top of page

Helldivers 2: First Persona Nasıl Geçilir

Birinci şahıs modu daha iyi bir görüş ve daha sürükleyici bir oyun deneyimi sunar. Helldivers 2'de bu moda nasıl geçebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.Arrowhead Game Studios tarafından yaratılan Helldivers 2 , popüler yukarıdan aşağıya nişancı oyunu Helldivers'ın devamı olan üçüncü şahıs nişancı oyunudur . Aksiyonla dolu ve oyunu daha ilgi çekici ve ilgi çekici hale getirmek için birçok yeni mekanik sunuyor. Galaksiler arası tehditlere karşı savaşmak için çok sayıda harika silah ve alete sahip oluyorsunuz ve ayrıca zorlu düşmanlarla başa çıkmak için hava saldırıları ve taretler gibi yararlı Stratejiler de var .


Helldivers 2'deki varsayılan üçüncü şahıs görünümü heyecan verici olsa da, bazı oyuncular hedeflerine daha yakından bakmak için birinci şahıs görünümüne geçmek isteyebilir. Bu görünüm daha doğal hissettirir ve düşmanları alt etmek için daha iyi nişan almanıza yardımcı olur. İşte Helldivers 2'de normal üçüncü şahıs görünümünden birinci şahıs görünümüne nasıl geçeceğinize dair basit bir kılavuz .


Helldivers 2'de Birinci Kişiye Nasıl Geçilir


Helldivers 2 özünde üçüncü şahıs nişancı oyunudur, ancak doğru girişle kolayca birinci şahıs görünümüne geçebilirsiniz. Bu oldukça basit bir süreçtir; Tek yapmanız gereken, görüş alanını aşağıya doğru çevirirken PS5 kontrol cihazınızdaki R3'e basmak. Bilgisayarınız varsa birinci şahıs moduna geçmek için farenin orta tuşuna basın.


Birinci şahıs görüşüne geçmeden önce görüş alanını aşağı doğru çevirdiğinizden emin olun, aksi takdirde düğme çalışmaz. Ancak değişimi başarılı bir şekilde yaptıktan sonra oyun seçiminizi hatırlar. Böylece gelecekteki oturumlarda otomatik olarak birinci şahıs moduna girmenize izin verecektir.


Helldivers 2'de silah ayarlarınızı tercihlerinize göre kişiselleştirme özgürlüğüne sahipsiniz . Birinci şahıs modunu ne sıklıkta kullanmak istediğinizi ayarlamanıza olanak tanıyan 'Hedefleme Modunu Hatırla' adı verilen bir seçenek vardır . Bu ayarlar şunları içerir:  • KAPALI: Nişan alma her zaman üçüncü şahıs modunda başlar.

  • Global: Tüm silahlar en son seçilen nişan modunu kullanır.

  • Silah Başına: Her silah kendi son nişan alma modunu hatırlar.


Oyuncular, tüm silahların en son seçilen nişan alma moduna sahip olmasını sağlayan Global seçeneğini seçebilirler ; bu durumda bu, birinci şahıs bakış açısıdır.


Helldivers 2'de birinci şahıs moduna bu şekilde geçiş yapabilirsiniz . Bu mod, özellikle uzun mesafeli dövüşlerde size daha iyi bir görüş sağlar. Ancak düşmanlar her taraftan üzerinize gelebileceğinden yakın mesafeli dövüşler için en iyi seçim olmayabilir. Normal üçüncü şahıs görünümüne geri dönmek istiyorsanız, geçiş yapmak için kontrol cihazınızda veya farenizde aynı düğmelere basmanız yeterlidir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page