top of page

Helldivers 2: En İyi Terminid Yapısı ve Donanımı

Helldivers 2'de sinir bozucu Terminidleri yenmek için en iyi yapıyı ve ekipmanı öğrenin.Helldivers 2'de Süper Dünya'ya tehdit oluşturan çeşitli düşmanlar yer alıyor ve oyuncuların gezegenleri kurtarmak için onları yenmesi gerekiyor. Oyuncuların mücadele etmesi gereken zorlu tehditlerden biri Terminidlerdir. Terminidler, Avcılar ve Çöpçülerden uçan Çığlıkçılar ve Safra Titanlarına kadar uzanan sinir bozucu böceklerdir.


Helldivers 2'de Süper Dünya'ya tehdit oluşturan çeşitli düşmanlar yer alıyor ve oyuncuların gezegenleri kurtarmak için onları yenmesi gerekiyor. Oyuncuların mücadele etmesi gereken zorlu tehditlerden biri Terminidlerdir. Terminidler, Avcılar ve Çöpçülerden uçan Çığlıkçılar ve Safra Titanlarına kadar uzanan sinir bozucu böceklerdir.


Helldivers 2'deki En İyi Terminid Yapısı ve DonanımıEn iyi Terminid yapısı ve teçhizatı, dev, zırhlı böcekleri alt etmekten küçük böcekleri yakın mesafeden alt etmeye kadar her açıdan iyi bir çeşitlilik sunar. En iyi yükleme aşağıdaki gibidir:

Kategori

Silah

Birincil silah

SG-225 Kırıcı Av Tüfeği

İkincil silah

P-19 Kurtarıcı

El bombası

G-12 Yüksek Patlayıcı

Strateji

Kartal Misket Bombası, Yörünge Lazeri, Otomatik Top, RS-422 Raylı Tüfek

Bu yapı böcek yuvalarını havaya uçurmak, Çığlıkçıları ve Çığlıkçı yuvalarını ve Terminid gruplarını öldürmek için idealdir . SG-225 Kırıcı Av Tüfeği, özellikle zayıf noktalarına hedeflendiğinde çoğu küçük ve orta büyüklükteki böcekleri tek atışta atma yeteneğine sahiptir, bu da onu ideal bir birincil silah haline getirir. Ayrıca yakın mesafeden dev böceklere yıkıcı hasar verebilir.


P-19 Redeemer hala ortalıkta dolaşan böcekleri bitirmek için mükemmel bir tabancadır. Tabancanın yüksek ateş hızı vardır ve Terminidleri yakın mesafeden ateş gücüyle ezmenize olanak tanır. Birincil silahınızın cephanesi biterse kalan hataları gidermek için P-19 Redeemer'a geçin.


El bombalarına gelince, G-12 Yüksek Patlayıcı gibi böcek sürülerini tek bir darbeyle yok edebilecek güçlü bir patlayıcıya ihtiyacınız var. Unutmayın, Terminidler Cehennem Dalgıçlarını alt etmek ve yenmek için sürü halinde saldırılar kullanır; bu nedenle, onları saniyeler içinde inceltebilecek el bombalarıyla kendinizi donatmak hayatta kalmak için çok önemlidir.


Stratagem'lere gelince, hata ihlallerini kolayca kapatabilecek dört güçlü Stratagem'i donatmanız gerekir. Bu, Terminidler tarafından istila edilmemenizi sağlar. Orbital Lazer, Kartal Küme Bombası, RS-422 Raylı Tüfeği ve Otomatik Topu öneriyoruz . Helldivers 2'de çok sayıda Stratagem seçeneği mevcut; bu da oyun tarzınıza ve tercihinize bağlı olarak bunlardan herhangi birini donatma konusunda yanlış yapamayacağınız anlamına geliyor.

7 görüntüleme0 yorum

Comentários


bottom of page