top of page

Helldivers 2: Madalya Nasıl Toplanır?

Helldivers 2'nin ücretsiz ve premium Warbond'ları aracılığıyla öğelerin kilidini açmak isteyen oyuncular, bu kılavuzdan Madalyaları nasıl hızla kazanabileceklerini öğrenebilirler.Madalyalar, Helldivers 2'de oyuncuların ücretsiz ve premium Warbond'lar aracılığıyla öğelerin kilidini açmak için kullanacakları bir para birimidir . Hayranlar bu para birimini standart oyun yoluyla kazanacak olsa da, bazı oyuncular Madalya toplama konusunda daha provokatif bir yaklaşım benimsemek isteyebilir. Bu kılavuz bu çabaya yardımcı olmak için buradadır ve Helldivers 2'de nasıl hızlı bir şekilde Madalya kazanılacağına ilişkin ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.


15 Mart 2024'te Russ Boswell tarafından güncellendi : Helldivers 2'de madalyalar inanılmaz derecede önemlidir, çünkü oyuncuların oyunda ilerledikçe kullanacakları yeni silahların, zırhların ve diğer öğelerin kilidini açmalarına olanak tanır. Ne yazık ki, bu Madalyaları almak yeni başlayan oyuncular için biraz zor olabilir ve yeni şeylerin kilidini açmak için epeyce madalya gerekebilir. Helldivers 2'de oyunculara madalya toplama konusunda daha iyi yardımcı olmak için aşağıdaki kılavuz bir video içerecek şekilde güncellendi.


Helldivers 2: Madalya Tarım Rehberi


Madalya kazanma oranını en üst düzeye çıkarmak isteyen oyuncular, yalnızca görevlerdeki ana hedefleri tamamlamaya ve mümkün olduğu kadar çabuk çıkarmaya odaklanmalıdır . Aslına bakılırsa, ikincil hedefleri takip etme ve görevler sırasında haritayı keşfetme konusunda kesinlikle nedenler olsa da, üçüncü şahıs nişancı hayranları, bu isteğe bağlı içeriği göz ardı ederek ve sona doğru kısa bir yol kat ederek Madalyaları çok daha hızlı toplayacaklar.


Oyuncular artık bu tür oyunlara uygun görevlerin olup olmadığını merak edebilirler ve gerçekten de vardır. Özellikle, "Blitz: Bul ve Yok Et" ve "Yok Et" görevleri, son derece hızlı bir şekilde tamamlanabildikleri için Madalya toplamak için harikadır. Aslında bu görevlerin zamanlayıcıları oldukça kısa (sırasıyla 12 ve 10 dakika), bu da hızlı bir tamamlama ve çıkarma işlemini teşvik ediyor.


Şunu da belirtmek gerekir ki, bir görevdeki yalnızca ana hedefleri tamamlamakla ilgilenmeyecek birçok Helldivers 2 oyuncusu vardır ve onlar, çıkarma konusunda acele eden bir takım arkadaşını takdir etmeyebilirler. Bu, "Blitz" ve "Eradicate" görevlerinin Madalya toplamak için iyi olmasının bir başka nedenidir, çünkü küçük kapsamları tercih edilen oyun tarzıyla ilgili çatışmaları önlemeye yardımcı olur.


Bütün bunlarla birlikte, kooperatif nişancı oyunlarının hayranları her zaman bir "Blitz" veya "Eradicate" görevine erişemeyebilir ve keşfetmek isteyen oyuncuların bulunduğu daha büyük bir haritayı ziyaret etmek zorunda kalabilirler. Bu nedenle, Madalya yetiştirmeye kendini adamış bir veya iki arkadaş bulmak tavsiye edilir, çünkü herkesin birincil hedeflere bağlı kalma konusunda aynı fikirde olması koşuluyla çoğu görev bir grupla kısa bir sürede tamamlanabilir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page