top of page

Helldivers 2 Gelecekteki Potansiyel Kişiselleştirme Özelliğini Tanıtıyor

Arrowhead Game Studios, Helldivers 2 hayranlarının talep ettiği ve gelecekteki bir güncellemeyle gelmesi muhtemel özelleştirme özelliğini tanıtıyor.  • Arrowhead Game Studios CEO'su, Helldivers 2 için zırh rengi özelleştirme özelliği isteyen bir hayrana yanıt verdi.

  • Johan Pilestedt, bu özelliğin şirket içinde tartışıldığını doğruluyor ancak şu anda kesin bir şey yok.

  • Pilestedt, hayranlarla iletişim halinde kalmaya devam etti, onlara güncellemeler verdi ve oyunun geleceğiyle ilgili soruları yanıtladı.


Arrowhead Game Studios CEO'su Johan Pilestedt, stüdyonun Helldivers 2'de bulunan çeşitli zırh setleri için potansiyel olarak renk değiştirme özelleştirme özelliği eklemeyi araştırdığını doğruladı . Helldivers 2, oyunun çıkışından sonra hem eleştirmenler hem de hayranlar arasında kesinlikle büyük bir hit haline geldiğinden , Arrowhead Game Studios'un geliştirme ekibi için bir dizi iniş ve çıkışlar yaşandı . Ancak hızlı büyüme, birçok kişinin genel deneyimini olumsuz etkileyen çökmeler, sunucu kararsızlığı ve oturum açma sorunları gibi büyük sorunlara yol açtı.


Bununla birlikte, tüm sorunlara rağmen Helldivers 2 büyümeye ve yeni oyuncularla eş zamanlı kilometre taşlarını atlamaya devam etti ve Arrowhead'i yeni güncellemeler ve daha küçük yamalar yayınlamaya devam etmeye itti. Stüdyo henüz işin içinden çıkmamış olsa da, son Helldivers 2 güncellemeleri , AFK kaldırma özelliğinin eklenmesi ve sunucu kapasitesi sınırının 800.000 oyuncuya yükseltilmesi de dahil olmak üzere birçok büyük sorunu hafifletti . Teknik sorunlar azaldıkça Arrowhead, potansiyel olarak çok talep edilen bir hayran özelliğinin eklenmesi de dahil olmak üzere gelecekteki içerik eklemelerini sabırsızlıkla bekliyor.


Arrowhead CEO'su Johan Pilestedt, hem soruları yanıtlayarak hem de hayranlara stüdyonun ne üzerinde çalıştığına dair kısa bir bakış sunarak sosyal medyada sesini duyurmaya devam etti. Pilestedt, Helldivers 2 hayranlarına yaklaşan yamalar hakkında bilgi vermeye devam etti , ancak aynı zamanda oyunculara doğrudan yanıt vermek için de zaman ayırdı. Böyle bir hayran, oyunun oyunculara oyuncu karakterlerini giydirirken biraz daha fazla özgürlük tanımasının, zırhın renklerini değiştirebilmenin, böylece en azından karıştırıp eşleştirebilmenin mümkün olup olmadığını sordu.


Helldivers 2 Potansiyel Olarak Yeni Zırh Özelleştirme Özelliğine Sahip Oluyor


Soruya yanıt olarak Pilestedt, zırhlara ve pelerinlere renk özelleştirme seçeneği eklemenin şirket içinde tartışıldığını belirtti. Bunun kesinlikle işe yarayacağına dair bir gösterge yok, ancak stüdyo en azından bunun gibi bir özelliğin ne kadar çok talep edildiğinin farkında, çünkü diğer yorumlar bazı kullanıcıların bunun uygulandığını görmek için para bile ödeyebileceğini gösteriyor. Helldivers 2'de , ücretsiz ve ücretli Warbonds Edinme Merkezi aracılığıyla kilidi açılabilecek çok sayıda donanım bulunuyor ve öğelerin kilidini açmak için oyun içi para harcanıyor, ancak şu an itibariyle varsayılan görünümlerinden değiştirilemezler.Potansiyel özelliklere ek olarak Pilestedt, oyunun karşı karşıya olduğu kalan sorunlardan bazıları hakkında da yorum yaptı. Hayranları hayal kırıklığına uğratmaya devam eden sorunlardan biri de Helldivers 2'deki Günlük Mücadeleler sisteminin görünüşte bozuk olduğu gerçeğidir . Oyuncuların oyundaki belirli bir görevi tamamlayarak Warbond kazanmalarının bir yolu olarak tasarlanan Pilestedt, bu özelliğin bir güncelleme sonrasında hafta sonu bozulduğunu ve ekibin bu konuyu araştırdığını doğruladı. Günlük zorlukların ne zaman eski haline getirilebileceğine dair bir zaman çerçevesi yok, ancak oyuncular bunun er ya da geç olacağı konusunda umutlu olmaya devam ediyor.


5 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page