateş gücü açısından Automaton Hulk'lara rakip olur.


Helldivers 2'nin piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse bir ay geçtikten sonra , bu hantal mekanizmalar nihayet oyuncu tabanının kullanımına sunuldu. Ancak bu yeni silahların kilidinin açılması çoğu kişi için biraz zaman alabilir. Bu exosuitlerden birine pilotluk yapmaktan heyecan duyuyorsanız, öncelikle bilmeniz gereken birkaç şey var.


Patriot Exosuit'in Kilidini AçmaHelldivers 2'deki diğer Stratagem'ler gibi EXO-45 Patriot Exosuit'in kilidi, Super Destroyer'daki Requisitions terminalinden satın alınarak açılır. Kilidini açmak 20.000 Talep'e mal olur ve oyuncuların bunu yapabilmeleri için en az 25. seviyede olmaları gerekir. Mekanizmalar, 300.000'den fazla Cehennem Dalgıcının aynı anda düşman hatlarının arkasında savaştığı neredeyse iki günlük bir savaş olan Tien Kwan'ın kurtarılmasından hemen sonra kullanıma sunuldu.


Kriterleri tam olarak karşılamayan oyuncular yine de kendi mekanik kıyafetlerini kullanabilirler. Bu yazının yazıldığı an itibarıyla EXO-45 Patriot, belirli gezegenlerde ücretsiz bir strateji olarak mevcuttur. Tüm Cehennem Dalgıçları görev başına konuşlandırılacak bir Exosuit alır; cephanesi biterse veya yok edilirse , bir sonraki görevlerine kadar veya haritanın herhangi bir yerindeki bir İÇN'ye park edilmiş başka bir Exosuit'i rastgele bulana kadar başka bir Exosuit alamayacaklar. . Vatansever'in kilidini Requisition terminali aracılığıyla açanlar, görev başına iki mekanizma alırlar ve bu, ücretsiz taktikteki kostümlerle birlikte toplam üç tane elde edebilir.EXO-45, sol omzunda bir roket podu ve sağ kolunda bir mini silahla birlikte gelir. Makine başına yalnızca 14 roket ve 1000 mermi mühimmat alıyorsunuz ve şu anda rezervlerini yenilemenin bir yolu yok. Uzun bir görevi tek bir Exosuit ile bitirmeyi beklemeyin. Helldivers 2'deki Hulks ve Bile Titans gibi ağır düşmanlar hâlâ mekanikleri yok edebilir ve dost ateşine karşı da bağışık değillerdir.


1.000.101 Yaması itibarıyla Patriot Exosuit'in yalnızca bir çeşidi mevcuttur. Daha önce veri madencileri, biri çift roket bölmesine sahip, diğeri ise çift otomatik topla donatılmış iki varyant daha keşfetmişti. Bu mekanizmaların ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor (eğer varsa), ancak topluluk üyeleri bunların Requisition terminaline yalnızca ücretsiz eklemeler olarak eklenmediklerini varsayarak bunların gelecekteki bir Warbond'un parçası olabileceğini düşünüyor.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page