top of page

Helldivers 2 İlk Önce Hangi Gemi Modüllerinin Kilidi Açılacak

Helldivers 2'deki en iyi gemi modülleri galaktik savaşta size yardımcı olacaktır. İlk önce öncelik vermeniz gereken yükseltmeler şunlardır.Uzaylı tehdidine ve duyarlı makinelere karşı savaş, her askerin çabasından daha fazlasını gerektirecek. Bazen, Helldivers 2'de büyük silahlarla oynamanız gerekecek ; burada, yerdekilere yardım etmek için gönderebileceği çeşitli faydalı silahlar ve faydalı eşyalarla, uzaya yayılan Destroyer gemisi devreye giriyor.


Kendi kişisel oyun tarzınıza bağlı olarak, belirli Stratagem'leri konuşlandırırken Destroyer'ın kullanışlı olabileceği çeşitli yollar olabilir. En iyi yükseltmelerden bazılarının ne olduğunu bilmek cankurtaran olabilir ve Terminidlere ve Otomatlara karşı savaşmayı kesinlikle kolaylaştıracaktır. Doğru yolda başlamanıza yardımcı olmak için, Helldivers 2'de hem solo hem de grup oyunları için ilk olarak açılacak en iyi gemi modüllerinden bazılarına göz atmanın zamanı geldi .


Helldivers 2'de Açılabilecek En İyi Erken Gemi Modülleri


Helldivers 2'de her biri oyunun farklı bir yönünü etkileyen farklı gemi modülü yükseltmeleri mevcuttur . Ancak, hemen alınması gereken en önemli yükseltmeler olarak anlamlı olan bazı gemi modülleri var.


Bağış Erişim Lisansı


60 Örneklik bir maliyetle bu yükseltmeyi almak, her düşüşte daha fazla şarjöre sahip olmaları sayesinde destek silahlarını anında çok daha kullanışlı hale getirecektir . Bu şekilde oyuncular Lazer Topu, El Bombası Atar, Makineli Tüfek, Raylı Tüfek, Yiğit, Malzeme Karşıtı Tüfek ve Alev Atıcıyı talep ettiklerinde hemen daha iyi donanıma sahip olurlar.


Hedefleme Yazılımı YükseltmesiOrbital Stratagem'lerin akıllıca kullanılmasıyla oyuncular savaş alanını daha etkili bir şekilde kontrol edebilirler. 60 Örnekler konuşlandırma süresinin 1 saniye kadar azaltılmasına fazlasıyla değer, özellikle de diğer takım arkadaşlarının Stratejileri ile birlikte kullanıldığında .


Dinamik İzleme


En kısa sürede yardıma mı ihtiyacınız var? 60 Örnek ve 20 Nadir Örnek için Dinamik İzleme almayı düşünün; bu, tüm Sentry Stratagem'lerinin dağıtım süresinde azalma sağlar . Artık normalden çok daha hızlı gelen sürekli ateş gücüne güvenebilirsiniz.


Sentetik Takviye


Konu Sentry kullanımı olduğunda değerli bir yükseltme olan bu yükseltmeyi 60 Örnek ve 10 Nadir Örnek için almak, nöbetçi, yerleştirme ve ikmal Stratejileri için bekleme süresini %10 azaltacaktır. Bu, karşılaşmadan karşılaşmaya yedekleme yapılmasını kolaylaştırır ve size daha yüksek bir hayatta kalma şansı verir.


İleri İnşaat


Herhangi bir gezegenin yüzeyi her zaman tehlikelidir, bu nedenle Nöbetçilerinizi sıcak bölgelerde daha dayanıklı olacak şekilde geliştirmek mantıklıdır. Bu yükseltmeyi almak için değerli Örneklerinizle ayrılmak, taretlerin sağlığında %50 artışa sahip olmasını sağlar , bu da kaçmaya çalışırken size bolca zaman kazandırabilir.


Elbette, oyunda daha derinlere ilerledikçe ve daha zorlu zorluklarla karşılaştığınızda işinize yarayacak başka yükseltmeler de var. Ancak şimdilik, Warbond'lar aracılığıyla cephaneliğinizi yavaş yavaş oluşturduğunuzda ve Super Earth için rahatça savaşmaya başladığınızda bunlar yeterli olacaktır.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments