top of page

Helldivers 2: LAS-16 Orak Buna Değer mi?

LAS-16 Sickle, en azından kağıt üzerinde AR-23 Liberator'ın daha iyi bir versiyonu olduğunu iddia ediyor. Bakalım bu iddialar Helldivers 2'de geçerli mi?Helldivers 2 , piyasaya sürülmesinden bu yana sadece birkaç ay içinde canlı hizmet oyunlarının yıldızı haline geldi. Oyuncular galaksiyi uzaylı tehditlerinden kurtarmak için çalışmalıdır ve oyun bu görev için kullanılabilecek çok sayıda silah sunmaktadır.


Oldukça etkileyici LAS-5 Scythe'in aksine, artık yeni LAS-16 Sickle ile Helldivers 2'de enerji tabanlı silahları kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz . Yeni Cut Edge Premium Warbond ile eklenen üç silahtan biri ve belki de topluluktan bu kadar çok sevgi gören tek silahtır . İşte oyuncuların bu parlak yeni oyuncak hakkında bilmesi gereken her şey.


Helldivers 2'de LAS-16 Orak'ın Kilidini AçmaLAS-16 Orak, yeni Cut Edge Premium Warbond'un ilk sayfasında bulunabilir . Geminizdeki Satın Alma Merkezine (PS5/PC'de Square/R) gidin ve 1.000 Süper Kredi karşılığında Cut Edge'i satın almak için aşağı kaydırın . Ardından LAS-16 Sickle'ın kilidini açmak için 20 Madalya harcayın ve onu Cephanelikten birincil silahınız olarak donatın.


Helldivers 2'nin en güzel yanı , görevler sırasında ücretsiz olarak Süper Kredi bulma fırsatına sahip olmanızdır . Yine de çok fazla premium para birimi biriktiriyorsanız, hepsini bir kerede harcamanın değip değmeyeceğini önceden teyit etmek isteyeceksiniz. Elde edilmesi kolay olmasına rağmen oyuncular yine de silahın fiyatına değip değmeyeceğini bilmek istiyor.


Helldivers 2'de LAS-16 Sickle'ı Almalı mısınız?Sonsuz mühimmata ve sıfır geri tepmeye sahip güçlü bir saldırı tüfeği arıyorsanız Helldivers 2'deki LAS-16 Sickle'dan başkasına bakmayın . Çeşitli nedenlerden dolayı standart AR-23 Liberator yerine dikkate almanız gereken mükemmel bir birincil silahtır . Silahın oyun içi istatistikleri aşağıdaki gibidir:


İstatistik

Değer

Zarar

55

Ateş Limiti

9

Geri tepme

2

Ateş Hızı

750

Isı Emiciler (Klipler)

6+1

Ateşleme Modları

Tam Otomatik

Kapsam Yakınlaştırma Aralığı

25, 50 ve 100 metre

Zırh penetrasyon

Hafif Zırh

LAS-16 Orak aşırı ısınmadığı sürece yeniden yükleme gerektirmez. Güvenlik seviyelerinin altında kalın ve bir daha asla mühimmat konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Lazer tüfeğiniz aşırı ısınırsa, hareket halindeyken ısı emicisini hızlı bir şekilde değiştirerek savaşa geri dönebilirsiniz.


LAS-16 Sickle, Helldivers 2'deki Tedarik Paketleri veya İkmal Podları ile kolayca yeniden doldurulabilen yedi adede kadar ısı emiciye (klips) sahip olabilir . Yani silahı her zaman aşırı ısıtsanız bile, AR-23 Liberator da dahil olmak üzere diğer tüm birincil silahları geride bırakan, yüksek atış hızına sahip ve geri tepmesi olmayan harika bir saldırı tüfeğine sahip olursunuz.


LAS-16 Sickle saniyede yaklaşık 690 hasar verir; bu, AR-23 Liberator ve SMG-37 Defender'dan daha fazladır. Bu hala SG-225 Breaker'ın Helldivers 2'deki en iyi av tüfeği olarak yapabileceğinin altındadır , ancak buz gibi sıcaklıklara sahip gezegenlerde LAS-16 Sickle'ı kullanarak genel DPS'nizi artırabilirsiniz. Bunun ısı emicileri kullanan enerji tabanlı bir silah olduğunu unutmayın. Bu nedenle, soğuk koşullarda aşırı ısınma daha uzun sürecek ve saniye başına daha fazla hasar için daha uzun süre ateş etmenize olanak tanıyacaktır.


Ancak hiçbir silah mükemmel değildir. LAS-16 Orak, artılarını dengeleyen birkaç dezavantaja sahiptir. Üçüncü şahıs bakış açısına göre doğruluğu biraz düşüyor. Kafadan vuruş yapmak istiyorsanız, kapsamınıza geçmek isteyeceksiniz . Silahın, ısı emicisi sıfırdayken ateş etmeden önce sarılması da yarım saniye sürüyor. Aksi takdirde kurma süresi kaybolur. Son olarak, LAS-16 Sickle yalnızca hafif zırhları delebilir, dolayısıyla Chargers gibi zırhlı düşmanlarla karşılaştığınızda destek silahınıza geçmeniz gerekecektir .


Genel olarak LAS-16 Sickle, Helldivers 2'de özellikle Otomatlara karşı kesinlikle kilidini açmaya değer bir silahtır . Küçük düşman gruplarını temizleyen ve zayıf noktaları kesen güçlü bir enerji silahıdır. Püskürtmek ve dua etmek istiyorsanız sıfır geri tepme ile birinci şahısta son derece doğrudur . Şu anda her şey yolunda gidiyor, bu nedenle Helldivers 2'de yeni bir silah dengeleme turu yapılmadıkça başka bir saldırı tüfeği seçmenin hiçbir anlamı yok.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page