top of page

Helldivers 2: En İyi Otomat Yapımı ve Donanımı

Helldivers 2'de Otomatları yenmek zor olabilir, ancak bu yapı ve donanımla bu mümkün değil.Helldivers 2'de oyuncuların gezegenlerine sızmak için yenmeleri gereken çok sayıda düşman bulunuyor. Otomatlar yenilmesi en zorlu düşmanlar arasındadır, çünkü bu acımasız robotlar mermi yağdırarak kaçmayı veya hayatta kalmayı imkansız hale getirir. Otomatlardan bazıları güçlü ve büyüktür; onları alt etmek için büyük hasar veren bir cephanelik gerektirir.


Herhangi bir Otomat gezegenine düşmeden önce en iyi yapıyı ve teçhizatı donatmak çok önemlidir. En iyi yapı ve donanım, size ve takım arkadaşlarınıza saldıran Otomat ordularını ölmeden alt edebilmenizi sağlar. İşte hayatta kalmanızı garanti eden en iyi Otomat yapısı ve ekipmanı.


Helldivers 2'deki En İyi Otomat Yapımı ve DonanımıHelldivers 2'deki en iyi Automaton yapısı ve teçhizatı, yakın mesafeden uzun mesafeye kadar her türlü savaşı ve olası düşman karşılaşmalarını kapsamalıdır. Bu, bazı ölümcül Stratejilere, taretlere, zırh delici silahlara ve yeterli zırh kaynağına ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Helldivers 2'de çok yönlü başarı için en iyi Automaton yapısı ve donanımı aşağıdadır :


Kategori

Silah

Birincil silah

PLAS-1 Kavurucu

İkincil silah

P-19 Kurtarıcı

El bombası

G-23 Sersemletme

Strateji

Eagle 500kg Bomba , Geri Tepmesiz Tüfek, Kalkan Jeneratör Paketi, Eagle Airstrike ve Orbital Lazer

Bu donanım size nihai başarı için kullanabileceğiniz çeşitli savaş stratejileri sunar. PLAS-1 Kavurucu, Otomatlar size saldırdığında orta menzilde kullanılabilir. Hafif veya orta zırhlı daha küçük Otomatları alt etmek için harika bir birincil silahtır. Onları devirmek için Otomatların zayıf noktalarına ateş etmeniz yeterli.


P-19 Redeemer, Otomatlarla yakın karşılaşmalar için idealdir. Yani, kendinizi bıçaklarıyla sizi devirmeye çalışan bu acımasız robotlarla çevrili bulursanız, P-19 Redeemer'a geçin ve hemen uzaklaşın.


Bazen çok sayıda Otomat size saldırabilir ve birincil ve ikincil silahlarınız hepsini yenmek için yeterli olmayacaktır. Bu durumda G-23 Sersemletme bombası, bir grup robotu havaya uçurmak için mükemmel bir silahtır ve bir uyarıyla kaçmanıza ve sağlığınızı geri kazanmanıza olanak tanır.


Son olarak, Stratejilere gelince, hemen hemen her şey bir görev için donatılabilir, ancak hepsi farklı amaçlara hizmet eder. Shield Generator Pack, acımasız robotlardan bir veya iki atış yapmanızı sağlarken Eagle 500kg Bomb, otomat imalatçılarını yok etme konusunda uzmandır. Eagle 500kg Bomba aynı zamanda yok edici tankları ve topları yok etmek için de kullanılabilir . Düşük seviyeli düşmanları kolayca yok etmek için Geri Tepmesiz Tüfeği ve Otomat tesis binalarını yok etmek için Kartal Hava Saldırısını kullanabilirsiniz .


5 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page