top of page

Helldivers 2: Güçlendiriciler Nasıl Alınır ve Kullanılır

Helldivers 2'deki Takviyeler hakkında soruları olan oyuncular, bu donatılabilir öğeler hakkında ihtiyaç duydukları tüm bilgileri burada bulabilirler.Oyuncular, Helldivers 2'ye başladıktan kısa bir süre sonra "güçlendirici" terimiyle karşılaşmaya başlayacaklar , ancak bunun ne anlama geldiği hemen açıklanmadı. Bu nedenle bazı hayranların Booster'lar hakkında soru sorması, bunların ne işe yaradığını ve nasıl elde edileceğini merak etmesi anlaşılır bir durumdur. Bu kılavuz bu soruları yanıtlamak için burada ve oyuncular Helldivers 2'deki Booster'lar hakkında bilmeleri gereken her şeyi aşağıda bulacaklar.


13 Mart 2024 tarihinde Russ Boswell tarafından güncellendi : Helldivers 2, her görevden önce etkinleştirilebilen ve Cehennem Dalgıçları için savaşın gidişatını değiştirmeye gerçekten yardımcı olabilecek sayısız güçlendirici sunuyor. Pek çok faydalı güçlendirici var ancak bazıları belirli görevleri ve hedefleri çok daha kolaylaştırabilir. Helldivers 2'de güçlendiricilerin nasıl açılacağını ve etkinleştirileceğini daha iyi göstermek için aşağıdaki kılavuz artık bir yardımcı video içeriyor.


Helldivers 2: Güçlendiriciler Nelerdir?


Güçlendiriciler , oyuncuların görevleri sırasında çeşitli bonuslar almak için donatabilecekleri öğelerdir . Bu bonuslar arasında ek takviyeler, yaralanmaya karşı artırılmış direnç ve daha fazlası yer alıyor ve co-op nişancı oyunlarının hayranları , oyunun daha yüksek zorluk ayarlarına girmeye başlarken kesinlikle Takviyeleri etkinleştirmek isteyecektir.


Helldivers 2: Takviyeler Nasıl Alınır?


Takviyeler, Edinme Merkezinde bulunan Warbond'lar aracılığıyla kazanılır ve bunların kilidi Madalyalarla açılır . Tam netlik sağlamak için, bu menüye gemideyken ekranın üst kısmında görünen girişe basılarak erişilir ve Standart ve Premium Warbond'lara dağılmış toplam yedi Takviye vardır. İşte bu Booster'larla ilgili ayrıntılar; hayranların hepsinin kilidini açmak için Helldivers 2'de en az 1.625 Madalyaya ve 1.000 Süper Krediye ihtiyacı olacak:


Yükseltici

Nerede Kilit Açılır

Etki

Hellpod Uzay Optimizasyonu

Standart Warbond (Sayfa 3)

Cehennem dalgıçları Cehennem Pod'undan tamamen Cephane, El Bombaları ve Stim'lerle dolu olarak çıkar.

Canlılığın Artırılması

Standart Warbond (Sayfa 4)

Tüm Cehennem Dalgıçlarının yaralanmaya karşı direnç göstermesini sağlar.

İHA Keşif Güçlendirici

Standart Warbond (Sayfa 6)

Tüm Cehennem Dalgıçlarının etkili radar menzilini artırır.

Dayanıklılık Artışı

Standart Warbond (Sayfa 7)

Tüm Cehennem Dalgıçlarının dayanıklılık kapasitesini ve iyileşmesini artırır.

Kas Geliştirme

Standart Warbond (Sayfa 9)

Cehennem Dalgıçlarının zorlu arazileri kolaylıkla geçmelerini sağlar.

Artırılmış Takviye Bütçesi

Standart Warbond (Sayfa 10)

Mevcut takviye sayısını artırır.

Esnek Güçlendirme Bütçesi

Premium Warbond (Sayfa 3)

Yeni takviyeler tükendikten sonra verilene kadar geçen süreyi azaltır.


Helldivers 2: Güçlendiriciler Nasıl Kullanılır?


Bir üçüncü şahıs nişancı hayranı, ücretsiz veya premium Warbond aracılığıyla bir Booster'ın kilidini açtıktan sonra, onu donatmanın iki yolu vardır. İlki, bir gemide Galaktik Savaş haritasından hemen önce bulunabilen Cephanelik terminalini ziyaret etmek ve üstteki Takviye sekmesini seçmek. Diğer seçenek ise görevin başında bir Stratagem ekipmanı seçerken bunu donatmak ve takım arkadaşlarına etkinleştirecekleri Takviyeleri koordine etme fırsatı vermektir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page