top of page

Helldivers 2: Hulk'lar Nasıl Yenilir?

Helldivers 2'deki korkutucu Hulk'u biraz yardımla ve bu iş için en iyi destek silahları ve Stratejilerle birlikte alevli bir enkaza dönüştürün.Helldivers 2'de oyuncuların hayatını zorlaştırmayı amaçlayan, farklı zorluk seviyelerinde çeşitli düşmanlar bulunuyor . Elbette her zaman daha bağışlayıcı seviyelere bağlı kalma seçeneği vardır, ancak riskler ne kadar yüksek olursa, ödüller de o kadar iyi olur. Ancak mücadeleyi hızlandırmak, giderek daha fazla tehdit oluşturan düşmanlarla uğraşmak anlamına geliyor ve Otomatlar için Hulk düşmanları kesinlikle piyasadaki en tehlikeli düşmanlardan biri.


Dikkat edilmesi gereken üç tür Hulk varken, bu düşmanlar ortaya çıktığında dikkat etmemek oyuncular için yalnızca kesin bir felaket anlamına gelecektir. Ancak akıllı düşünceniz ve elinizdeki yetenekli silahlarla Helldivers 2'de Hulk'ları yenmek çok daha sorunsuz bir iş olabilir. Bunun nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.


6 Mart 2024, Russ Boswell tarafından güncellendi : Hulk'lar, Helldivers 2'de bulunan en heybetli ve tehlikeli düşmanlardan biridir. Bu devasa robotlar, kısa sürede muazzam miktarda hasar verme kapasitesine sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda birden fazla çeşidi de mevcut. Oyuncular kendilerini daha yüksek zorluklarda bu büyük düşmanlar tarafından istila edilmiş halde bulacaklar ve onları nasıl daha iyi alt edebileceklerini anlamaları gerekecek. Helldivers 2'de Hulks'ın nasıl yenileceğini daha iyi göstermek için aşağıdaki kılavuzda artık bir video yer alıyor.


Helldivers 2'de Hulk'ları yenmek


Daha zor Otomat görevlerinin herhangi birinde Hulk tehdidi kesinlikle mevcut olacaktır, bu nedenle oyuncuların düşmanla nasıl başa çıkacaklarını tam olarak bilmeleri zorunludur. Bu, hem Helldivers 2'nin destek silahlarından hem de Stratagem'lerden iyi bir şekilde yararlanmanızı gerektirecek ve bu düşmanı ortadan kaldırmak konusunda size daha fazla seçenek sunacaktır.


Hulk'ları Yenmek İçin En İyi Silahlar ve Stratejiler


Ağır zırh ve sert silahlarla oyuncuların kazanmak için zekalarına güvenmeleri gerekecek. İlk olarak, düşman zırhına karşı etkili olan Railgun veya Autocannon gibi silahları elinize aldığınızdan emin olun . Güçlü ve odaklanmış Kartal Saldırılarına veya Yörünge Saldırılarına sahip olmak , bir Hulk etrafta dolaşırken de iyi birer yedektir.


İster tek başına ister Helldivers 2 grubunun bir parçası olarak dövüşün , bir Hulk'la yüzleşmenin genel stratejisi onun zayıf noktasını , yani arkasındaki parlayan alanı hedef almaktır . Yüklü bir Railgun ile yapılan hassas bir atış onu anında öldürebilir ve patlayıcılar da işe yarar. Ancak bu mümkün değilse, yoğun ateşle her iki kolunu da imha etmeyi düşünün ; bu, Hulk'tan gelen tehdidin büyük kısmını ortadan kaldıracaktır. Daha sonra işi bitirmek için Orbital Lazerlerinizi veya bombalama uçuşlarınızı kullanabilirsiniz.


Bu, Hulk varyantlarının herhangi biri için işe yarar, ancak her zaman siper aldığınızdan ve mümkünse birisinin düşmanın dikkatini dağıtmasını sağladığınızdan emin olun. Pratik yapmaya devam edin, böylece kudretli Hulk bile zamanı geldiğinde önünüze çıkamayacak.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page