top of page

Helldivers 2: Kurtarıcı Delici Buna Değer mi?

Liberator Penetrator, Helldivers 2'de hassas ateşi hacimden ziyade tercih eden oyunculara sunabileceği çok şey olan, alışılmadık bir saldırı tüfeğidir.Liberator Penetrator, Helldivers 2'deki varsayılan AR-23 Liberator'ın daha uzun bir versiyonudur . Bu, muhtemelen orta düzey zırhı delebilen, oyuncuların alacağı ilk silah olacak bir boğa güreşi tüfeğidir. Bu, doğru ellerde güçlü bir silahtır, ancak konu birincil silah dengelemeye geldiğinde genellikle tartışmanın merkezinde yer alır.


Varsayılan saldırı tüfeğinin daha büyük bir çeşidi olmasına rağmen Penetrator aslında çok farklı bir performans sergiliyor. Kullanımdaki bu çılgın değişiklik birçok oyuncuyu şaşırttı ve tamamen başka bir şey sunarak daha güçlü bir Kurtarıcıya sahip olma beklentilerini alt üst etti. Bu silahın kilidini açmak için Helldivers 2'de zorluklarla kazandığınız tüm Madalyalarınızı harcama konusunda endişeleniyorsanız , bu konuda bilmeniz gereken bazı önemli şeyleri burada bulabilirsiniz.


Liberator Penetrator Statüsüne Genel Bakış  • Hasar: 45

  • Kapasite: 30

  • Geri tepme: 19

  • Ateş Hızı: 640


İstatistiksel olarak LIberator Penetrator, varsayılan Liberator'a çok benzer, ancak atış başına hasar değeri oldukça zayıf, şarjör kapasitesi azaltılmış ve biraz daha güçlü geri tepme özelliğine sahip. Ateş hızı varyantlar arasında aynı kalır ancak Penetrator yalnızca yarı otomatik ve seri ateş modlarıyla sınırlıdır.


İki Liberator çeşidi arasındaki temel fark, Penetrator'ın orta zırhı delebilmesidir , bu da onu Helldivers 2'deki Otomatlarla başa çıkmak için iyi bir seçim haline getirir . Atışları, Devastators'tan ve Scout Striders'ın daha yumuşak kısımlarından sekmeyecektir ve Raiders'ı iyi konumlandırılmış bir kafa vuruşuyla yere serdi. Penetrator ayrıca diğer silahlarla karşılaştırıldığında önemli ölçüde daha güçlü bir zayıf nokta hasarı çarpanına sahip görünüyor.


Kurtarıcı Penetrator İyi mi?Evet, ancak oyuncular bu silahı kullanmadan önce beklentilerini azaltmalıdır. Temel Liberator'dan farklı olarak Penetrator, daha çok orta menzilli bir savaş tüfeği gibi kullanılır . Tam otomatik özelliği bulunmadığı için bu silahı rahatça püskürtemeyeceksiniz ve yüksek hassasiyetli hasarı, bunun belirlenmiş bir nişancı tarafından yüksek öncelikli hedeflere karşı kullanılmasının daha iyi olacağı anlamına geliyor. Helldivers 2'deki Automaton Hulks gibi bazı büyük düşmanlar, eğer oyuncular sırtından vurabilirse, sadece bir Liberator Penetrator tarafından hızla alt edilebilir.
İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Komentáře